המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/01/2019 בקטגוריה ‏כללי

אתה מת רק פעמיים

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): אתה מת רק פעמיים, אחיות, החיים עצמם, אימפריה, סטאר, בעלי היכולות, עיר מקלט, חסרי בושה, הרופא הטוב, מפחיד כזה, בליינדספוט, מה נסגר, ארץ נהדרת, האח הגדול VIP.

שלל מהנכר: תוכנית הלילה של קונאן אובריאן חזרה הלילה בעיצוב שונה ובפורמט חדש ומהודק – 21 דקות במקום כפול מכך, שיחות פחות מעונבות ובלי השולחן המזוהה עם תוכניות לילה ויותר קטעי חוץ. בתוכנית הראשונה התארחו טום הנקס ומיילו ונטימיליה. הלילה יתארח קאסט "המקום הטוב".

אחרי חודשים רבים הגיעו סוף סוף אל המרשתת חמשת הפרקים האחרונים של סדרת התעודה המהוללת America to Me. פרק אחרון לעונה של The Conners.

וגם קטסטרופה, The Kids are Alright, The Rookie, ביחד ולחוד (Splitting Up Together), שחור-כזה,NCIS: ניו אורלינס, FBI , החיים עצמם, ניו אמסטרדם, בעלי היכולות, נשק קטלני, Roswell New Mexico, הפלאש, Drunk History, תאגיד (Corporate), מורות, Living the Dream, Cavendish, Schitt's Creek, Kims Convenience, Adam Ruins Everything, Project Blue Book, Good Trouble.

בכאן 11 ב-21:00, אחיות
סרטה התיעודי של הבימאית דנאי אילון, "אחיות" – זוכה פרס AIDC לעשייה קולנועית חדשנית ובפרס המוזיקה המקורית בפסטיבל דוקאביב 2018. אחרי נתק של כ-20 שנים, צעירה יהודיה חילונית מחיפה יוצאת להתעמת עם אחותה שהפכה לנזירה. "האחות ירושלים" מתגוררת במנזר ביוון, ואחותה מרינה יוצאת למסע, בתקווה להחזיר אותה אל חייה ואל משפחתה.

אחיות

ב-yes דוקו ב-21:00, אתה מת רק פעמיים
פרס הקהל – פסטיבל דוקאביב 2018; פרס התחקיר הטוב ביותר – פרסי הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי 2018. שיחת טלפון מפתיעה מבשרת לאמו של במאי הסרט כי היא היורשת החוקית של בית, בצפון היקר של לונדון. כל שיהיה עליה לעשות הוא להוכיח שהיא בתו של ארנסט בכינסקי. אלא שכמה ימים מאוחר יותר מתגלה באוסטריה מידע שמדהים את בני המשפחה: תעודת פטירה נוספת חושפת אדם עם אותו שם ומספר זהות, שנולד באותו יום ובאותו מקום בהם נולד ארנסט בכינסקי. מי גנב את זהותו ואת סיפור חייו של סבא ארנסט? מאיזה גורל ניסה להימלט? יוצרי הסרט: יאיר לב ודוד דרעי.

ולא לשכוח:
החיים עצמם 3 ב-yes VOD
בליינדספוט 4 בסלקום TV
הרופא הטוב 2 ב-HOT3 ב-20:45
ארץ נהדרת בקשת 12 ב-21:00
האח הגדול VIP בערוץ 13 ב-21:00
אימפריה 5 ב-yes Drama ב-21:15
מה נסגר בכאן 11 ב-22:05
חסרי בושה 9 ב-HOT HBO ב-22:00
סטאר 3 ב-yes Drama ב-22:00
בעלי היכולות 2 ב-yes Action ב-22:00
עיר מקלט ב-yes Edge ב-22:00
הוויקינגים 5 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו