המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/01/2019 בקטגוריה ‏כללי

האופה מברלין

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): האופה מברלין, האח הגדול VIP, דרור אדום, מרדף חכם, המיליונר שעבד עלי, חתולים גדולים, הרשימה השחורה, האקסית המטורפת, חמוץ מתוק, הגולדברגים, שחור כזה, משפחה מודרנית, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחת סימפסון, איש משפחה, המירוץ לדראג של רו פול אולסטרס, NCIS לוס אנג'לס, NCIS, בונז.

שלל מהנכר: עונה רביעית וחדשה של Grantchester, הדרמה הבלשית הבריטית המתרחשת בשנות החמישים בכפר קטן.

המשכי העונות של בליינדספוט והאקסית המטורפת. וגם חמוץ מתוק ( Fresh Off the Boat), ללא מילים (Speechless), מקגיוור, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, הרשימה השחורה, The Cool Kids, גבר מי שנשאר אחרון (Last Man Standing), מטבחי הגיהנום, The Graham Norton Show (הפעם עם ג'יימס מקאבוי, שרה פולסון, ריצ'רד אי גרנט, סטיב קוגן, ג'ון סי ריילי ו-ווסטלייף), Delicious.

בקשת 12 ב-21:15, המתחזים עם חיים אתגר: המיליונר שעבד עליי
הזמרת אילנה אביטל הייתה משוכנעת שבן זוגה הוא איש עסקים בינלאומי מצליח. הוא הציג את עצמו בפני עשרות נשים כמיליונר, עד שהתגלתה האמת המטורפת.

ברשת 13 ב-21:15, האח הגדול VIP
עונה חדשה.

בכאן 11 ב-16:05 וב-22:42, חתולים גדולים
סדרה תיעודית חדשה. חתולים הם בעלי חיים מסתוריים וחמקמקים. הפיתוחים החדשים בטכנולוגיית הצילום ועלייה במספר המחקרים העוסקים במשפחת החתוליים מביאים את החתולים אל קדמת הבמה. אם חשבנו שאנו מכירים אותם, מצפה לנו הפתעה. למשפחה הכריזמטית הזאת יש להציע הרבה מעבר למוניטין של הטורפים המובילים בעולם: לחתולים יש גם צד רך, הם רגשניים, אינטליגנטיים ומורכבים. הסדרה חושפת את מערכות היחסים החברתיות הסודיות של משפחת חתול הפרא, את אמצעי התקשורת המורכבים ביניהם, את דרכי החיזור וסגנונות ההורות, וכן את יכולתם לשגשג בפינות שונות בעולם. הסדרה "חתולים גדולים" מצליחה ללכוד בעין המצלמה זני חתולים שלא צולמו בעבר ומציעה דיוקן מפורט של המשפחה הפופולרית הזאת. הסדרה צולמה ב-14 מדינות ברחבי העולם.

סרטים:

דרור אדום

בלוויין,
ב-yes4 ב-22:00, דרור אדום
מותחן הריגול המושמץ בכיכובה של ג'ניפר לורנס. רקדנית מוכשרת נאלצת לקטוע את קריירת הריקוד שלה בשל פציעה. בלית ברירה היא נענית להצעת עבודה מפתיעה ומסוכנת על מנת לפרנס את עצמה ואת אמה. גם עם ג'ואל אדגרטון.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, האופה מברלין
סרטו של אופיר ראול גרייצר, המנצח הגדול (שבעה פרסים) בטקס פרסי אופיר ונציג ישראל לאוסקר 2019. קונדיטור מוכשר מברלין מפתח מערכת יחסים עם אורן, ישראלי נשוי עם ילדים. כאשר אורן נהרג בתאונת דרכים, הוא מחליט להגיע לירושלים על מנת לחפש עוד מידע על חייו של אהובו. בירושלים הוא פוגש את אלמנתו של אורן, ומתחיל לעבוד בבית הקפה שבבעלותה מבלי לחשוף את עברו. העוגות של תומאס מושכות קהל רב לבית הקפה, אך גם גורמות לו להיות הרבה יותר מעורב בחייה של האישה מכפי שציפה. עם טים קלקהוף, שרה אדלר, זהר שטראוס.

בכבלים,
ב-HOT movies 1 ב-15:15, מרדף חכם
אקשן בכיכובו של אורלנדו בלום. איש ביטחון כושל נשלח לשנחאי למשימה שעתידה להחזיר לו את הכבוד והתהילה. הבעיות מתחילות כאשר עליו להתמודד עם חבורת נוכלים שמנסים לחבל במשימתו ומעמידים גם את חברתו בסכנה.

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
האקסית המטורפת 4 ב-yes VOD
חמוץ מתוק ב-yes Comedy ב-17:25
הגולדברגים 6 ב-yes Comedy ב-17:50
שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15
משפחה מודרנית 10 ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 12 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-19:30
משפחת סימפסון 30 ב-yes Comedy ב-19:55
איש משפחה 17 ב-yes Comedy ב-20:20
NCIS לוס אנג'לס 8 ב-HOT Zone ב-20:15
בונז 11 ב-HOT Zone ב-21:00
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
המירוץ לדראג של רו פול: אולסטרס 4 ב-yes Drama ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו