המלצת היום – שבת

אישה פנטסטית

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): אישה פנטסטית, קוד האומץ, פסיפיק רים – המרד, שתיקה, מסתור, גמר המירוץ לדראג של רו פול אולסטרס. שתי קרועות, מכת מחץ, הרשימה השחורה, שושלת, האקסית המטורפת, הגולדברגים, שחור כזה, משפחה מודרנית, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחת סימפסון, איש משפחה, סאטרדיי נייט לייב, בונז, הכוכב הבא, האח הגדול VIP.

שלל מהנכר: Proven Innocent – דרמה משפטית של FOX שעלילתה סובבת משרד עורכי דין המתמחה בהרשעות שגויות. צוות המשרד פותח מחדש חקירות שנסגרו, לעתים תוך כדי סיכון עצמי, כדי לזכות את מי שהואשמו ללא עוול בכפם. בראש עומדת עורכת דין רעבה לצדק, שבעברה הואשמה בעצמה שלא כדין וזוכתה בתיק שהפך לסנסציית צהובונים. מככבים וינסנט קרתייזר ("מד מן"), ראשל לפברה ("בתוך הבועה"), בראיין ד'ארסי ג'יימס ("ספוטלייט", "13 סיבות") ואחרים.

הפרק הרביעי של נפילות חדות (Black Monday) כבר זמין. פרק אחרון לעונה של Grantchester. גמר המרוץ לדראג של רו פול (RuPauls Drag Race All Stars).

וגם חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), ללא מילים (Speechless), מקגיוור, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, בליינדספוט, הרשימה השחורה, שני פרקים של גבר מי שנשאר אחרון (Last Man Standing), שושלת, האקסית המטורפת, שתי קרועות (Two Dope Queens), מכת מחץ, The Graham Norton Show (הפעם עם פליסיטי ג'ונס, ארמי האמר, סטיבן מרצ'נט, רוב בקט), QI.

סרטים:

ב-HOT movies 1 ב-16:20 וב-yes4 ב-22:00, קוד האומץ
אקשן בכיכובו של ג'ייסון מומואה ("אקוומן", "משחקי הכס"). חוטב עצים החי עם משפחתו בבקתה מבודדת, נאלץ בעל כורחו להציג את כישוריו כלוחם קומנדו לשעבר, על מנת לעצור כנופיית סוחרי סמים חמושה, המגיעה לבקתה לחפש משלוח גדול של סמים המוסתר בה. גם עם גארט דילהאנט.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, אישה פנטסטית
דרמה צ'ילאנית זוכת פרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר. לאחר שבן זוגה מת במפתיע, נאלצת מרינה, טרנסג'נדרית העובדת כזמרת בארים (דניאל וגה, שהייתה מועמדת לאוסקר), להיאבק נגד המשטרה שחושדת בה במעורבות במוות, ומול משפחת אהובה שמסרבת לקבל אותה. הסרט זכה בעשרות פרסים ובשבחים רבים נוספים, בכללם שלושה פרסים בפסטיבל ברלין, כולל דב הכסף לתסריט.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, מסתור
דרמת מתח מושמצת בבימויו של ערן ריקליס ובכיכובה של נטע ריסקין. נעמי היא סוכנת מוסד מצטיינת שעברה טראומה אישית. היא נשלחת לשמור למשך שבועיים על מונה, משת"פית לבנונית שעברה ניתוח פלסטי על מנת לקבל זהות חדשה, בדירת מסתור בגרמניה. המשימה של נעמי נשמעת לכאורה פשוטה, אך העניינים מסתבכים והשתיים נאלצות להתמודד ביחד עם איומים לא צפויים. גם עם גולשיפטה פרהאני, ליאור אשכנזי.

בכבלים,
ב-HOT movies 1 ב-22:00, פסיפיק רים: המרד
המשכון לאקשן המד"ב, הפעם בכיכובם של ג'ון בויגה, סקוט איסטווד, רינקו קיקוצ'י. מפלצות הענק חוזרות לכדור הארץ למתקפה נוספת, והן חזקות מתמיד. בין הלוחמים שיוצאים לעצור אותם נמצא גם בנו של הגנרל סטאקר, שעצר את הגל הקודם, ונערה מומחית לטכנולוגיה שמצליחה לבנות רובוט ייגר משלה כנגד הפלישה.

ב-HOT movies 1 ב-17:30, שתיקה
דרמת הרפתקאות היסטורית של מרטין סקורסזה, בכיכובם של ליאם ניסן, אנדרו גארפילד ואדם דרייבר. במהלך המאה ה-17 מתבקשים שני מיסיונרים ישועים (גארפילד ודרייבר) על יד אב המנזר שלהם בפורטוגל לנסוע ליפן ולחקור את השמועות על המנטור שלהם (ניסן) שנטש את הדת תחת עינויים. ביפן באותה העת שולטות שוגונות טוקוגאווה הנוקטות במדיניות בדלנית ורדיפת נוצרים. במאי: מרטין סקורסזה (ארה"ב, 2017).

ולא לשכוח:
מכת מחץ 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
הרשימה השחורה 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
שתי קרועות 2 ב-yes VOD ובסלקום TV
האקסית המטורפת 4 ב-yes VOD
גמר המירוץ לדראג של רו פול: אולסטרס 4 ב-yes VOD. ללא תרגום עד יום ראשון
שושלת 2 בנטפליקס
הגולדברגים 6 ב-yes Comedy ב-17:50
שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15
משפחה מודרנית 10 ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 12 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-19:30
משפחת סימפסון 30 ב-yes Comedy ב-19:55
איש משפחה 17 ב-yes Comedy ב-20:20
שני פרקים של בונז 11 ב-HOT Zone ב-21:00
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:15. ספיישל קובי מרימי אחרי הגמר
האח הגדול VIP בערוץ 13 ב-21:15
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes Comedy ב-22:20. הולזי (ולא הלסי, כמו שהתרגום ביס מתעקש לאורך כל התוכנית) מנחה ומופיעה

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו