המלצת היום – שבת

הגולדברגים – עונה 6

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): הגולדברגים, נמלטת, מאדאם, סטרץ', פיט הולמס נקי ומלוכלך, פרק אחרון לעונה של מייק ג'אדג' – סיפורים מהאוטובוס. פרק אחרון לחצי-עונה של שושלת. חמוץ מתוק, שחור כזה, משפחה מודרנית, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, סאטרדיי נייט לייב, המנצח, המירוץ לדראג של רו פול אולסטרס, NCIS לוס אנג'לס, NCIS, בונז, פלאי כדור הארץ, הכוכב הבא לאירוויזיון, שנות ה-80, גב האומה.

שלל מהנכר: Deadly Class – סדרה חדשה של רשת SyFy המבוססת על קומיקס באותו שם, סיפור התבגרות המתרחש בסוף שנות ה-80 על אודות נער המגויס לתיכון של מתנקשים. פרק הבכורה זמין עוד לפני השידור שלה בעוד מספר שבועות.

The Other Two – קומדי סנטרל משדרת ביוטיוב במפתיע לאורך הסופ"ש מרתון בכורה של הקומדיה החדשה שלה, שצפויה אף היא להגיע למסך רק בחודש הבא, על שני אחים בוגרים שמנסים להצליח בקריירות שלהם, בשעה שאחיהם בן ה-12 זוכה לתהילת אינטרנט גדולה ומהירה

בנוסף ספיישל חג מולד של הסיטקום הבריטי Not Going Out, העוקב אחר חייו העצלים של בן שלושים ומשהו בלונדון. פרק אחרון לעונה של מייק ג'אדג' – סיפורים מהאוטובוס, פרק אחרון לחצי-עונה של שושלת. וגם Midnight Texas, אומת הזומבים (Z Nation), ואן הלסינג, The Graham Norton Show (הפעם עם אמילי בלאנט, לין-מנואל מירנדה, אמילי מורטימר, בן ווישאו ובוי ג'ורג' וקאלצ'ר קלאב).

בלוויין,
ב-yes Comedy ב-17:50, הגולדברגים
עונה שישית לקומדיה הנוסטלגית.

בכבלים,
ב-HOT HBO ב-22:00, פיט הולמס: נקי ומלוכלך
שידור ליניארי לספיישל הסטנד אפ של הקומיקאי, שבקרוב תגיע העונה השלישית של הסדרה שלו ב-HBO – "קראשינג".

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT movies 2 ב-17:00, סטרץ'
קומדיית פשע על נהג לימוזינה חסר מזל בשם סטרץ' (פטריק ווילסון), המנסה לשלם את חובו לסוכן ההימורים שלו. סטרץ' לוקח על עצמו עבודה עם נוסע מטורף (כריס פיין) המחזיק בפנקס שיכול להפליל פושעים רבים ולכן מבוקש על ידי פושעים מסוכנים מאוד. גם עם ברוקלין דקר, ג'סיקה אלבה, וכן ריי ליוטה ודייוויד הסלהוף בתפקיד עצמם.

ב-HOT movies 4 ב-17:00, מאדאם
דרמה קומית רומנטית בכיכובם של הארווי קייטל וטוני קולט. אן ובוב הם זוג אמריקאים עשירים העוברים לאחוזה בצרפת ומחליטים לארגן ארוחה לחבריהם בני המעמד הגבוה. לאחר שהם מבינים שהשולחן ערוך ל-13 איש, שלפי האמונה התפלה מביא מזל רע, אן מחייבת את עוזרת הבית להתיישב בשולחן ולהעמיד פנים שהיא ספרדייה עשירה. העניין מסתבך כאשר סוחר אומנות אנגלי היושב בשולחן נדלק עליה.

ב-HOT movies 2 ב-22:00, נמלטת
אקשן בכיכובו של מל גיבסון. לידיה נמלטת מחבורת סוחרי סמים שמאיימת על חייה ובורחת אל אביה, האסיר לשעבר, אותו לא ראתה כבר שנים. הוא חי בקרוואן באזור מבודד ומעולם לא היה שם בשבילה. כעת האב מוכן לעשות כל שביכולתו על מנת להגן עליה.

בנטפליקס, סרטי ספרייה
לאורך השבוע עלו ספליט (מ' נייט שאמאלאן), חיוך של מונה ליסה (ג'וליה רוברטס), האיש שנולד מחדש (ליאונרדו דיקפריו), נעלמת (בן אפלק), בירדמן (מייקל קיטון), המבול (ראסל קרואו), סיפור אמיתי (ג'יימס פרנקו וג'ונה היל), עסק לא גמור (וינס ווהן ודייב פרנקו), XXX: הילוך גבוה (וין דיזל).

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של מייק ג'אדג': סיפורים מהאוטובוס 2 ב-yes VOD וסלקום TV
פרק אחרון לחצי-עונה של שושלת 2 בנטפליקס
חמוץ מתוק ב-yes Comedy ב-17:25
שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15
משפחה מודרנית 10 ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 12 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-19:30
NCIS לוס אנג'לס 8 ב-HOT Zone ב-20:15
בונז 11 ב-HOT Zone ב-21:00
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:15
שנות ה-80 עונה 4 ברשת 13 ב-21:15
גב האומה בערוץ עשר 14 ב-21:15
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
פלאי כדור הארץ 2 בכאן 11 ב-21:50
המירוץ לדראג של רו פול: אולסטרס 4 ב-yes Drama ב-22:00
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes Comedy ב-22:20. מאט דיימון מנחה, מיילי סיירוס ומארק רונסון מופיעים

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו