המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/02/2019 בקטגוריה ‏כללי

דוקטור פוסטר – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): דוקטור פוסטר, הכתר האבוד, אימפריה, סטאר, עיר מקלט, חסרי בושה, הרופא הטוב, בליינדספוט, מה נסגר, ארץ נהדרת, האח הגדול VIP.

שלל מהנכר: American Soul – מיני-סדרת דרמה המגוללת את סיפור חייו של דון קורניליוס, יוצר תוכנית הטלוויזיה האמריקאית האגדית "Soul Train", שנתנה במה למוזיקה וריקודים שחורים לסוגיהם במשך שלושה וחצי עשורים. שני פרקים ראשונים.

העונה השלישית של אמא אמריקאית (American Housewife) חוזרת עם פרקים חדשים (בהמשך גם ב-yes). וגם קטסטרופה, The Kids are Alright, Roswell New Mexico, הפלאש, Drunk History, תאגיד (Corporate), מורות, Living the Dream, Cavendish, Schitt's Creek, Kims Convenience, Adam Ruins Everything, Project Blue Book, Good Trouble.

בכאן 11 ב-21:00, הכתר האבוד
"הכתר האבוד" הוא כינוי לכתר ארם צובא – ספר התנ"ך העתיק והיקר בעולם, שנשמר במשך מאות שנים בבית הכנסת הגדול בחלבּ שבסוריה. בשנות החמישים של המאה העשרים הגיע "הכתר" לישראל, ונתגלה כי חלקים נרחבים ממנו נעלמו. רבים ניסו לחפש אחר הדפים האבודים של הכתר, בהם הנשיא לשעבר יצחק בן צבי, סוחרי עתיקות, חוקרים פרטיים ואנשים שהספר יקר ללבם. הסרט מנסה להתחקות אחר העדויות הישנות והחדשות, לחבר את הפזל ולשפוך אור על חידת היעלמותם של הדפים, שנשארה בגדר תעלומה עד עצם היום הזה.

בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, וכן ב-yes Edge ב-22:45, דוקטור פוסטר
זמן רב אחרי ששודרה העונה הראשונה, חוזרת סוף סוף הדרמה הבריטית של BBC עם עונה שנייה, אף היא פרי עטו של המחזאי והתסריטאי זוכה פרס אוליבייה, מייק ברטלט, ובכיכובה של סורן ג'ונס ("נעלמת") המגלמת את דמותה של דוקטור ג'מה פוסטר, רופאה מצליחה בעיר הקטנה פרמיניסטר. כל הפרקים זמינים ב-VOD, וב-yes Edge השידור הליניארי השבועי. אומרים שהעונה השנייה פחות טובה משמעותית, אז קחו בחשבון.

ולא לשכוח:
בליינדספוט 4 בסלקום TV
הרופא הטוב 2 ב-HOT3 ב-20:45
ארץ נהדרת בקשת 12 ב-21:00
האח הגדול VIP בערוץ 13 ב-21:00
אימפריה 5 ב-yes Drama ב-21:15
מה נסגר בכאן 11 ב-22:05
חסרי בושה 9 ב-HOT HBO ב-22:00
סטאר 3 ב-yes Drama ב-22:00
מחשבות פליליות ב-yes Action ב-22:00
עיר מקלט ב-yes Edge ב-22:00
החץ 7 ב-yes Action ב-22:45
דוקטור פוסטר 2 ב-yes Edge ב-22:45
הוויקינגים 5 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו