המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/01/2019 בקטגוריה ‏כללי

האחיות המוצלחות שלי – עונה 3

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): האחיות המוצלחות שלי, גרינגו, אווה, הרומן, הפלאש, המתמחה, יאנגר, סטארט אפ, המקום הטוב, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, עובדה, האח הגדול VIP, גב האומה.

שלל מהנכר: Wayne – קומדיית פשע חדשה של יוטיוב בהפקת הכותבים של "דדפול". וויין, מין הארי המזוהם בן 16 עם לב זהב, יוצא למרדף מבוסטון לפלורידה עם הנערה שהוא דלוק עליה, כדי להחזיר את הטרנס אם '79 שנגנבה מאביו לפני שמת. הפרק הראשון זמין ביוטיוב גם בישראל, שאר התשעה חסומים. דין ווינטרס ("אוז") ומייק אומאלי ("גלי") בין קאסט המבוגרים.

כבר ציינתי אותה לפני מספר שבועות כשהפרק הראשון (והאחלה) הגיע אל המרשתת, אבל עכשיו מתחיל השידור השבועי של Deadly Class, סדרה חדשה של רשת SyFy המבוססת על קומיקס באותו שם, ומגוללת סיפור התבגרות המתרחש בסוף שנות ה-80 על אודות נער המגויס לתיכון של מתנקשים.

Tigtone – סדרה פארודית חדשה של אדולט סווים ("ריק ומורטי"), על הרפתקאותיו של גיבור מכור לקווסטים המבתר את דרכו מבעד ליקום פנטסטי עם חיבה למלודרמה, כשהוא מקפיד לציית ללשון החוק אבל אף פעם לא לרוח החוק. שני פרקים זמינים, 11 דקות כל אחד.

בנוסף המשכי העונות של דרמות הנעורים ריברדייל (מחרתיים גם בנטפליקס) ו-All American.

וגם Single Parents, הגולדברגים, Schooled, משפחה מודרנית, Chicago Fire, Chicago Med, Chicago P.D, ויקינגים, I'm Sorry, Unspeakable, Cleaning Up, הכי גרועים שיש (You're the Worst), נטל האמת (Burden of Truth), בוגרת כזה (Grown-ish), פרויקט מסלול: נבחרת הכוכבים (Project Runway All Stars).

ב-yes Comedy ב-22:00, האחיות המוצלחות שלי
מרתון של כל העונה השלישית אל תוך הלילה. צפיתי בכולה והיא מקסימה כמעט כמו השנייה.

בסלקום TV, הרומן
העונה הרביעית של הדרמה.

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT movies 1 ב-22:00 ובסלקום TV, גרינגו
קומדיית פעולה בכיכובם של שרליז ת'רון וג'ואל אדג'רטון. הרולד (דיוויד אוילאו) הוא איש עסקים פשוט המקבל הוראה מהקולגות שלו (ת'רון ואדג'רטון) לעבור את הגבול המקסיקני, ולהעביר נוסחה של גלולת קנביס חדשה למעבדה שבמקסיקו. אך כאשר הוא מגלה כי הקולגות שלו מכרו את הנוסחה לקרטל, הוא מתחיל להסתבך עם סוחרי סמים, שכירי חרב בינלאומיים והמנהל לאכיפת הסמים, והופך מאזרח פשוט לעבריין. במאבקו לשרוד את הסיטואציה המסוכנת, לא ברור אם הוא אבוד וחסר סיכוי או שני צעדים לפני כולם. גם עם אמנדה סייפריד.

בסלקום TV, אווה (Eva)
דרמת מדע בדיוני עטורת שבחים ופרסם, בהם שלושה פרסי גויה (האוסקר הספרדי), כולל פרס הבמאי המבטיח לקיקה מאיילו, בכיכובו של דניאל ברוהל ("קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים"). בשנת 2041, מהנדס רובוטים צעיר חוזר לעיר מולדתו כדי ללמד באוניברסיטה בה למד עשר שנים קודם לכן. הוא מתבקש לייצר רובוט ילד ולתכנת אותו ביכולות להתנהגות טבעית של ילדים. הוא מבקש מאחיו ואשתו רשות להשתמש בבתם, אווה, כהשראה, ומתחיל לבלות איתה זמן רב כשהוא בוחן את התנהגותה. עם הזמן, מתחיל לפקפק מתכנת הרובוטים במוסריות של הפרויקט ומגלה כמה סודות על אחיו ואחייניתו. גם עם מרתה אטורה, אלברטו אמן. ספרד 2011.

ולא לשכוח:
סטארט אפ 3 בסלקום TV
הפלאש 5 בנטפליקס – חוזרת להמשך העונה
איש חשוב מאוד 2 ב-HOT3 ב-20:15
יאנגר 5 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף 3 בכאן 11 ב-21:00
עובדה בקשת 12 ב-21:00
האח הגדול VIP בערוץ 13 ב-21:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:00
המתמחה 2 ב-yes Drama ב-22:08
הוויקינגים 5 ב-yes Edge ב-22:00
גב האומה בערוץ 13 ב-22:15. עוברת לימי חמישי
שני פרקים של המקום הטוב 3 בכאן 11 ב-23:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו