המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/12/2018 בקטגוריה ‏כללי

השעות הקטנות

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): השעות הקטנות, מנצ'סטר ליד הים, הסרבן, מאורת הגנבים, לשיר, מעורב ישראלי עם טל פרידמן, פותחים את הלב 2018, הוויקינגים, סטארט אפ, ריברדייל, הפלאש, מוקד 911, המתמחה, סאות' פארק, מלכות, וויל וגרייס, עד כאן, בואו לאכול איתי, לאהוב את אנה, באהבה נינה.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לחצי-עונה של Chicago Fire, Chicago Med, Chicago P.D, אימפריה וסטאר.

וגם Single Parents, אמא אמריקאית (American Housewife), הגולדברגים, משפחה מודרנית, A Million Little Things, הישרדות, אריות הים (SEAL Team), מחשבות פליליות, All American, ריברדייל, ויקינגים, סאות' פארק, Tell Me a Story, אהבה מוות וציפורי שיר (Death and Nightingales).

ברשת 13 ב-21:00, פותחים את הלב 2018
משדר התרמה מיוחד לרגל 20 שנות פעילות פתחון לב, בהגשת עדן הראל ועודד מנשה המארחים את מיטב כוכבי ישראל.

בערוץ עשר ב-21:15, מעורב ישראלי עם טל פרידמן
הסדרה של HOT8 מגיעה גם לכאן: לאן נעלם הגפילטע פיש? איך מייצרים יין עם זהות ישראלית ולמה אנחנו שמים הכל בפיתה? טל פרידמן יוצא לגלות מהו אוכל ישראלי לרגל 70 שנות מטבח ישראלי. פרידמן נע בין מסורות מזרח אירופאיות ומזרח-תיכוניות, בין מטבחים ביתיים למסעדות עכשוויות, בין מה שנכנס לפנתיאון של המטבח הישראלי ומה שנותר בחוץ. במסגרת מסעו הוא מנסה להבין מהו המטבח הישראלי היום, מה מקורות ההשפעה שלו, מהן נקודות הממשק שלו עם המרחב הערבי-פלסטינאי המקומי, ואלו כוחות תרבותיים, חברתיים, וגיאוגרפיים עיצבו אותו בעבר ובהווה. ארבעה פרקים.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, השעות הקטנות
חודש בין הסדינים. קומדיה תקופתית פרועה בכיכובם של אוברי פלאזה, אליסון ברי ובעלה דייב פרנקו. בימי הביניים, נזירות צעירות החיות במנזר עסוקות בלרגל זו אחר זו ולהתעמר בשרת של המקום, עד שהלה מחליט לעזוב אחרי עלבון אחד יותר מדי. אב המנזר מחליט להביא במקומו עוזר חדש, משרת שנאלץ להסתתר מאדונו הזועם ולשם כך מתחזה לחירש אילם. כעת עליו לשמור על סיפור הכיסוי שלו, בשעה שהוא הודף את הניסיונות של הנזירות לבצע בו את זממן.

מנצ'סטר ליד הים

בסלקום TV, מנצ'סטר ליד הים
דרמה סוחטת דמעות שזכתה בשני פרסי אוסקר – לשחקן הראשי קייסי אפלק ולתסריט. עם מותו של אחיו הגדול, הופך לי לאחראי על אחיינו המתבגר. השינוי הזה מאלץ אותו לחזור לעיר שבה גדל ולהתמודד עם הטרגדיה הגדולה של חייו. גם עם מישל וויליאמס, קייל צ'נדלר, לוקאס הדג'ס, מת'יו ברודריק.

בסלקום TV, הסרבן
דרמת מלחמה זוכת שני פרסי אוסקר בבימויו של מל גיבסון. סיפורו האמיתי ויוצא הדופן של חובש אמריקני שסירב לשאת נשק בקרבות הקשים מול היפנים במלחמת העולם השנייה. דוס, סרבן מצפוני שהכיר בצורך לצאת להילחם אך התנגד לקחת חלק בהרג ממשי, הפך לגיבור כאשר הפגין אומץ אדיר והציל במו ידיו את חייהם של 75 חיילים אמריקנים בקרב המדמם על אוקינאווה, וזכה בעיטור הכבוד. עם אנדרו גארפילד, סם וורת'ינגטון.

בסלקום TV, מאורת הגנבים
מותחן פשע ופעולה בכיכובו של ג'רארד באטלר. ניק דייביס, חבר ביחידת עילית של מחלקת השריף של לוס אנג'לס, חוקר שוד כושל שלא הניב רווח לשודדים אבל השאיר זירה שנראית כמו שדה קרב. יחד עם חבורתו הכוללת שוטרים חצי מושחתים הוא יוצא לנסות לתפוס את השודדים בעת מעשה, אך מגלה כי המשימה קשה משחשב: חייהם של חברי הצוות שלו קשורים אישית ומצטלבים עם אלו של חבורת שודדי בנקים. גם עם 50 סנט, פבלו שרייבר.

בנטפליקס, לשיר (Sing)
אנימציה קומית עם קולותיהם של ריס וויתרספון, סקרלט ג'והנסון, מתיו מקונוהיי, סת' מקפרלן ואחרים. בעולם דומה לשלנו אך מאוכלס בידי חיות אנושיות, דב קואלה בשם באסטר, אמרגן עם חיבה מיוחדת לעולם הבידור, מנסה להציל את התאטרון שהוריש לו אביו על ידי קיום תחרות שירה. עם שמועות על פרס בשווי 100,000 דולר, התחרות הופכת להיות קרב שישנה את חייהם של המתמודדים.

ולא לשכוח:
וויל וגרייס 10 בפרטנר TV
סטארט אפ 3 בסלקום TV
ריברדייל 3 בנטפליקס
הפלאש 5 בנטפליקס
מלכות ב-HOT3 ב-20:15
בואו לאכול איתי 3 בכאן 11 ב-21:00
לאהוב את אנה בקשת 12 ב-21:00
מוקד 911 עונה 2 ב-yes Drama ב-21:15
עד כאן בכאן 11 ב-22:00
המתמחה ב-yes Drama ב-22:00
חלק שני ואחרון של ממלכת הפופ המאוחדת ב-HOT8 ב-22:00
סאות' פארק 22 ב-HOT קומדי סנטרל ב-22:25
הוויקינגים 5 ב-yes Edge ב-22:45
שני פרקים של באהבה נינה בכאן 11 ב-23:27

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו