המלצת היום – שבת

המזח

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): המזח, שחקן מספר אחת, פסטורלה אמריקנית, מתח גבוה, טרף לילי, שושלת, פרק אחרון לעונה של NCIS לוס אנג'לס. הרשימה השחורה, האקסית המטורפת, חמוץ מתוק, הגולדברגים, שחור כזה, משפחה מודרנית, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחת סימפסון, איש משפחה, המירוץ לדראג של רו פול אולסטרס, NCIS, בונז, חתולים גדולים, הכוכב הבא, האח הגדול VIP.

שלל מהנכר: שושלת חוזרת להמשך העונה. Real Time With Bill Maher חוזרת לעונה חדשה. וגם חמוץ מתוק ( Fresh Off the Boat), ללא מילים (Speechless), מקגיוור, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, בליינדספוט הרשימה השחורה, מטבחי הגיהנום, האקסית המטורפת, The Graham Norton Show (הפעם עם סירשה רונאן, טימותי שאלאמה, לורה ליני, סטיבן מנגן ולהקת ה-1975), Delicious, Grantchester.

ב-HOT VOD, המזח (The Pier/El embarcadero)
יום אחרי השידור בספרד, הסדרה החדשה של אלכס פינה, יוצר "בית הנייר" האולטרה-פופולרית, ובכיכובו של הפרופסור משוד המטבעות, כלומר אלברו מורטה. העלילה סובבת סביב אלחנדרה (זוכת שלושה פרסי הגויה ורוניקה סאנצ'ז, "דרומית לגרנדה"), ארכיטקטית מצליחה שמתמודדת עם טרגדיה בחייה האישיים – התאבדותו של בעלה אוסקר (מורטה). אלא שאחרי מותו מגלה אלחנדרה שאוסקר חי חיים כפולים עם אישה אחרת, ורוניקה (איירין ארקוס, "אליטה"). היא מחליטה להתקרב לוורוניקה בזהות בדויה ולגלות מדוע האיש שאהבה בחר לשקר לה, ומה קרה בלילה שבו שם קץ לחייו, לכאורה. כל הפרקים זמינים.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes 2 ב-22:00, שחקן מספר אחת
סרטו הבינוני באופן מצער של סטיבן ספילברג, בכיכובם של טאי שרידן, אוליביה קוק, מארק ריילנס. כשהיוצר האגדי של עולם המציאות המדומה אואזיס מת, הוא השאיר אחריו משחק עם פרס עצום. בעוד העולם כולו מנסה לפתור את התעלומה, נער אלמוני עולה על רמז גורלי, ועתה כולם מנסים לתפוס אותו.

בכבלים,
ב-HOT movies 1 ב-11:55, פסטורלה אמריקנית
סרטו הראשון כבמאי של השחקן יואן מקגרגור, עיבוד לספר זוכה הפוליצר של פיליפ רות'. התמונה המשפחתית המושלמת לכאורה של כוכב פוטבול לשעבר ונערת יופי, מתנפצת לרסיסים ודועכת לאט לאט, כאשר בתם הופכת לפעילה נגד המלחמה בווייטנאם בשנות השישים בארה"ב. עם יואן מקגרגור, ג'ניפר קונלי, דקוטה פנינג.

ב-HOT movies 1 ב-16:00, מתח גבוה
מותחן אקשן בכיכובם של ג'ון טרבולטה, קייט בוסוורת' ושרון סטון. במהלך עבודות חשמל מסוכנות, צוות החירום לתיקונים ברשת החשמל מופתע על ידי סערה קטלנית שגורמת לניתוק ומשנה את חייהם של אנשים רבים.

ב-HOT movies 1 ב-22:00, טרף לילי
המשכון בכיכובה של כריסטינה הנדריקס למותחן אימה בשם "הזרים" משנת 2008. זוג ושני ילדיהם המבלים את הלילה בקרוואן בחניון מבודד השייך לקרובי משפחה שלהם, מקבלים ביקור מפתיע באמצע הלילה של שלושה פסיכופתים רצחניים חבושי מסכות של בובות. המשפחה מוצאת את עצמה במאבק אלים שייקח אותם לקצה גבול היכולות שלה על מנת לשרוד את הלילה. גם עם ביילי מדיסון, ליאה אנסלין.

בנטפליקס, פיץ' פרפקט
הקומדיה המוזיקלית החמודה בכיכובן של אנה קנדריק, רבל ווילסון ואחרות.

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
האקסית המטורפת 4 ב-yes VOD
שושלת 2 בנטפליקס – המשך העונה
חתולים גדולים בכאן 11 ב-ב-16:05 וב-22:55
חמוץ מתוק ב-yes Comedy ב-17:25
הגולדברגים 6 ב-yes Comedy ב-17:50
שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15
משפחה מודרנית 10 ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 12 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-19:30
משפחת סימפסון 30 ב-yes Comedy ב-19:55
איש משפחה 17 ב-yes Comedy ב-20:20
פרק אחרון לעונה של NCIS לוס אנג'לס 8 ב-HOT Zone ב-20:15
בונז 11 ב-HOT Zone ב-21:00
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:15
האח הגדול VIP בערוץ 13 ב-21:15
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
המירוץ לדראג של רו פול: אולסטרס 4 ב-yes Drama ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו