המלצת היום – שישי

מראה שחורה: בנדרסנאץ'

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): הנוקמים – מלחמת האינסוף, מראה שחורה, הר הרצח, חמישים גוונים של שחרור, הלילה בן 12 השנים, כשהמלאכים ישנים, תחנת ברלין, המירוץ לדראג של רו פול – אולסטרס, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: פרק אחרונים של רצח בדם קר (Fortitude) ו-I Feel Bad (שני פרקים).

בנטפליקס, מראה שחורה: בנדרסנאץ' (Black Mirror: Bandersnatch)
סרט בסדרת האנתולוגיה העתידנית הקודרת של נטפליקס, שעל פי השמועות יאפשר לבחור לצופים לבחור את התקדמות העלילה. ב-1984, מתכנת צעיר מתחיל לפקפק במציאות כאשר הוא מעבד רומן פנטזיה לכדי משחק מחשב, ועד מהרה מתמודד עם אתגר מתעתע. פיון ווייטהד ("דנקירק") מככב.

בנטפליקס, הר הרצח (Murder Mountain)
סדרת פשע אמיתי חדשה. עסקי המריחואנה החוקית מושכים מבקרים מהעולם כולו אל מחוז המבולדט בקליפורניה. חלקם נעלמים לבלי שוב.

סרטים:

הנוקמים: מלחמת האינסוף

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-yes2 ב-22:00, הנוקמים: מלחמת האינסוף
החלק השלישי והמופתי של סרטי "הנוקמים", שמביאה לשיאה את סדרת הסרטים שהחלה עם "איירון מן" ב-2008. כשנתיים אחרי שהנוקמים התפצלו בעקבות אירועי "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים", הנוקמים ובני בריתם החדשים – שומרי הגלקסיה, דוקטור סטריינג' והפנתר השחור – חייבים להקריב את הכול בניסיון להביס את תאנוס, הרודן האינטרגלקטי, לפני שיחרב את היקום כולו. עם רוברט דאוני ג'וניור, סקרלט ג'והנסון, כריס אוונס, כריס המסוורת, כריס פראט, צ'דוויק בוזמן, מארק ראפלו, בנדיקט קמברבאץ', טום הולנד, אליזבת' אולסן, זואי סלדנה, ג'וש ברולין ועוד.
השידור הליניארי ב-HOT – מחר.

בשירותי ה-VOD של HOT ו-yes, וכן ב-HOT movies 1 ב-22:00, חמישים גוונים של שחרור
השלישי והאחרון בטרילוגיה האירוטית.

בנטפליקס, כשהמלאכים ישנים (When Angels Sleep)
מותחן פשע ספרדי. איש עסקים נרדם על ההגה ודורס אישה. כשהוא מגלה שחברתה המבוהלת הייתה עדה לכול, האינטראקציות שלו עמה גוררות רצף של אירועים אפלים.

בנטפליקס, הלילה בן 12 השנים (La Noche de 12 Años/A Twelve-Year Night)
דרמה המבוססת על סיפור אמיתי, שהוקרנה במסגרת הבחירה הרשמית בפסטיבל ונציה, והייתה הבחירה של אורוגוואי להתחרות על פרס הסרט הזר באוסקר (אבל לא קיבלה מועמדות). חוסה מוחיקה, לימים נשיא אורוגוואי, וחבריו לתנועת הטופמרו מנסים לשרוד 12 שנים של מאסר פוליטי בצינוק תחת עינויים קשים.

ולא לשכוח:
תחנת ברלין 3 בסלקום TV
חוק וסדר: מדור מיוחד 19 בכאן 11 ב-22:55
המירוץ לדראג של רו פול: אולסטרס 4 ב-yes Drama ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו