המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/01/2019 בקטגוריה ‏כללי

ברוד סיטי – עונה 5

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): קימי שמידט, זעקת האדמה השחורה, ממלכת הזומבים, סולו – סיפור מלחמת הכוכבים, 7 ימים באנטבה, מודי, Polar: המתנקש, אנימה, מסע בין כוכבים דיסקברי, The Grand Tour, הבורחים, תחנת ברלין, המירוץ לדראג של רו פול – אולסטרס, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: The Other Two – קומדיה חדשה של קומדי סנטרל, על שני אחים בוגרים שמנסים להצליח בקריירות שלהם, בשעה שאחיהם בן ה-12 זוכה לתהילת אינטרנט גדולה ומהירה.

עונה חמישית ואחרונה של ברוד סיטי הנפלאה (בהמשך גם ב-HOT).
עונה שנייה של טין סטאר, מותחן הנקמה הבריטי בכיכובו של טים רות', המתרחש על רקע הרי הרוקי (בהמשך גם ב-HOT).
עונה שנייה לדרמת הפנטזיה (הלא-רעה) Siren, על עיירת דייגים קטנה שבנות ים מתחילות לפקוד אותה.
ששת הפרקים האחרונים של קימי שמידט.
עונה שלישית של קרדינל, דרמת הפשע הקנדית בכיכובו של בילי קמפבל.
המשך העונה של Legacies, הספין אוף המהנה של יומני הערפד.
פרק אחרון לעונה של המקום הטוב.

וגם המדריך לרוצח (How to Get Away With Murder), האנטומיה של גריי, A Million Little Things, שני פרקים של Fam, ברוקלין תשע תשע, חוק וסדר מדור מיוחד, אורוויל, גות'האם, על טבעי, מסע בין כוכבים דיסקברי.

זעקת האדמה השחורה

בנטפליקס, זעקת האדמה השחורה (Black Earth Rising)
מיני-סדרה של BBC ונטפליקס, דרמת מתח חובקת עולם בכיכובם של מיקיילה קול ("מסטיק") וג'ון גודמן, המציגה את הקשיים האישיים, המשפטיים והפוליטיים שמתעוררים על רקע הניסיון להביא לצדק פושעי מלחמה בינלאומיים, כאלה שאחראים על רצח העם ברואנדה, שבו במשך כשלושה חודשים הממשל המורכב מבני שבט ההוטו טבח בבני הטוטסי ורצח בין 500 אלף למיליון איש. החוקרת המשפטית קייט אשבי (קול), שאומצה על ידי עורכת דין לזכויות אדם לאחר רצח העם ברואנדה, מתחילה לטפל בתביעות בגין פשעי מלחמה, המעמתות אותה עם עברה.

קימי שמידט (Unbreakable Kimmy Schmidt)
ששת הפרקים האחרונים בקומדיה של נטפליקס.

ממלכת הזומבים (Kingdom)
דרמת זומבים דרום קוריאנית של נטפליקס, שעלילתה מתרחשת בימי הביניים. בממלכה מתפשטת שמועה תמוהה על מצבו של המלך החולה. לנתינים לא נותר אלא לשים את מבטחם בנסיך הכתר, בתקווה שיצליח למגר את המגפה המסתורית שפקדה את ארצם.

בנטפליקס, חשבון נפש (Examination of Conscience)
סדרת דוקו-פשע ספרדית הבוחנת האשמות בדבר התעללות מינית בילדים במוסדות הכנסייה הקתולית של ספרד, באמצעות ראיונות עם קורבנות, כמרים, עיתונאים ומומחים אחרים.

קימי שמידט – עונה 4

סרטים:

ב-yes3 וב-HOT movies 1 ב-22:00, מודי
דרמה ביוגרפית זוכת פרסים בכיכובם של סאלי הוקינס ואיתן הוק. סיפור חייה מעורר ההשראה של האמנית הקנדית מוד לואיס, אשר התפרנסה כמנקה והתמודדה עם מחלת שרירים משתקת, עד שהתגלה כישרון הציור הנדיר שלה, שזיכה אותה בהכרה עולמית.

בלוויין,
ב-yes 2 ב-22:00, סולו: סיפור מלחמת הכוכבים
סרט הרפתקאות בסדרת מלחמת הכוכבים, בבימויו של רון הווארד. עשור לפני שנפגש עם לוק, הסתובב האן סולו במקומות המסוכנים ביותר בגלקסיה. מפגש עם צ'ובאקה ועם כנופיית מבריחים נועזת, תשנה את חייו לנצח. עם אלדן ארנרייך, דונלד גלובר, צ'ובקה, אמליה קלארק, וודי הרלסון.

ב-yes4 ב-22:00, 7 ימים באנטבה
סרטו המושמץ של חוזה פאדילה (יוצר "נרקוס") בכיכובם של רוזמונד פייק ודניאל ברוהל. מותחן המבוסס על סיפור חטיפתו של מטוס אייר פרנס שעשה דרכו מתל אביב לפריז ונחטף על ידי טרוריסטים לאנטבה. הסרט מציג בהרחבה את נקודת מבטם של המחבלים הגרמנים שנטלו חלק בחטיפה.

בנטפליקס, Polar: המתנקש (Polar)
מותחן פעולה אלים המבוסס על הקומיקס "Polar", בכיכובו של מדס מיקלסן. מתנקש שעומד לפרוש לגמלאות מגלה שהבוס החמדן שלו שלח צבא של רוצים צעירים ואכזריים לחסל אותו, ומבין שהחיים הטובים יאלצו לחכות קצת. גם עם ונסה האדג'נס, מאט לוקאס.

בנטפליקס, אנימה (Animas)
מותחן אימה ספרדי. נערה מתבגרת חווה חזיונות הזויים ומפחידים. תדירות החזיונות עולה לאחר שחבר טוב שלה מתחיל לצאת עם מישהי, ואביו המתעלל נהרג באופן מוזר.

ולא לשכוח:
מסע בין כוכבים: דיסקברי 2 בנטפליקס
ריברדייל 3 בנטפליקס
The Grand Tour באמזון פריים וידאו
תחנת ברלין 3 בסלקום TV
הבורחים 2 ב-HOT3 ב-18:00
חוק וסדר: מדור מיוחד 19 בכאן 11 ב-23:01
המירוץ לדראג של רו פול: אולסטרס 4 ב-yes Drama ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו