המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/02/2019 בקטגוריה ‏כללי

הטירון

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): טירון, סטנד אפ ריי רומנו, המשפחה, זה הבית, מונית הכסף, פרק אחרון לעונה של זרה. קראשינג, סדר אותי, זמן אמיתי עם ביל מאהר, סינגל מילפית, הכי גרועים שיש, נפילות חדות, היעלמותה של נטלי הולווי, ביחד ולחוד, גב האומה, המרדף, עד כאן.

שלל מהנכר: עונה שלישית של תוכנית אבא (Man With a Plan), הקומדיה הנדושה בכיכובו של מאט לבלאנק (בהמשך גם ב-yes).

עונה עשירית של Moving On, הדרמה הבריטית של ג'ימי מקגוורן ("המפצח", "האגמים") המשודרת ב-BBC בשעות אחה"צ ומגוללת מדי פרק סיפור חדש. כל חמשת הפרקים זמינים.

פרק אחרון של Resistance האירית (העונה השנייה של "מרד", הזמינה בנטפליקס וב-22 בפברואר תגיע העונה השנייה).

וגם הרווק, הרופא הטוב, The Neighborhood, בול, Manifest, המתמחה, The Passage, הפרק ה-150 של החץ, ברק שחור, רגליים קרות, Those Who Can't, Two Doors Down.

בלוויין,
ב-yes Action ב-22:00, טירון (The Rookie)
ניית'ן פיליון ("קאסל") חוזר בסדרה חדשה בכיכובו. ג'ון נולן בן ה- 40, בעליה לשעבר של חברת בנייה וגרוש טרי, עוזר במקרה לשוטרים במהלך שוד בנק ומחליט לעבור ללוס אנג'לס ולפצוח בקריירה חדשה כשוטר. לאחר שהוא מסיים את הכשרתו באקדמיה לשוטרים- הטירון המבוגר ביותר- הוא צריך להתמודד עם אופיו המסוכן והלא צפוי של תפקידו החדש, והוא נחוש להצליח למרות האתגרים. כטירון המבוגר ביותר בכוח, הוא נתקל בסקפטיות מבעלי הדרגות מעליו שחושבים שעובר עליו משבר אמצע החיים. אם לא יצליח לעמוד בקצב של השוטרים הצעירים ושל הפושעים, הוא יכול לסכן את חייהם ואת חייו. אבל אם יוכל להפוך את ניסיון החיים שלו, נחישותו וחוש ההומור המפותח שלו ליתרון, אולי יוכל גם להפוך את הקושי להצלחה בפרק החדש בחייו. לצידו של פיליון מככבים אלייסה דיאז ("ריי דונובן"), ריצ'ארד טי. ג'ונס ("גודזילה", "מחשבות פליליות"), מרסדס מייסון ("אימת המתים המהלכים"), אפטון ויליאמסון ("ליל האירוע"), ואריק וינטר ("רוזווד").

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, זה הבית
סרטה עטור הפרסים של אלכסנדרה שיבה, המגולל את סיפורן של המשפחות שנמלטו מהקרבות הרצחניים בסוריה ונקלטו בבולטימור, מרילנד. איך מתחילים את החיים מחדש? כבר בימיהם הראשונים בעיר לומדים המהגרים כי מסע הנדודים שזה עתה השלימו היה רק שלב אחד במשימת הישרדות ממושכת. כעת עליהם להתאקלם בתרבות זרה, בשוק עבודה בעל חוקים שרירותיים ובבתי ספר המתנהלים בשפה בלתי מוכרת – ולרשותם עומדים רק שמונה חודשי התאקלמות. פעולות שנתפסו בעבר כפשוטות מסתמנות כעת כמכשולים שניתן לצלוח רק באמצעות ליווי צמוד של אזרחים מקומיים, שבחרו להירתם למשימה.

ריי רומנו: ממש כאן, מעבר לפינה

בנטפליקס, ריי רומנו: ממש כאן, מעבר לפינה (Ray Romano: Right Here, Around the Corner)
ריי רומנו עשה את צעדיו הראשונים על במת ה"קומדי סלר" בניו יורק. עכשיו, בסטנד אפ ראשון מזה 23 שנים, הוא חוזר אל המקום שבו הכל התחיל.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, המשפחה
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמת מתח מונצואלה, על בן שפוגע באדם הלא נכון ואביו שיעשה הכל כדי להגן עליו. ביחד הם נודדים בין מקומות מסתור שונים ובין עבודות זמניות, בעוד מעליהם מרחף כל הזמן האיום מאלו שרודפים אחריהם ורוצים נקמה. הסרט, שייצג השנה את ונצואלה באוסקר, ערך את בכורתו העולמית בפסטיבל קאן במסגרת שבוע המבקרים, ומאז הספיק לבקר בפסטיבלי הקולנוע של מינכן, קאלובי וארי, סן סבטיאן, מאר דל פלאטה וירושלים.

ולא לשכוח:
זמן אמיתי עם ביל מאהר בשירותי ה-VOD של HOT ו-yes וכן ב-HOT HBO ב-23:55
ביחד ולחוד (Splitting Up Together) בסלקום TV
המרדף 3 בכאן 11 ב-21:00
היעלמותה של נטלי הולווי ב-yes דוקו ב-21:00
גב האומה בערוץ 13 ב-21:15
עד כאן בכאן 11 ב-22:00
מונית הכסף בקשת 12 ב-22:00
פרק אחרון לעונה של זרה 4 ב-yes Drama ב-22:00
הכי גרועים שיש 5 ב-yes Edge ב-22:00
נופל וקם/קראשינג (Crashing) עונה 3 ב-yes Oh ו-HOT HBO ב-22:00
סדר אותי 3 ב-yes Oh ו-HOT HBO ב-22:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו