המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/01/2019 בקטגוריה ‏כללי

תורשתי

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): תורשתי, פרק אחרון של מוות אהבה וציפורי שיר. מזכירת המדינה, זרה, ריי דונובן, הכוכב הבא, מהפכה במטבח, המרדף.

שלל מהנכר: Resistance – סדרת המשך ל"מרד" ("Rebellion", הזמינה בנטפליקס כולל תרגום לעברית), שעלילתה מתרחשת בשנות ה-20 ומתארת את המאבק לעצמאות אירלנד מבעד לעיניהן של שלוש נשים ובני משפחותיהן.

עונה רביעית של הקומדיה הבריטית Two Doors Down, על חיי מספר שכנים בפרבר בגלזגו. עונה חדשה של הרווק. פרק שני של Manhunt הבריטית (מחר השלישי והאחרון). בול ו-Manifest חוזרות להמשך העונות שלהן. וגם Happy Together.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes 3 ב-22:00, תורשתי (Hereditary)
פסטיבל הקולנוע של yes. סרט האימה המדובר של 2018, שמאכלס את המקום השביעי ברשימת הסרטים הטובים ביותר של 2018 על פי אתר רוטן טומטוז. במשפחת גראהם מעולם לא הסתדרו עם הסבתא של המשפחה ועם עיסוקיה המסתוריים, ועל כן אין פלא שמותה לא הותיר אצלם חותם רב. אולם אז מתחילים להתרחש מספר אירועים יוצאי דופן, שהולכים ומקצינים ומערערים את חייהם. מפגש עם אישה זרה וידידותית שולח את אם המשפחה לחקור מעורבות של גורמים על טבעיים. עם טוני קולט, גבריאל ברן, מילי שפירו, אלכס וולף, אן דאוד. הסרט הוקרן בבכורה עולמית בפסטיבל סאנדנס, ומאז קצר שבחים וזכה להצלחה רבה, עם הכנסות של כ-80 מיליון דולר על תקציב נמוך בהרבה. בארץ הוא הוקרן בפסטיבל חיפה ובאוטופיה.

ולא לשכוח:
המרדף 3 בכאן 11 ב-21:00
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:00
מהפכה במטבח ברשת 13 ב-21:00
מזכירת המדינה 5 ב-yes Drama ב-21:15
זרה 4 ב-yes Drama ב-22:00
פרק אחרון של אהבה, מוות וציפורי שיר ב-yes Edge ב-22:00
ריי דונובן 6 ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו