המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/03/2019 בקטגוריה ‏כללי

תאגיד – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): הטובות לקרב, תאגיד, יוצאים מהכלל, גנב האמנות הגדול בעולם, מקום בלב, ריו בראבו, מיליארדים (לפנות בוקר), פרק אחרון לעונה של סדר אותי. שלדון הצעיר, צרות טובות, מכושפות הדור החדש, האקסית המטורפת, FBI, בלתי נשכח, נשים על הקצה, המתים המהלכים, נשק קטלני, הרשימה השחורה, חוק הפטריוט עם חסן מינאג', אבודים עם צופית גרנט.

שלל מהנכר: מיליארדים – עונה רביעית לדרמה בכיכובם של פול ג'יאמטי ודמיאן לואיס.

וגם נפילות חדות (Black Monday), סינגל מילפית (SMILF), אלים אמריקאים, Now Apocalypse, סאטרדיי נייט לייב (אידריס אלבה מנחה, קאליד מופיע), Ransom.

בכאן 11 ב-21:10, יוצאים מן הכלל
סדרה דוקומנטרית חדשה בת שבעה פרקים שבמסגרתה יוצא רוני קובן יוצא לפגוש קהילות ייחודיות בנוף הישראלי: אנשים שמבחירה או מחוסר ברירה חיים בדרך השונה באופן קיצוני מכל מה שאנחנו מכירים. קובן הולך להכיר אותם מקרוב וגם לחוות איתם את סגנון החיים המיוחד שלהם. הוא הצטרף בחודשים האחרונים לטקסים של נאמני הר הבית ותיעד את הניסיונות הלא חוקיים שלהם להקריב קורבן פסח על ההר, וכן התלווה לקהילה הקווירית שלחבריה יש זהות מינית נזילה, לקהילת כוכבי הילדים שבה חברים אלפי כוכבי ילדים שחולמים להיות יובל המבולבל, לבני נוער סטארטפיסטים מדור ה-Z שהתעשרו בזכות עצמם והם בעלי סדר יום מתיש ובלתי אפשרי, ולאנשי "אוף דה גריד" – האנשים שנאלצו או החליטו לצאת אל מחוץ למערך החיים המודרני ולחיות בבידוד בטבע. פרק מיוחד בסדרה צולם במחלקה הסגורה בבית החולים הפסיכיאטרי "גהה". זוהי הפעם הראשונה שבית חולים פסיכיאטרי מתיר למצלמות טלוויזיה להיכנס אל תחומי המחלקה הסגורה למשך תקופה ארוכה.

בכבלים,
ב-HOT VOD + ב-HOT3 ב-21:30, מקום בלב
הסבוניה האוסטרלית, ששודרה עד תומה ב-yes, מגיעה כעת גם ל-HOT. ארבע העונות ב-VOD ושידור יומי ב-HOT3.

ב-HOT קומדי סנטרל ב-22:45, תאגיד
עונה שנייה לקומדיה. שידור יומי.

הטובות לקרב – עונה 3

בלוויין,
באפיק 19, ערוץ משחקי הכס
ארבעה שבועות לפני שמגיעה העונה השמינית והאחרונה, תכני yes Oh מתמזגים ב-yes Edge והערוץ מוקדש במלואו לסדרת הפנטזיה.

ב-yes Edge ב-22:00, הטובות לקרב
השידור הליניארי של העונה השלישית.

ב-yes דוקו ב-22:00, גנב האמנות הגדול בעולם
מישל ואן ריין, מומחה כריזמטי וערמומי לאמנות, הרוויח את כל הונו (שנאמד במיליוני דולרים) מסחר באמנות מזויפת וגנובה, תוך שהוא מתחמק בשנות ה-70 וה-80 מהאינטרפול ומה-CIA. למרבה הפלא, גם אחרי שנתפס הוא הצליח להמציא את עצמו מחדש ולהרוויח שוב מכישרונו המפוקפק, כשגויס לסקוטלנד יארד והחל להפעיל את המבריחים והזייפנים שפעלו איתו בעבר. לטענתו קשריו הענפים הביאו אף לגיוסו למוסד הישראלי וליחידת "כידון", שם היה חלק מהצוות שרצח את ד"ר ג'וזף מנגלה. כ-40 שנה לאחר מעשיו, ורגע אחרי שעבר התקף לב, הסכים סוף סוף ואן ריין לספר בעצמו, ממקום מחבואו, את סיפורו הלא יאמן, שלא תמיד ברור אם כולו אכן קרה. כך נחשף בפנינו דיוקן של פושע חמקמק שחי במשך שנים על גג העולם, אך את שארית חייו נאלץ להעביר במקום מסתור.

ב-yes Edge ב-4:00, מיליארדים
העונה הרביעית של הדרמה בכיכובם של דמיאן לואיס ופול ג'יאמטי בצמוד לשידור בארה"ב.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, ריו בראבו
סרטים שחייבים לראות. אחד מהמערבונים הגדולים בתולדות הוליווד חוגג 60 שנה לצאתו. ג'ון ויין מגלם שריף קשוח שביחד עם שלושה עוזרים – אקדוחן צעיר, אלכוהוליסט ונכה – שומרים על רוצח במעצר, בשעה שאחיו וכנופייתו מתכננים לפרוץ לכלא ולשחרר אותו. הסרט, תגובת נגד ל"בצהרי היום", הפך לקלאסיקה והשפיע על לא מעט סרטים נוספים. גם עם דין מרטין, ריקי נלסון, אנג'י דיקנסון, וולטר ברנן. ביים הווארד הוקס, ארה"ב, 1959.

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה 6 בנטפליקס
חוק הפטריוט עם חסן מינאג' בנטפליקס
שלדון הצעיר 2 ב-yes VOD ובסלקום TV
נשק קטלני 3 בסלקום TV
יוצאים מן הכלל בכאן 11 ב-21:10
עובדה 25 בקשת 12 ב-21:15
אבודים עם צופית גרנט בערוץ 13 ב-21:15
מכושפות: הדור החדש ב-yes Drama ב-21:15
צרות טובות ב-yes Drama ב-21:15
האקסית המטורפת 4 ב-yes Drama ב-22:00
אף בי איי ב-yes Action ב-22:00
הטובות לקרב 3 ב-yes Edge ב-22:00
בלתי נשכח 2 ב-yes Action ב-22:45
נשים על הקצה ב-yes Edge ב-22:50
המתים המהלכים 9 ב-yes Edge ב-5:00
פרק אחרון לעונה של סדר אותי ב-yes Edge ב-5:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו