המלצת היום – חמישי

הבית הוורוד

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): הבית הוורוד, המשדר שהפך לטרגדיה, בתולות הים, המתמחה, מכת המחץ, הרשימה השחורה, חוף מבטחים, איש חשוב מאוד, יאנגר, NCIS לוס אנג'לס, אמריקה גוט טאלנט, סטארט אפ, וויל וגרייס, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, 2025, האח הגדול VIP, גוט טאלנט.

שלל מהנכר: דוקו עכשיו! (!Documentary Now) – העונה ה-52 (בפועל השלישית) של הסדרה המבריקה של פרד ארמיסן וביל היידר (וגם סת' מאיירס מאחורי הקלעים) שכל פרק בה הוא פארודיה על סרט או ז'אנר תיעודי.

The Oath – עונה שנייה לדרמת הפשע של שירות הסטרימינג של סוני, Crackle, בכיכובם של שון בין ("משחקי הכס") וריאן קוונטון ("דם אמיתי"), המתארת את כנופיות לוס אנג'לס, היריבויות ביניהן ויחסי הגומלין ביניהן לבין המשטרה, שחלקים בה עושים איתן יד אחת לטובת רווח אישי. כל פרקי העונה צפויים להיות זמינים במהלך היום.

בנוסף העונה ה-38 של הישרדות. וגם האנטומיה של גריי, Single Parents, הגולדברגים, Schooled, משפחה מודרנית, Chicago Fire, Chicago Med, Chicago P.D, נטל האמת, The Magicians, Suits, Deadly Class, I'm Sorry, Pure, Full Frontal with Samantha Bee, הכי גרועים שיש (You're the Worst), בוגרת כזה (Grown-ish), פרויקט מסלול: נבחרת הכוכבים (Project Runway All Stars).

בקשת 12 ב-23:00, אנשים – המשדר החגיגי שהפך לטרגדיה
16 שנים אחרי התרסקות המעבורת "קולומביה", חוזרים אל גיבורי המשדר שדיווחו בשידור חי על מותו של האסטרונאוט אילן רמון: מה קרה מאחורי הקלעים? איך הגיב אביו שישב באולפן? ומה גרם לדני קושמרו ולערד ניר לפרוץ בבכי?

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, בתולות הים
מאז הסרט המצליח של דיסני "בת הים הקטנה" התאהב העולם בבתולות הים, אך הסרט התיעודי הזה מביא את סיפורן של הנשים שלקחו את ההזדהות עם היצורות המימיות האגדתיות צעד אחד רחוק מדי. לכל אחת מהן יש את הסיפור האישי שלה שגרם לה להתאהב ב"בתולות ים": קוקי בת ה-60, תושבת הארלם, חולקת את האהבה עם בעלה ויוצאת באופן קבוע לשחייה בים עם התלבושת שתפרה לעצמה, ג'ולז הטרנסג'נדרית תמיד רצתה להיות "אחת מהבנות", והתלבושת הזאת אפשרה לה להסתיר את החלקים שפחות אהבה בגופה. מלבדן אנו פוגשים גם בתולת ים ששוחה בתצוגה בתוך אקווריומים ענקיים, אמא ובת שפתחו עסק ימי הולדת של בתולות ים, ומפגשים חברתיים קבועים של קהילת "בתולות הים" שמתרחשים על חוף הים. האם מדובר בשיטת מדיטציה חדשה וכוח ריפוי של הדמיון או צעד אחד רחוק מדי בהתאהבות בדמויות שלא באמת קיימות?

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT movies 4 ב-22:00, הבית הוורוד
דרמה המבוססת על סיפור אמיתי בכיכובה של קתרין קינר. סוזט קלו, אחות בעיירה קטנה בקונטיקט, הופכת בעל כורחה למנהיגה של קבוצת שכנים הנאבקים להציל את בתיהם מהשתלטות ואינטרסים פוליטיים של תאגיד הענק פייזר. מאבקה של סוזט מגיע עד בית המשפט העליון האמריקאי, אך היא מפסידה במשפט וניתנת ההוראה להרוס את השכונה בעבור התאגיד. ההחלטה מכעיסה את הציבור האמריקאי, שמצליח בעקבות המקרה להעביר רפורמות המרסנות ניצול לרעה של תחומי מחייה פרטיים. גם עם ג'ין טריפלהורן.

ולא לשכוח:
וויל וגרייס 10 בפרטנר TV
סטארט אפ 3 בסלקום TV
אמריקה גוט טאלנט בסלקום TV
הפלאש 5 בנטפליקס
איש חשוב מאוד 2 ב-HOT3 ב-20:15
יאנגר 5 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף 3 בכאן 11 ב-21:00
2025 בקשת 12 ב-21:15
האח הגדול VIP בערוץ 13 ב-21:15
מוקד 911 עונה 2 ב-yes Drama ב-21:15
גוט טאלנט ישראל בערוץ 13 ב-21:45
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:00
שני פרקים של NCIS לוס אנג'לס 9 ב-HOT Zone ב-22:00
המתמחה 2 ב-yes Drama ב-22:00
הרשימה השחורה 6 ב-yes Action ב-22:00
חוף מבטחים ב-yes Edge ב-22:00
מכת המחץ 6 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו