המלצת היום – שני

סינגל מילפית – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): קראשינג, סדר אותי, סינגל מילפית, ג'ורדן, טרף לילי, מי רצח את קווין, בלש אמיתי, מקביל, אריות הים, מקגיוור, יחסים בהסכמה, מונא, זמן אמת, הכוכב הבא, המסע המופלא של אהרוני וגידי.

שלל מהנכר: נפילות חדות (Black Monday) – קומדיה חדשה של רשת הכבלים שואוטיים, בכיכובו של דון צ'ידל (שכבר כיכב ב"בית השקרים" של הרשת), המתרחשת על רקע קריסת הבורסה בוול סטריט ב-1987. רג'ינה הול ופול שיר מככבים אף הם. דיוויד קאספ ("הכל לטובה") הוא אחד היוצרים, ואת פרק הפתיחה ביימו סת' רוגן ואוון גולדברג ("סופרבאד") (זמינה גם ב-yes).

עונות חדשות של נופל וקם/קראשינג (Crashing) וסדר אותי (High Maintenance) – שתיהן בצמוד גם ב-HOT, yes וסלקום TV. עונה חדשה גם של סינגל מילפית (SMILF).

המשכי העונות של מכושפות הדור החדש וסופרגירל (מחרתיים גם בנטפליקס). וגם Magnum PI, תחנת ברלין, Vera, מיילדת (Call The Midwife), ויקטוריה, עמק הבועה (Valley of the Boom), עלובי החיים (Les Miserables).

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, נופל וקם/קראשינג (Crashing)
עונה שלישית של הקומדיה של HBO בכיכובו של פיט הולמס, המגלם סטנדאפיסט שמנסה לשקם את חייו.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, סדר אותי (High Maintenance)
עונה שלישית לדרמה הקומית של HBO, על מעלליו של הדילר ברחבי ניו יורק.

בלוויין,
ב-yes VOD, סינגל מילפית (SMILF)
עונה שנייה לדרמה הקומית של שואוטיים, על פרנקי החד ההורית שמגדלת את בנה הפעוט.

ב-yes Action ב-21:15, ג'ורדן
שידור יומי לדרמת הפשע שנוצרה על ידי טים קרינג ("גיבורים"), בכיכובה של ג'יל הנסי ("חוק וסדר") המגלמת את ג'ורדן קוונו, פתולוגית פורנזית וחוקרת מבריקה, מלאת ביטחון ולא שגרתית, שהאובססיה שלה לפתור מקרי רצח יוצאת אל מחוץ לשולחן הנתיחה וקירות משרד הפתולוג. אבל הכוח המניע מאחורי שיטות החקירה הלא רגילות שלה הוא הרצח היחיד שלא הצליחה מעולם לפתור – זה של אמא שלה.

מי רצח את קווין?

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:40, מי רצח את קווין?
זהו מקרה הרצח המדובר ביותר בשוודיה של שנות ה-90'. גופתו של קווין בן הארבע נמצאה מוטלת באגם גלאספיורדן כשעליה סימני אלימות קשים. "החשודים העיקריים – שני ילדים בני חמש ושבע", קבע החוקר רולף סנדברג בביטחון מוחלט, זאת לאחר שהשניים הודו בכך ולא היו עדים נוספים. זהותם של האחים לא נחשפה מעולם וגרסתם בסיפור לא פורסמה עד כה. כעת החליט הבמאי דן יוספסון לפתוח את תיבת הפנדורה של הרצח המורכב במטרה לגלות מה קרה באמת באותו יום באגם.
שלושה פרקים בשידור יומי.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes2 ב-23:47, טרף לילי
המשכון בכיכובה של כריסטינה הנדריקס למותחן אימה בשם "הזרים" משנת 2008. זוג ושני ילדיהם המבלים את הלילה בקרוואן בחניון מבודד השייך לקרובי משפחה שלהם, מקבלים ביקור מפתיע באמצע הלילה של שלושה פסיכופתים רצחניים חבושי מסכות של בובות. המשפחה מוצאת את עצמה במאבק אלים שייקח אותם לקצה גבול היכולות שלה על מנת לשרוד את הלילה. גם עם ביילי מדיסון, ליאה אנסלין.

ולא לשכוח:
זרה 4 ב-yes VOD
נופל וקם/קראשינג (Crashing) עונה 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
סדר אותי 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
סינגל מילפית 2 ב-yes VOD
נפילות חדות ב-yes VOD
יחסים בהסכמה 2 ב-HOT3 ב-20:45
זמן אמת בכאן 11 ב-21:00
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:00
המסע המופלא של אהרוני וגידי 2 בערוץ 13 ב-21:00
מונא בכאן 11 ב-22:00
בלש אמיתי 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן ב-yes Oh וב-HOT HBO ב-22:00
אריות הים 2 ב-yes Action ב-22:00
מקביל 2 ב-yes Edge ב-22:00
מקגיוור 3 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו