המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/01/2019 בקטגוריה ‏כללי

הרשימה השחורה – עונה 6

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): הרשימה השחורה, מאבדים את זה, הריבוע, מקום לאהבה, חמוץ מתוק, הגולדברגים, משפחה מודרנית, המירוץ לדראג של רו פול אולסטרס, NCIS לוס אנג'לס, NCIS, בונז, פלאי כדור הארץ, הכוכב הבא לאירוויזיון, שנות ה-80, גב האומה.

שלל מהנכר: קוקו (Cuckoo) – עונה חמישית שזמינה במלואה לקומדיה הבריטית, בלי טיילור לאוטנר ("דמדומים") אבל אנדי מקדואל ("ארבע חתונות ולוויה אחת") מצטרפת (בהמשך גם בנטפליקס).

פרק פתיחת העונה השנייה של סינגל מילפית (Smilf) זמין שבועיים וקצת לפני שידורו. פרק פתיחת העונה החמישית והאחרונה של הכי גרועים שיש (You're the Worst) זמין לפני שידורו ביום רביעי הבא.

בנוסף פרק אחרון לעונה של לות'ר. המשכי העונות של חמוץ מתוק ( Fresh Off the Boat), ללא מילים (Speechless), מקגיוור, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, גבר מי שנשאר אחרון (Last Man Standing) ומטבחי הגיהנום. וגם The Cool Kids, Delicious.

ב-yes VOD ובסלקום TV, הרשימה השחורה
עונה שישית וחדשה.

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT movies 1 ב-14:55, מקום לאהבה
דרמה קומית בכיכובם של זוכה האוסקר ג'יי.קיי סימונס ואודיה רש, הכוכבת הישראלית-לשעבר העולה. אלמן טרי נוסע ברחבי ארה"ב עם בנו בדרך למשרת הוראה בבית ספר פרטי ויוקרתי. חיי השניים משתנים כשהם פוגשים שתי נשים שעוזרות להם לרצות לחבק את החיים מחדש, ואולי למצוא גם מקום לאהבה. גם עם ז'ולי דלפי.

בלוויין,
ב-yes 3 ה-22:00, הריבוע
סאטירה עטורת פרסים, כולל מועמדות לאוסקר לסרט הזר הטוב ביותר ופרס דקל הזהב לסרט הטוב ביותר בפסטיבל קאן, בכיכובם של קלאס בנג, אליזבת מוס, דומיניק ווסט. חייו האישיים והמקצועיים של אוצר במוזיאון לאמנות מודרנית מסתבכים כאשר הארנק שלו נגנב.

ב-yes2 ב-22:00, מאבדים את זה
קומדיה חמודה, בין היתר בכיכובם של ג'ון סנה, לזלי מאן ואייק ברינהולץ, ששוברת את חוקי ז'אנר התיכוניסטים ומביאה זווית מרעננת של העצמה נשית. כאשר אמא ושני אבות לחוצים מגלים בטעות שבנותיהם המתבגרות מתכננות לאבד את הבתולין בנשף הסיום, הם מחליטים לצאת למבצע חשאי כדי למנוע מזה לקרות. ההורים המבוהלים יוצאים במרוץ נגד הזמן כשבדרך הם נתקלים במכשולים שעלולים לחשוף את המבצע ולהרוס את הכל, אך לאט לאט הם מתחילים להבין שבנותיהן לא בהכרח להוטות לאבד את הבתולים, ובעצם ניגשות לנושא מעמדת כוח. את הסרט ביימה קיי קנון התסריטאית של סדרת "פיץ' פרפקט".

הריבוע

ולא לשכוח:
חמוץ מתוק ב-yes Comedy ב-17:25
הגולדברגים 6 ב-yes Comedy ב-17:50
משפחה מודרנית 10 ב-yes Comedy ב-18:40
NCIS לוס אנג'לס 8 ב-HOT Zone ב-20:15
בונז 11 ב-HOT Zone ב-21:00
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:15
שנות ה-80 עונה 4 ברשת 13 ב-21:15
גב האומה בערוץ עשר 14 ב-21:15
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
פלאי כדור הארץ 2 בכאן 11 ב-21:50
המירוץ לדראג של רו פול: אולסטרס 4 ב-yes Drama ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו