המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/03/2019 בקטגוריה ‏כללי

משולש הגבולות

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): דברים טובים, משולש הגבולות, אנטמן והצרעה, טרנסקידס, מגיפה, בונז, ג'יין הבתולה, פברז'ה, מנולו – הילד שהכין נעליים ללטאות, פרק אחרון לעונה של הרופא הטוב. החיים עצמם, החץ, חסרי בושה, בליינדספוט, מעברות, מה נסגר, ארץ נהדרת, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: עונה חדשה של מאסטר שף ג'וניור. פרקים אחרונים לעונה של Project Blue Book ותאגיד (Corporate). גמר הרווק.

וגם NCIS, NCIS: ניו אורלינס, FBI, החיים עצמם, ניו אמסטרדם, Roswell New Mexico, הפלאש, At Home With Amy Sedaris, נערות דרי, Home, מורות, צרות טובות, Miracle Workers, Boomerang, Shetland, American Soul, Schitt's Creek, Kims Convenience.

ב-HOT VOD, ג'יין הבתולה
העונה הרביעית עולה לשירות.

ב-HOT Zone ב-20:30, בונז
באיחור סולידי של שנתיים בדיוק מגיעה העונה האחרונה של סדרת הפשע. שידור יומי.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, טרנסקידס
סדרה תיעודית ישראלית בת חמישה פרקים בשידור שבועי. ארבעה בני-נוער ישראליים עוברים תהליך משנה חיים ובלתי-הפיך, ארבע משפחות ישראליות מתמודדות עם התהליך המטלטל שעובר ילדן בגיל ההתבגרות האכזרי ממילא, כל אחת בדרכה. ארבע שנים של מעקב דוקומנטרי אינטימי וחשוף משרטטות תמונה מרגשת, דרמטית ופוקחת עיניים, שבבסיסה שאלות הרות גורל: מה זה אומר להיוולד בגוף שאינו תואם את מגדרך? כיצד היינו נוהגים כהורים כאשר הילד או הילדה שגידלנו אינם מי שחשבנו שהם? והאם האהבה שלנו לילדינו היא אכן אהבה ללא תנאי?

ב-yes Edge ב-22:45, דברים טובים
עונה שלישית לדרמה הקומית המהוללת של פמלה אדלון.

דברים טובים – עונה 3

בסלקום TV, פברז'ה
סרט תיעודי המביא את סיפורו של התכשיט האיקוני מאז ימי רוסיה האימפריאלית ועד ימינו, מבעד להיסטוריה רבת תהפוכות של רומנים, התפתחות אמנותית וניצול מסחרי.

בסלקום TV, מנולו: הילד שהכין נעליים ללטאות
מנולו בלייק, שטוען שהוא סך הכל סנדלר, נחשב למעצב הנעליים המוביל של המאה ה-20 וגם של ה-21. בסרט נפגוש את מנולו בכבודו ובעצמו, את המוזות שלו, את הלקוחות יוצאי הדופן שלו ואת עמיתיו למקצוע – כל אלה שעזרו לשים אותו על המפה העולמית, ונצליח להבין את השאלה המתבקשת – מיהו האיש שמאחורי הנעליים היפות בעולם?

סרטים:

בנטפליקס, משולש הגבולות (Triple Frontier)
מותחן אקשן בכיכובם של בן אפלק, אוסקר אייזק, צ'ארלי האנם ופדרו פסקל. קבוצה של לוחמי עילית מהכוחות המיוחדים מתאחדים במטרה לעשות לראשונה לביתם במקום לארצם, ולשדוד ברון סמים הפועל ברחבי דרום אמריקה. כאשר האירועים מסתבכים ומאיימים לצאת משליטה, המיומנות, הנאמנות והמוסר שלהם נדחקים אל נקודת שבירה בקרב הישרדות אדיר.

בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV + ב-yes2 ב-23:57, מגיפה
אימה בבימויים של אריאל שולמן, הנרי ג'וסט. וירוס קטלני המתפשט במהרה גורם לנגועים בו להיות תוקפניים ולהדביק אחרים. חרף האזהרות, מנסה נערה להציל את אחותה שנדבקה וכעת מוגדרת בעצמה כמסוכנת. עם סופיה בלק דליה, אנה לי טיפטון, טרוויס טופ.

אנטמן והצרעה

בסלקום TV, אנטמן והצרעה
אקשן שובר קופות מסדרת הנוקמים של מארוול בכיכובם של פול ראד, אוונג'לין לילי, מייקל דאגלס ומישל פייפר. בשל עזרתו לקפטן אמריקה, אנטמן מוכנס למעצר בית. בעודו מתרגל לחייו החדשים, משימה חדשה וגורלית מחייבת אותו לברוח ולשתף פעולה עם האנק פים ובתו, שקיבלה את תפקיד הצרעה, על מנת לגלות סודות מן העבר ולהציל את אם המשפחה שנעלמה.

ולא לשכוח:
בליינדספוט 4 בסלקום TV
פרק אחרון לעונה של הרופא הטוב 2 ב-HOT3 ב-20:45
פרק אחרון של מעברות בכאן 11 ב-21:10
ארץ נהדרת בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
החיים עצמם 3 ב-yes Drama ב-21:15
חסרי בושה 9 ב-HOT HBO ב-22:00
בול 3 ב-yes Action ב-22:00
פאנץ' ב-yes Edge ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:08
החץ 7 ב-yes Action ב-22:45
דברים טובים 3 ב-yes Edge ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו