המלצת היום – שבת

מכת מחץ – עונה 6

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): מכת מחץ, וויטני, סולו – סיפור מלחמת הכוכבים, העדות, לאהוב את וינסנט, ואלס לולדהיים, הרשימה השחורה, האקסית המטורפת, שושלת, חמוץ מתוק, הגולדברגים, שחור כזה, משפחה מודרנית, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, סאטרדיי נייט לייב, המירוץ לדראג של רו פול אולסטרס, בונז, הכוכב הבא, האח הגדול VIP.

שלל מהנכר: עונה שישית וחדשה של מכת מחץ. וגם חמוץ מתוק ( Fresh Off the Boat), ללא מילים (Speechless), מטבחי הגיהנום, שושלת, האקסית המטורפת, The Graham Norton Show (הפעם עם ג'ודי דנץ', קנת בראנה, נומי ראפאס, גרג דיוויס, אנתוני ג'ושוע), Delicious, Grantchester.

בכאן 11 ב-22:50, ואלס לולדהיים
לקראת יום השואה הבינלאומי, שחל מחר, סרט מעניין ששודר בשנה שעברה ב-HOT8 מגיע גם לכאן: מערכת הבחירות לנשיאות אוסטריה ב-1986, שבסיומה נבחר קורט ולדהיים, הייתה נקודת מפנה בתולדות אוסטריה, ואולי גם הרגע שבו "פייק ניוז" הוכנסו לשימוש יומיומי בתקשורת. ולדהיים, אחרי קריירה דיפלומטית מכובדת ושתי קדנציות כמזכ"ל האו"ם, לא שיער שמישהו ינסה לנבור בעברו. הביוגרפיה המטולאת שהציג לעולם – זו שחסרו בה חלקים ש"שכח" הנוגעים לשירותו כקצין ביחידות של הצבא הגרמני שהיו מעורבות בפשעי מלחמה במלחמת העולם השנייה – הועמדה פתאום בסימן שאלה. הבמאית רות בקרמן השתתפה בפעולות המחאה נגד ולדהיים ותיעדה אותן. תוך כדי שילוב קטעי ארכיון מכל העולם היא מאתרת את הרגע שבו אוסטריה הבינה שהיא לא הייתה קורבן של הנאצים, אלא משתפת פעולה.

ב-yes VOD ובסלקום TV, מכת מחץ
עונה שישית של סדרת האקשן.

בנטפליקס, ויטני (Whitney)
סרט ביוגרפי תיעודי, שבאמצעות צילומי ארכיון וראיונות עם בני משפחה, שופך אור על חייה, עבודתה ומאבקיה של הזמרת וויטני יוסטון.

סולו: סיפור מלחמת הכוכבים

סרטים:

ב-HOT movies 1 ב-22:00 ובסלקום TV, סולו: סיפור מלחמת הכוכבים
סרט הרפתקאות בסדרת מלחמת הכוכבים, בבימויו של רון הווארד. עשור לפני שנפגש עם לוק, הסתובב האן סולו במקומות המסוכנים ביותר בגלקסיה. מפגש עם צ'ובאקה ועם כנופיית מבריחים נועזת, תשנה את חייו לנצח. עם אלדן ארנרייך, דונלד גלובר, צ'ובקה, אמליה קלארק, וודי הרלסון.

בלוויין,
ב-yes3 ב-16:38, לאהוב את וינסנט
פרויקט מרהיב ומועמד לאוסקר 2018. סרט הקולנוע הראשון המשלב אנימציה מציורי שמן שנעשו כולם באופן ידני – עם מעל ל-60 אלף ציורים, ומספר את סיפור חייו ומותו המסתורי של אחד מגדולי הציירים של כל הזמנים, וינסנט ואן גוך.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, העדות
לקראת יום השואה הבינלאומי, דרמת מתח בכיכובם של אורי פפר, רבקה גור, חגית דסברג וליא קניג. חוקר שואה מנסה למנוע הכחשה של אירוע טבח נוראי שהתרחש באוסטריה בזמן מלחמת העולם השנייה. במהלך החקירה נחשף ההיסטוריון לעדות מפתיעה שמטלטלת את עולמו האישי.

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
האקסית המטורפת 4 ב-yes VOD
שושלת 2 בנטפליקס
חמוץ מתוק ב-yes Comedy ב-17:25
הגולדברגים 6 ב-yes Comedy ב-17:50
שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15
משפחה מודרנית 10 ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 12 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-19:30
שני פרקים של בונז 11 ב-HOT Zone ב-21:00
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:15
האח הגדול VIP בערוץ 13 ב-21:15
המירוץ לדראג של רו פול: אולסטרס 4 ב-yes Drama ב-22:00
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes Comedy ב-22:20. רייצ'ל ברוסנהן מנחה, גרטה ואן פליט מופיעים

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו