המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/01/2019 בקטגוריה ‏כללי

איך לדבר עם בנות במסיבות

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): נחטפה לנגד עיניהם, איך לדבר עם בחורות במסיבות, אי הנקמות, סבסטיאן מניסקלקו נשאר רעב, פרק אחרון לעונה של ריי דונובן. מזכירת המדינה, זרה, הכוכב הבא, שנות ה-80, המרדף.

שלל מהנכר: The Passage – מארק פול גוסלאר (לנצח זאק מ"הצלצול הגואל") מככב בדרמה של רשת FOX המבוססת על רומן רב מכר בעל אותו שם מאת ג'סטין קרונין, שהוא הספר הראשון בטרילוגיה שתוכננה במקור להפוך לסדרת סרטים. ניסוי ממשלתי סודי משחרר אל האוכלוסייה וירוס קטלני, שהנדבקים בו הופכים ליצורים דמויי ערפדים הניזונים מבני האנוש האחרים. במציאות הזו נבחר סוכן פדרלי (גוסלאר) להגן על ילדה בת 10 שמחזיקה במפתח להישרדות האנושות. וינסנט פיאצה ("אימפריית הפשע"), עמנואל שריקי ("הפמליה") והנרי יאן קיוזיק ("אבודים") מככבים גם הם.

American Style – סדרת תעודה חדשה בת ארבעה פרקים של CNN (שנות השישים, ההיסטוריה של הקומדיה) הסוקרת את הסטייל המשתנה של ארה"ב לאורך העשורים, ואיך שיקף את האקלים הפוליטי, החברתי והכלכלי של התקופה. שני הפרקים הראשונים זמינים, שני האחרונים בשבוע הבא.

Those Who Can't – עונה שלישית לקומדיה החמודה של TruTV על מורי תיכון לא חינוכיים בעליל.
רגליים קרות – עונה שמינית לדרמה הבריטית (בהמשך גם ב-yes).

המשכי העונות של הרופא הטוב (מחר גם בהוט), בול (ב-22 בינואר גם ביס), Magnum P.I, The Neighborhood. פרק אחרון לעונה של Happy Together. כל ששת הפרקים של עמק הבועה (Valley of The Boom) כבר זמינים.

וגם Manifest, הרווק, Resistance, Two Doors Down.

נחטפה לנגד עיניהם

בנטפליקס, נחטפה לנגד עיניהם (Abducted in Plain Sight)
סרט דוקו-פשע. בשנת 1974, בקהילה נוצרית אדוקה באיידהו, נחטפה ג'אן ברוברג בת ה-12 על ידי השכן וחברם הטוב של הוריה. הסרט מתאר כיצד הצליח השכן המניפולטיבי להלך קסם על המשפחה למרות הכל.

בנטפליקס, סבסטיאן מניסקלקו: נשאר רעב (Sebastian Maniscalco: Stay Hungry)
ספיישל סטנד אפ חדש, שבמסגרתו מתייחס הקומיקאי לעניינים כמו טווסים במטוסים, מחותנים עשירים והדברים המעצבנים בחיים.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, איך לדבר עם בחורות במסיבות
פסטיבל הקולנוע של yes. קומדיית מד"ב רומנטית בבימויו של ג'ון קמרון מיטשל ("הדוויג והשארית העצבנית") המבוססת על סיפור של ניל גיימן. בלונדון של שנות השבעים מתאהב נער חובב פאנק ולא מאד פופולרי בצעירה יפהפייה ומרדנית שנדמה כאילו הגיעה מכוכב אחר. ביחד הם יתמודדו מול המוסכמות והדרישות של העולמות בהם גדלו. הסרט הוקרן בבכורה עולמית בפסטיבל קאן, והמשיך משם לפסטיבלים שונים בעולם, בהם קרלובי וארי, לונדון וירושלים. עם אל פאנינג, אלכס שארפ, ניקול קידמן.

בנטפליקס, אי הנקמות (Revenger)
מותחן אמנויות לחימה דרום-קוריאני. כדי לנקום על רצח משפחתו, בלש לשעבר מסתנן לאי מרוחק המשמש ככלא לאסירים אכזריים שנדונו למוות.

ולא לשכוח:
המרדף 3 בכאן 11 ב-21:00
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:00
שנות ה-80 עונה 4 ברשת 13 ב-21:00
מזכירת המדינה 5 ב-yes Drama ב-21:15
זרה 4 ב-yes Drama ב-22:00
פרק אחרון לעונה של ריי דונובן 6 ב-yes Edge ב-22:25

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו