המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 04/01/2019 בקטגוריה ‏כללי

10 אחוז

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): 10 אחוז, ליידי בירד, מסיבת השנה, ההיעלמות של סידני הול, ניקוי רעלים, ליונהארט, הבורחים, המירוץ לדראג של רו פול – אולסטרס, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: Surviving R. Kelly – מיני סדרה תיעודית בת ששה חלקים שישודרו במשך שלושה ערבים רצופים, הבוחנת את ההאשמות ארוכות השנים כלפי זמר הארנ'בי על ניצול מיני של קטינות.

פרק הבכורה של The Other Two זמין שלושה שבועות לפני שישודר (אחרי שכל העונה כבר הוזרמה ביוטיוב במרתון באחד הסופ"שים האחרונים) – קומדיה חדשה של קומדי סנטרל, על שני אחים בוגרים שמנסים להצליח בקריירות שלהם, בשעה שאחיהם בן ה-12 זוכה לתהילת אינטרנט גדולה ומהירה.

עונה שישית וחדשה של הרשימה השחורה (בשבת גם ב-yes ובסלקום TV, ברביעי הבא גם בנטפליקס). עונה חמישית ואחרונה לגות'האם (מתישהו גם בנטפליקס). המשך העונות של המפץ הגדול, שלדון הצעיר ו-S.W.A.T. בנוסף אורוויל, שזה הוא היום הקבוע שלה. וגם טופ שף, לות'ר.

בנטפליקס, 10 אחוז (Call My Agent)
עונה שלישית לקומדיה הצרפתית על צוות הסוכנים בסוכנות הכישרונות המובילה בפריז.

בכבלים,
ב-HOT3 ב-18:00, הבורחים
השידור הליניארי.

סרטים:

מסיבת השנה

בלוויין,
ב-yes1 ב-21:30, ליידי בירד
סרטה המקסים של גרטה גרוויג, בכיכובה של סרשה רונן. סיפור התבגרותה של כריסטין, שהעניקה לעצמה את השם ליידי בירד – נערה ממעמד הביניים הנמוך מסקרמנטו שמאסה בחיי העיר המוזנחת ומחליטה לבצע שינוי תדמית. במסגרתו היא מנסה להתקבל לקולג' יוקרתי ועוברת תקופה מורכבת הכוללת לא מעט דרמות, אהבות ראשונות, עימותים מול אמה, שינוי ביחסים עם חברתה הטובה ביותר, משברים משפחתיים כלכליים, ובעיקר חיים כמתבגרת עם חלומות גדולים. גם עם לורי מטקלף, אודיה רש, טימותי שאלאמה. הסרט היה מועמד לחמישה פרסי אוסקר, כולל הסרט הטוב ביותר. זוהי המועמדות השלישית של סרשה רונן הצעירה.

בכבלים,
ב-HOT movies 1 ב-22:00, מסיבת השנה
קומדיית חגים בכיכובם של ג'ייסון בייטמן וג'ניפר אניסטון. קרול ונסטון (אניסטון) היא מנכל"ית נוראית ולחוצה של חברת טכנולוגיה גדולה המאיימת לסגור את חברת הבת שאותה מנהל קליי, אחיה הבליין (טי. ג'יי. מילר). בנוסף היא גם מבטלת את מסיבת חג המולד השנתית, דבר שלא יעשה על פי אחיה קליי, ולכן בעזרת המנהל הטכני שלו (בייטמן) הוא מחליט לערוך מסיבת חברה גדולה ופרועה על מנת להרשים לקוח גדול, להכניס מיליונים וכך להציל את חברת הבת מסגירה. הכל כמובן מאחורי גבה של אחותו המנכ"לית. עם אוליביה מאן, רוב קורדרי.

ההיעלמות של סידני הול

בסלקום TV, ההיעלמות של סידני הול
דרמת מסתורין בכיכובם של לוגאן לרמן ("כמה טוב להיות פרח קיר"), אל פאנינג, מישל מונאהן וקייל צ'נדלר. סידני הול הוא סופר מוכשר שבגיל צעיר מאוד נוגע בשמיים. ספריו הופכים לרבי מכר וחיי האהבה שלו פורחים, אך יום אחד הוא נעלם בלי להשאיר עקבות. גם עם מרגרט קוואלי ("הנותרים").

בסלקום TV, ניקוי רעלים (The Cleanse)
קומדיה שחורה בכיכובם של ג'וני גאלקי ("המפץ הגדול"), אנה פריל, אוליבר פלאט, אנג'ליקה יוסטון. גבר שבור לב מצטרף לסדנה רוחנית כדי לטהר את עצמו ולתקן את חייו. שם הוא פוגש נשמה אבודה כמוהו, והשניים מגלים כי המשטר במקום מנקה יותר מאשר רק רעלים.

בנטפליקס, ליונהארט (Lionheart)
קומדיה ניגרית שהוקרנה בפסטיבל טורונטו האחרון. ג'נביב נאג'י ביימה ומככבת כאדאזה, צעירה מיושבת בדעתה העובדת כמנהלת בחברת ההסעות המקרטעת של אביה. כאשר האב נופל למשכב, גם היא וגם היריב שלה בעבודה נאלצים לראות כיצד אחיו חסר האחריות של האב מקבל את המושכות של החברה. על מנת להציל את העסק, אדאזה נאלצת להמשיך לעבוד שם לצד דודה ולהוכיח את עצמה בעולם גברי.

ולא לשכוח:
הבורחים 2 ב-HOT3 ב-18:00
חוק וסדר: מדור מיוחד 19 בכאן 11 ב-23:00
המירוץ לדראג של רו פול: אולסטרס 4 ב-yes Drama ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו