סיקאריו 2, הדייט המושלם: המלצת יום שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/04/2019 בקטגוריה ‏כללי

הדייט המושלם

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): סיקאריו 2, הדייט המושלם, מיוחד, גדול בצרפת, את מי הייתם לוקחים לאי בודד, ארץ מדומיינת, עולם העתיד, איש העתיד, הטובות לקרב, מסע בין כוכבים דיסקברי, ריברדייל, The Grand Tour, משפחת קרדשיאן, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: פרק אחרון של Fam. וגם לטובת הכלל (For The People), תחנה 19, ברוקלין תשע תשע, A.P. Bio, Superstore, Abby’s, חוק וסדר מדור מיוחד, אורוויל, In The Dark, על טבעי, Doom Patrol, Marvel's Cloak & Dagger, דברים טובים (Better Things), המרוץ לדראג של רו פול (RuPauls Drag Race), מסע בין כוכבים דיסקברי, Dead Pixels, Tacoma FD, פרויקט מסלול, Porters.

בנטפליקס, מיוחד (Special)
קומדיה של נטפליקס המבוססת על האוטוביוגרפיה של ריאן אוקונל, שגם מככב בה. צעיר גיי עם שיתוק מוחין קל מחליט להמציא את עצמו מחדש כקורבן תאונה ולהתחיל לחיות את החיים שהוא רוצה.

בנטפליקס, גדול בצרפת (Huge In France)
קומדיה חדשה של נטפליקס בכיכובו של הקומיקאי הצרפתי-יהודי גד אלמלח, המגלם את עצמו. הוא עובר ללוס אנג'לס כדי להתחבר מחדש עם בנו, ונאלץ להתרגל לחיים ללא "הנחת סלב".

מיוחד

סרטים:

ב-HOT cinema 1 ב-22:00 ובסלקום TV, סיקאריו: הנקמה
המשך למותחן הפשע משנת 2015 בכיכובם של בניסיו דל טורו וג'וש ברולין. מלחמת הסמים בגבול ארה"ב ומקסיקו מחריפה כאשר הקרטל מתחיל להבריח טרוריסטים אל תוך ארה"ב. ממשלת ארה"ב שולחת את הסוכן הפדראלי מאט גרייבר (ברולין) ללחום בכל הכוח בקרטל הסמים המקסיקני, שהעלה שלב בעימות. מאט מגייס את סוכן המבצעים הסמויים המסתורי אלחנדרו (דל טורו), והשניים יוצאים למשימה לסכסך בין קרטל מטמורוס לבין יריביהם. גם עם קתרין קינר, מת'יו מודין.

ב-HOT cinema 2 ב-20:15, עולם העתיד
מותחן פוסט אפוקליפטי זניח ומושמץ בכיכובו של ג'יימס פרנקו, שגם היה שותף לבימוי. בעוד אמו המלכה גוססת, בנה פרינס משוטט ברחבי השממה העקרה אחר תרופה כמעט-מיתית שתציל את חייה, ומוצא את עצמו נלחם על העתיד של מה שנשאר מהאנושות. גם עם סוקי ווטרהאוס, מרגריטה לבייבה, סנופ דוג, לוסי לו, מת'וד מן, מילה יובוביץ'.

סיקאריו: הנקמה

בנטפליקס, הדייט המושלם (The Perfect Date)
כוכב הקומדיות הרומנטיות של נטפליקס, נואה סנטיניו ("לכל הנערים שאהבתי") מככב לצד לורה מראנו ("אוסטין ואלי") וקמילה מנדס ("ריברדייל") בעוד קומדיה רומנטית. בתקווה להרוויח כסף לטובת לימודים במכללה, תלמיד תיכון משיק אפליקציה שמאפשרת לשכור את שירותיו כדייט בכאילו. הוא רק לא לוקח בחשבון שהוא עשוי להתאהב באמת.

בנטפליקס, את מי הייתם לוקחים לאי בודד? (Who Would You Take to a Deserted Island)
מריה פדראזה וחיימה לורנטה, שכיכבו ביחד גם ב"בית הנייר" (כאליסון ודנבר, בהתאמה) וב"אליטה", מתאחדים שוב בדרמה ספרדית על חייהם של ארבעה שותפים ותיקים לדירה, שמשתנים מקצה לקצה בעקבות סוד שנחשף בלילה האחרון שלהם בדירה.

בנטפליקס, ארץ מדומיינת (A Land Imagined)
דרמת מסתורין תוצרת סינגפור, על שוטר מקומי החוקר את היעלמותו של מהגר סיני שעבד כפועל בניין והקדיש את לילותיו למשחק וידאו מסתורי.

ולא לשכוח:
הטובות לקרב 3 ב-yes VOD
מסע בין כוכבים: דיסקברי 2 בנטפליקס
ריברדייל 3 בנטפליקס
הגרנד טור 3 באמזון פריים וידאו
איש העתיד 2 בערוץ אגו ב-17:00. כל פרקי העונה זמינים בשירותי ה-VOD של yes ו-HOT באיכות HD
חוק וסדר מדור מיוחד 20 בכאן 11 22:57

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו