המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/12/2018 בקטגוריה ‏כללי

גברת מייזל המופלאה – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): גברת מייזל המופלאה, ממלכת הפופ המאוחדת, פרא, פרק אחרון לחצי עונה של החיים עצמם. אגדות המחר, מלכת הדרום, בעלי היכולות, החץ, הרופא הטוב, מפחיד כזה, בליינדספוט, כפולים, גוט טאלנט, מה נסגר, זמן אמת.

שלל מהנכר: עונה שנייה של גברת מייזל המופלאה (The Marvelous Mrs. Maisel; פירוט בהמשך). פרקים אחרונים לחצי-עונה של בעלי היכולות ונשק קטלני, פרק אחרון לעונה של The Reluctant Landlord.

וגם נייטפלייר, The Kids are Alright, The Conners, The Rookie, ביחד ולחוד (Splitting Up Together), שחור-כזה, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, FBI, דה וויס, ברק שחור, הפרק ה-100 של הפלאש, ספר האורחים, Loudermilk, אהבה מוות וציפורי שיר (Death and Nightingales).

באמזון פריים וידאו, גברת מייזל המופלאה (The Marvelous Mrs. Maisel)
עונה שנייה לקומדיה המענגת, זוכת שמונת פרסי האמי של אמזון, שכבר חודשה לעונה שלישית, על קורותיה של צעירה יהודיה שהופכת לקומיקאית בניו יורק של שנות החמישים. כל הפרקים זמינים, למרבה הצער בלי תרגום לעברית.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, פרא
זוכה פרס סרט הביכורים – פסטיבל דוקאביב 2018. מערכת יחסים בין חולה לרופא היא דבר מורכב תמיד, אבל כשמטופל לא יכול לדבר או לקבל החלטות עבור עצמו, זה הופך להיות מסובך במיוחד. ככה נראית המציאות היומיומית איתה מתמודדים גיבורי הסרט, אריאלה ושמוליק, וטרינרית ומטפל ראשי בבית החולים לחיות בר, מקום שהוא יקום מקביל עם שאלות וחוקים משלו. מה עושים כשמצבו של מטופל שלך עלול להחמיר רק מעצם הקרבה אליך? עם המון אהבה ועבודה סיזיפית הם מנסים להתקרב ומתעמתים עם שאלות שנכונות גם לחיים מחוץ לכותלי המרפאה – האם שווה לחיות ולהחיות בכל מחיר, מתי העזרה והטיפול רק מאריכים את הסבל, ואיך אפשר לדעת מתי הרגע הנכון לשחרר.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, ממלכת הפופ המאוחדת
אחרי מלחמת העולם השנייה הפכה בריטניה לאומת הפופ החשובה ביותר באירופה. הרוח הרב-תרבותית במדינה לא הפסיקה לייצר טרנדים חדשים, אם במוזיקה, באופנה, בסרטים או בהומור. בין חדשנות למסורת, תרבות הפופ הבריטית משפיעה על העולם כולו. במשך שישים שנה יצרה המוזיקה של בריטניה את הצליל של העידן המודרני – הממלכה המאוחדת היא המקור לאמנים כמו הביטלס, הרולינג סטונז, לד זפלין, קולדפליי ואדל. הסדרה בת שני החלקים (השני מחר) מנתחת אירועים פוליטיים וכלכליים המשתקפים בתרבות הפופ – מסוף הקולוניאליזם ועד הברקזיט, זאת באמצעות מומחים כמו ג'ון ווטס, מל סי, מלקום מקלארן ועוד.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לחצי-עונה של החיים עצמם 3 ב-yes Drama ב-21:15
אגדות המחר 4 בנטפליקס
הרופא הטוב 2 ב-HOT3 ב-20:45
זמן אמת בכאן 11 ב-21:00 הפעם: תג מחיר. ממשרד קטן ברמת גן מתנהלת המלחמה הלא-רשמית של מדינת ישראל בארגוני הטרור, והיא שונה לגמרי מהמתרחש בזירה הביטחונית. עו"ד ניצנה דרשן-לייטנר הייתה יועצת הסתרים של ראש המוסד מאיר דגן ואף יצאה למבצעים חשאיים מטעם הארגון. כיום, בהיותה נשיאת ארגון "שורת הדין", היא מתרוצצת בין בתי דין בעולם ומגישה תביעות פיצויים בסכומי עתק נגד ממשלת איראן וארגוני טרור. שדה הקרב הוא בתי משפט ברחבי העולם, וניצחון במלחמה משמעו שלל כלכלי שעשוי להגיע למיליוני דולרים לקורבנות הטרור. הסרט מלווה את ההיערכות של דרשן-לייטנר לתביעה אזרחית בבית הדין הבין-לאומי בהאג נגד חמאס על פשעי מלחמה, ובהם שרפת שדות וחורשות בדרום-הארץ, ואת המאמצים המשפטיים והכלכליים לטרפוד משטים פורצי סגר לרצועת עזה.
כפולים 2 בקשת 12 ב-21:00
גוט טאלנט ברשת 13 ב-21:00
מלכת הדרום 3 ב-yes Drama ב-22:00
בעלי היכולות 2 ב-yes Action ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:00
החץ 7 ב-yes Action ב-22:45
הוויקינגים 5 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו