המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/03/2019 בקטגוריה ‏כללי

חדשים בשכונה

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): חדשים בשכונה, הממלכה האחרונה, בית המזימות, אנטמן והצרעה, חמים וטעים, מכת מחץ, הרשימה השחורה, שושלת, האקסית המטורפת, חמוץ מתוק, הגולדברגים, משפחה מודרנית, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחת סימפסון, איש משפחה, סאטרדיי נייט לייב, המרוץ לדראג של רו פול, חתונה ממבט ראשון, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: I Am Richard Pryor – סרט תיעודי חדש על הקומיקאי האגדי. וגם חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), ללא מילים (Speechless), מקגיוור, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, בליינדספוט, הרשימה השחורה, The Cool Kids, Proven Innocent, גבר מי שנשאר אחרון (Last Man Standing), שושלת, האקסית המטורפת, מכת מחץ.

בלוויין,
ב-yes Comedy ב-20:45, חדשים בשכונה (The Neighborhood)
קומדיה חדשה של CBS בכיכובם של מקס גרינפילד ("הבחורה החדשה") וסדריק הבדרן, על מה שקורה כשהבחור הכי חברותי עובר לגור עם משפחתו בשכונה בלוס אנג'לס שבה לא כולם נראים כמוהו או מעריכים את החברותיות שלו. דייב ג'ונסון (גרינפילד) הוא גבר בעל מזג טוב, מגשר מקצועי. כשאשתו ג'מה מתחילה את עבודתה החדשה כמנהלת בית ספר והם עוברים ממישיגן ללוס אנג'לס, הם לא מוטרדים בכלל מכך שבית חלומותיהם ממוקם בלב שכונה השונה לחלוטין מהעיר הקטנה ממנה באו. השכן הדעתן שלהם בבית לידם, קלווין באטלר, חשדן כלפי שכניו החדשים ובטוח שיפריעו לתרבות ולהווי של השכונה, אך אשתו האדיבה טינה מחליטה לקבל את השכנים החדשים בסבר פנים יפות. דייב מבין שיהיה קשה להתאים את עצמו לקהילה, אבל אם ימצא דרך לתקשר עם קלווין יש להם סיכוי מצוין להפוך את השכונה החדשה לביתם.

בנטפליקס, הממלכה האחרונה (The Last Kingdom)
באיחור מפליג מגיעה העונה השנייה של דרמת ההרפתקאות.

בנטפליקס, דלת ירוקה (Green Door)
דרמה חדשה דוברת מנדרינית על אודות פסיכולוג שמתמודד עם השדים הפנימיים שלו, חוזר מארה"ב ומקים קליניקה בטייוואן. מטופלים ואירועים מוזרים שופכים אור על עברו אפוף המסתורין.

סרטים:

ב-HOT cinema 1 ב-17:05 וב-yes4 ב-22:00, בית המזימות
מותחן על פי ספרה של אגתה כריסטי בכיכובם של גלן קלוז, מקס איירונס, ג'יליאן אנדרסון, כריסטינה הנדריקס. כאשר סבה העשיר והאהוב נרצח, מחליטה נכדתו לשכור את שירותיו של בלש פרטי, שהוא מאהבה לשעבר, כדי למצוא את הרוצח.

בלוויין,
ב-yes3 ב-15:15, חמים וטעים
הקלאסיקה של בילי וויילדר בכיכובם של מרילין מונרו, ג'ק למון וטוני קרטיס.

ב-yes2 ב-22:00, אנטמן והצרעה
אקשן שובר קופות מסדרת הנוקמים של מארוול בכיכובם של פול ראד, אוונג'לין לילי, מייקל דאגלס ומישל פייפר. בשל עזרתו לקפטן אמריקה, אנטמן מוכנס למעצר בית. בעודו מתרגל לחייו החדשים, משימה חדשה וגורלית מחייבת אותו לברוח ולשתף פעולה עם האנק פים ובתו, שקיבלה את תפקיד הצרעה, על מנת לגלות סודות מן העבר ולהציל את אם המשפחה שנעלמה.

ולא לשכוח:
מכת מחץ 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
הרשימה השחורה 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
האקסית המטורפת 4 ב-yes VOD
שושלת 2 בנטפליקס
חמוץ מתוק ב-yes Comedy ב-17:25
הגולדברגים 6 ב-yes Comedy ב-17:50
משפחה מודרנית 10 ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 12 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-19:30
משפחת סימפסון 30 ב-yes Comedy ב-19:55
איש משפחה 17 ב-yes Comedy ב-20:20
חדשים בשכונה ב-yes Comedy ב-20:45
חתונה ממבט ראשון 2 בקשת 12 ב-21:15
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes Comedy ב-21:10. הפעם: אידריס אלבה מנחה, קאליד מופיע
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
המרוץ לדראג של רו פול ב-yes Drama ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו