דצמבר 2018 בערוצי הסדרות של yes

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/11/2018 בקטגוריה ‏חדשות

לשון הקומוניקט:

חודש דצמבר עמוס בעולם הסדרות של yes:

דרמת המתח החדשה, "עיר מקלט", בכיכובם של חני פירסטנברגדורון בן דוד ומלי לוי, מתרחשת בדרום תל אביב ובמרכזה חוקרת משטרה צעירה שמקבלת לידיה פרשיית רצח מטלטלת שעתידה לחשוף סודות ומזימות, וככל שתתקדם בפענוח, היא תבין שבחקירה הזו הדבר הכי מסוכן הוא לגלות את האמת.

"מכושפות: הדור הבא" – דרמת העל טבעי מקבלת חידוש צעיר ועכשווי המבוסס על סדרת המקור.

תצוגת האופנה של ויקטוריה סיקרט – תצוגת ההלבשה התחתונה היוקרתית תשודר במקביל לשידור בארה"ב.

"אהבה, מוות וציפורי שיר" – מיני סדרה, דרמה תקופתית בריטית חדשה בכיכובם של ג'יימי דורנן ומת'יו ריס.

yes הופכת לבית הרשמי של "המירוץ לדראג של רו פול" בישראל ותעלה את כל עונות הסדרה! ב"ספיישל הכריסמס של רו פול" שעתיד להפוך למסורת רבת שנים, תוכתר מלכת חג המולד של רו פול ועונה רביעית וחדשה ל"המירוץ לדראג של רו פול – אולסטארס" כשמלכות ומשתתפות אהובות משלל עונות הסדרה ישובו להיאבק על הכתר ועוד.

דרמת מתח המבוססת על רב המכר המצליח מאת ליעד שהם, המתרחש בעולמם של מבקשי המקלט בדרומה של תל אביב.

במרכז הסדרה, חוקרת צעירה (חני פירסטנברג) המקבלת לידיה חקירת רצח שמתרחשת בלב העיר.
במאבקה למצוא את הרוצח האמיתי היא חושפת עולם שלם של אינטרסים סמויים – החל בפוליטיקאים שמנצלים את הרצח כדי לקדם את מעמדם, דרך ארגון פשע פיננסי ויעיל שהשתלט על השכונה, ועד לעסקאות בלתי חוקיות עם מדינות אפריקה.
בדרך אל האמת ענת פורמת את הקשרים, והופכת לאיום אמיתי על כוחות גדולים וחזקים ממנה.

שחקנים: חני פירסטנברג, דורון בן דוד, מלי לוי, שונסלה מונגוזה, דביר בנדק, נתי רביץ, גל תורן, אסי לוי, אורי יניב

יוצרים: איתן צור, עוזי וייל, ליעד שוהם

במאי: איתן צור

הפקה: יולי אוגוסט הפקות

שני הפרקים הראשונים ישודרו ברצף

מהעונה הראשונה ועד לחדשה –

yes היא הבית הרשמי של המירוץ לדראג של רו פול בישראל!

כמי שהיו הראשונים לשדר את "המירוץ לדראג" (אז תחת השם "ויוה לה דיוה") מחוץ לארה"ב כבר ב-2009, ובאופן סדיר את כל העונות מאז העונה השישית, אנחנו גאים להכריז שמעתה yes היא הבית הרשמי של המירוץ לדראג בישראל.

אנו נשדר את העונות החדשות של הסדרה – מתורגמות – במקביל לשידור בארה"ב
כמו כן לספריית ה-VOD של yes והערוץ הגאה yes Rainbow – יתווספו:
* כל עונות הסדרה (עונות 1-5 יתווספו לעונות 6-10),
* רו פול: הכל בחוץ –  Untucked (הסדרה המתעדת את רגעי מאחורי הקלעים בעת ההכרעה) כל העונות
* כמובן כל עונות הסדרה המירוץ לדראג: אול סטארז, המאחדת משתתפות עבר בולטות ואהובות במאבק על הכתר
ובחודש דצמבר – פעמיים כי טוב – המירוץ לדראג של רו פול חוזרת בספיישל כריסמס ועונת אולסטרז, שישודרו במקביל לארה"ב!

את הסדרה, שזכתה השנה בפרס האמי לסדרת הריאליטי הטובה ביותר, מנחה זוכה האמי (שזכה גם כמנחה הטוב ביותר שוב פעם השנה) רו פול צ'ארלס, מלכת הדראג הבינלאומית ששברה כל שיא ומנחה את הסדרה שמכתירה את מלכת הדראג הבאה של אמריקה!

שילוב מטורף של טופ מודל, אמריקן איידול, פרוייקט מסלול וכל תחרות איפור שאי פעם ראיתם  – המרוץ לדראג היא סדרת הלהיט האהובה שסחפה את אמריקה ועוררה שיחה ערה וכנה כולל הצצה אמיתית לאומנות הדראג.

המירוץ למלכת חג המולד החל!

בפרק ספיישל מיוחד לכבוד חג המולד, שישודר במקביל לארה"ב, מאחד רו פול מלכות אהובות מהעבר, למאבק על תואר חדש וחגיגי ומה שכנראה יהפוך למסורת בשנים הבאות בסדרה מלכת הכריסטמס של רו פול!

8 מלכות אהובות עם חוש אופנתי ורוח חג המולד ששורה עליהן, מתחרות בספיישל של פרק אחד, שבסופו אחת מהן תוכתר כמלכת חג המולד. בעוד ההפקה שומרת על סוד ולא מגלה כלום על הספיישל המפתיע, יוריקה אוהרה חשפה שאחד האתגרים יהיה "אקסטרווגנזת שנות ה-80" ושקים צ'י, כמובן, מחליקה ונופלת באתגר J

המלכות המשתתפות כוללות את:
שאנג'לה – עם הופעת אורח שובת לב ב"כוכב נולד" לצד ליידי גאגא, מי שהייתה המלכה הראשונה שהשתתפה בשתי עונות (2+3) וכמעט וניצחה את אולסארז 3, חוזרת להראות למה היא אחת האהובות והמצליחות בעולם
טריקסי מטאל – זוכת עונת אוסלטרז השלישית וה"ברבי" האמיתית תנסה להוסיף עוד כתר לקולקציה

מייהם מילר – אגדת דראג שהלוקים שלה שבו את הלב בעונה 10, ללא ספיק תפגיז על המסלול

יוריקה אוהרה – כמעט וזכתה בעונה העשירית, "מלכת הפילים" שועטת לזירה ומתכוונת לזכות
ג'זמין מאסטרס – יש לה מה להגיד: מלכת המימים והסושיאל מדיה לא תרחם על אף אחד בדרך לכתר
קים צ'י – פיינליסטית עונה 8 ודמות אנימה שקמה לתחיה, היא אחת המלכות שמעולם לא קיבלה ביקורת רעה על לוק

סוניק – משתתפת שלא נראתה כבר זמן רב, סוניק הודחה בעונה השניה וגילתה בפרק האיחוד שהיא חיה את חיה כעת כאשה טראנסית. כמי שלא היתה באור הזרקורים זמן רב, זו הזדמנות בשבילה להציג את עצמה לקהל חדש
לטריס רויאל
– היא צ'אנקית ופאנקית, אבל המלכה האדירה של עונה 4 חוזרת "ללמד את הילדים" איך עושים את זה

בין האתגרים הצפויים – אתגר "רוח החג", נאמבר ריקודים (בכוראוגרפיה כמובן של טודריק הול) וביצועי ליפסינק לשירי חג מולד של – איך אפשר בלי קידום עצמי – רו פול בעצמו, מאלבום חג המולד הקלאסי שלו ומהחדש.

יש המירוץ לדראג… ויש אולסטארז!

… ובשידור מתורגם מקביל לארה"ב

עונה רביעית לאול סטארז, התוכנית שמאחדת את המלכות הטובות ביותר, המתייצבות לקרב על כתר הטובה מכולן. הן אמנם לא זכו אבל כבשו את הצופים ומקבלות הזדמנות שניה לכתר ולהיכנס ל"היכל התהילה של הדראג".

ואת הסדרה מנחה כמובן זוכה האמי רו פול, לצד צוות השופטים הקבוע מישל ויסאז', רוס מת'יוס וקרסון קרסלי.

אליהם יצטרפו שופטים אורחים מיוחדים בכל פרק, הכוללים את :

אלן פומפאו כוכבת האנטומיה של גריי, הזמרות ריטה אורה וסיארה, כוכבת עקרות בית נואשות פליסטי האפמן, בתם של קורט וקורטני לאב פרנסיס בין קוביין, זואי קרביץ, סיסלי סטרונג (סטרדיי נייט לייב), המחליק האולימפי גאס קנוורת'י, כוכבת שחור כזה ג'ניפר לואיס וועד

והפעם הסדרה חוזרת ככל הנראה ללא הטוויסט מעורר המחלוקת שבו הבנות יכולות להדיח אחת את השניה, אחרי שרבים הרגישו ששאנג'לה, שהיתה זוכה כמעט ודאית,  נשדדה בעונה 3 כשהודחה על ידי המלכות החוזרות.

המלכות המשתתפות כוללות את:

פארה מואן – המלכה הצעירה הגיעה למקום השמיני רק בעונה 9, אבל הדמיון לכריסטינה אגילרה ובכי שלה שהפך לmeme, הפך אותה לבלתי נשכחת. למרות שסבלה מבריונות רשת היא חוזרת להראות שיש לה מה להציע

ג'זמין מאסטרס – האשה, אגדת המדיה החברתית והמים המהלך, מתחרת העונה השביעית חוזרת ואין לה מה להוכיח

ג'יה גאן – היתה קוריוז קומי בעונה 6, אבל חיה כעת כאשה טראנסית גאה ופרפורמרית מהוללת ומנוסה

מנילה לוזון – משתתפת עונה 3 כמעט וזכתה, ועכשיו נחושה להראות למה היא כל כך אהובה ומוערכת
לטריס רויאל– ה"מלכה הגדולה" המקורית מעונה 4, תמיד צ'אנקית ופאנקית ודיווה אמיתית שאומרת תמיד אמת
מונה אקס צ'יינג – משתתפת העונה העשירית , מלכת הספוגים, ואחת הליפסיניקיריות הטובות ביותר
מוניק הארט – מלכת הקאץ' פרייז של עונה 10 גם היא מצטרפת למונה בקרב על הכתר
נעמי סמולס – היפיפיה של עונה 8 חוזרת להראות שהיא יותר מרק פרצוף יפה וגוף אלוהי
טריניטי "דה טאק" טיילור – מלכת ה"טאק", מצחיקה, ישירה ולא לוקחת שבויים, התחרותיות שלה חסרת גבולות
ולנטינה – המשתתפת שעשתה את עונה 9 עם הליפסינק מעורר המחלוקת חוזרת

היוצרות של  "ג'יין הבתולה" מקימות לחיים את דרמת העל-טבעי האהובה, בחידוש צעיר ועכשווי המבוסס על סדרת המקור.

כמה חודשים לאחר מותה הטרגי והמסתורי של אימן, מגלות האחיות מל ומגי שיש להן אחות גדולה שמעולם לא ידעו על קיומה. מייסי חדשה בעיר ואינה מכירה איש, היא להוטה לפגוש את אחיותיה, אבל הן מתקשות לקבל את החדשות בנוסף להלם של מות אימן. יחד עם הגעתה של מייסי, כל אחת מהבנות מגלה בעצמה כוחות חדשים ובלתי אפשריים: מל יכולה לעצור את הזמן, מגי מתחילה לשמוע מחשבות של הסובבים אותה ולמייסי יש כוחות טלקיניזיס. מסתבר שלעניין יש הסבר פשוט- או כל לפחות טוען הארי גרינווד, ראש המחלקה ללימודי נשים באוניברסיטה שבה מל עובדת, שאוסף את שלוש האחיות וחושף בפניהן את האמת: הן מכשפות חזקות ומוכשרות, כפי שהיתה אימן והוא אינו באמת פרופסור, אלא היועץ  והמדריך שלהן. הבנות לוקחות על עצמן את ייעודן החדש, להגן על המין האנושי משדים המסתובבים בינינו.. ואשר אחד מהם הרג את אמא שלהן. עם כוח השלוש הן חזקות יותר יחד, אפילו אם אינן יודעות באמת מול מה הן עומדות.

כל שמונה העונות של הסדרה המקורית "מכושפות" יעלו ל- yes VOD                  ב- 9/12/2018.

מדי שנה מאחד המותג האהוב את הדוגמניות הנחשבות ביותר בתחום, לתצוגה של קולקציית ההלבשה התחתונה החדשה שלו. מרשימת הדוגמניות והכוכבים המופיעים בתצוגה, דרך קו ההלבשה התחתונה ועד שיתופי הפעולה הזוהרים, כל אלו הם חלק מן האירוע הנוצץ שכולם מחכים לו.

השנה תתקיים התצוגה, שנחשבת לתצוגת האופנה המושקעת והנצפית ביותר בעולם, בעיר ניו יורק.

כ-60 דוגמניות עתידות לצעוד על המסלול במהלך התצוגה ביניהן ג'יג'י חדיד, קנדל ג'נר, דבון וינדזור, לאומי אנדרסון, טוני גארן שתשוב לאחר היעדרות בת חמש שנים, ברברה פאלבין חוזרת גם היא אל המסלול, שנאיה שאייק תשוב, וכך גם ויני הארלו ודוקי ת'וט שזו תהיה הופעתן הראשונה בתצוגת האופנה של "ויקטוריה סיקרט". וכמובן צפויות לחזור המלאכיות של ויקטוריה סיקרט, ביניהן אדריאנה לימה, קנדיס סוואנפול, מרתה האנט, סטלה מקסוול, לייסר יברו, טיילור היל, שרה סמפיו וסינדי ברונה.

רשימת האמנים השנה ארוכה מתמיד: ביבי רקסה, The Chainsmokers, הלסי, קלסי בלריני, ריטה אורה, שון מנדס ו- The Struts. "הפקת התצוגה השנה שאפתנית מתמיד" אומר מפיק התצוגה אד ראזק, "יש לנו יותר אורחים מוזיקליים, יותר אופנה ויותר נושאים מתמיד, וכמובן, שישים דוגמניות על מכל העולם".

דרמה תקופתית ב-3 חלקים, בכיכובם של ג'יימי דורנן (50 גוונים, The Fall)  ושל זוכה פרס האמי מת'יו ריס ("האמריקנים", "העיתון"), שנכתבה ע"י אלן קיוביט, היוצר של "The Fall" ומבוססת על ספרו של יוג'ין מקייב.

זוהי דרמה חזקה ומטלטלת שעוקבת אחר מאבקה של אישה צעירה לשלוט בחייה ובגורלה, ומתמקדת במתיחות דתית ופוליטית שקורעת משפחות ועמים.

אירועי 3 הפרקים מתרחשים כולם על-פני 24 שעות, ומתעדים את ניסיונה של בת' וינטרס (אן סקאלי) צעירה החיה עם אביה לאחר מות אימה באזור הכפרי של אירלנד ב- 1885, ומנסה לקבוע את גורלה ולברוח מחייה המוגבלים ומאביה (ריס) הפרוטסטנטי הקשוח, בעזרתו של ליאם וורד (דורנן), עלם חמודות מקסים שייתכן שהוא גם פושע נמלט.

הקומדיה המצליחה והאהובה שבה בעונה חדשה.

בעונה החדשה, המשפחות נפגשות למצעד חגיגות הארבעה ביולי שבו ג'יי משמש גראנד מרשל. פרידתה של היילי מארווין אינה מתקדמת כמצופה ובמקביל דילן מופיע פתאום ומבלבל אותה.

מאני חוזר מהטיול שלו ומספר שיש לו חברה קנדית אבל אף אחד לא מאמין לו כי אין לו אף תמונה שלה, פיל שוקל לפצוח בקריירה חדשה ומרגשת, קלייר מנסה למזג את חברת הארונות של ג'יי עם חברה חדשנית ומצליחה, מיטש מקבל תיק משפטי חשוב ומתוקשר ובהמשך המשפחה תצטרך להתמודד הודעה מעציבה.

עונה חדשה לקומדיה המתרחשת בשלהי שנות ה-80.

בשביל אדם גולדברג (שון ג'ימברון), חנון חמוד, היו אלו שנות הקסם והוא ניצב בפניהן חמוש במצלמת וידאו, כדי שיוכל לתעד את כל הטירוף שמייצרת משפחתו. בפתיחת העונה החדשה, בעוד בוורלי ומורי עסוקים בתכנון חתונתם של בארי ולייני ובפרישתה של אריקה מהלימודים, הם שוכחים את יום הולדתו ה- 16 של אדם. המסיבה שאדם מתכנן לעצמו יוצאת משליטה  לשמחתה של אריקה שמנסה להסית ממנה את תשומת הלב של הוריה.

בואו להיזכר איפה הכל התחיל: הדרמה האייקונית זוכת 13 פרסי אמי ושני פרסי גלובוס הזהב שיצרו מרשל הרשקוביץ ("טראפיק", "הסמוראי האחרון") ואד זוויק ("הסמוראי האחרון", "רוחות של תשוקה"), עוקבת אחר קבוצת חברים בני שלושים ומשהו שחיים בפילדלפיה בסוף שנות ה-80, יאפים צעירים שמנסים להתמודד עם החיים כבעלי משפחות, קריירות ואחריות.

הופ ומייקל הם זוג נשוי בשנות השלושים שלהם, החיים בפילדלפיה ומתמודדים עם חרדות היומיום ועם החיים כאנשים בוגרים. מייקל מנהל חברת פרסום עם חברו אליוט שנישואיו לננסי מתחילים להיסדק, כמו מערכת היחסים בין הופ לחברתה הטובה איליין, רווקה קרייריסטית שמתקשה להבין את הקשיים של חברתה. מהצד השני, חברו הטוב של מייקל, גארי, מנסה להמשיך בחייו כרודף נשים ולהתגבר על הרומן ההרסני שניהל עם בת דודתו של מייקל, מליסה.

האוירה הייחודית, התסריטים האינטלגנטים, הדמויות האמינות והקריצות למציאות האמריקאית, הפכו את הסדרה לאחת המצליחות והאהובות בסוף שנות ה-80 ולסדרה שנחשבת לאבן דרך בסדרות האיכות האמריקאיות.

סדרות מתחילות בדצמבר:

תאריך בערוץ תאריך ב-VOD סדרה יום שעה ערוץ
01/12/2018 24/11/2018 משפחה מודרנית 10 שבת 18:40 yes Comedy
02/12/2018 02/12/2018 שלושים ומשהו א-ה 19:45 yes EDGE
03/12/2018 03/12/2018 תצוגת האופנה של ויקטוריה סיקרט 2018 שני 08:00 yes Drama
08/12/2018 08/12/2018 המירוץ לדראג של רו פול: ספיישל כריסמס שבת 22:00/05:00 yes Action
09/12/2018 09/12/2018 מכושפות: הדור החדש ראשון 21:15 yes Drama
12/12/2018 12/12/2018 עיר מקלט רביעי 22:00 yes Drama
15/12/2018 15/12/2018 המירוץ לדראג של רו פול: אולסטארס 4 שבת 05:00 yes Drama
22/12/2018 22/12/2018 הגולדברגים 6 שבת 17:50 yes Comedy
25/12/2018 25/12/2018 אהבה, מוות וציפורי שיא שלישי 22:00 yes EDGE

 —

סדרות מסתיימות בדצמבר:

תאריך בערוץ סדרה יום שעה ערוץ
01/12/2018 ההורים גרים ממול שבת 21:30 yes Comedy
03/12/2018 קמפינג שני 22:30 yes Oh
15/01/2018 לבד ביחד 2 שבת 21:10 yes Comedy
15/12/2018 תוכנית אבא 2 שבת 17:50 yes Comedy
15/12/2018 המנצח שבת 22:00 yes EDGE
16/12/2018 חדר 104 עונה 2 ראשון 22:00 yes Oh
21/12/2018 Suits 8 – חלק א ראשון 21:15 yes Drama
24/12/2018 מקום בלב 6 שני 21:15 yes Drama
26/12/2018 מלכת הדרום 3 רביעי 22:00 yes Drama

 

 • דצמבר 2018 בערוצי הסרטים של yes

  לשון הקומוניקט:

  עולם הסרטים של yes מסיים את 2018 בין הסדינים עם עשרות סרטים משובחים על מין ומיניות – מכל השנים ומכל העולם, כולל מרתון של טרילוגיית הארוטיקה שהלהיטה את העולם – שלושת סרטי 50 גוונים, עם בכורה של "חמישים גוונים של שחרור", בyes3.

  בנוסף תעלה בספריית 24/7 ב-yesVOD קטגוריית בין הסדינים, ובה כ-100 סרטים שמספקים הצצה לתשוקות שבאמת מניעות את העולם.

  גם רצועות פסטיבל הקולנוע והבלתי נשכחים יחגגו בתשוקה, בין היתר עם "הרוחות של ישמעל" (מריון קוטיאר ושרלוט גינסבורג), "צבעי האהבה" עם ולריה גולינו , "לבוש לרצח" של דה פלמה ו"קשור אותי, אהוב אותי" של אלמודובר.

  – נחגוג עם אחד הסרטים המצליחים בהיסטוריה- "הנוקמים: מלחמת האינסוף", ונהנה משני סרטים מועמדים וזוכי אוסקר- "חוטים נסתרים"- הסרט האחרון בקריירה הארוכה של דניאל דיי לואיס ו"שעה אפלה" – הסרט שזיכה את גרי אולדמן בפרס האוסקר למשחק.

  – הילדים ייהנו עם "עולמם הסודי של גמדי הגינה" ויחגגו את חנוכה עם חברים בקטגוריה ייעודית בספריית 24/7 ב-yesVOD

  – נחגוג לסמואל אל ג'קסון יום הולדת 70 עם יום מסרטיו בyes4 וקטגוריה ייעודית ב בספריית 24/7 ב-yesVOD

  שבוע 30/11-5/12

  הרץ במבוך: תרופת המוות | Maze Runner: The Death Cure
  שישי, 30/11, בשעה 22:00, ערוץ yes2
  פירוט בהיילייטס נובמבר

  מאורת הגנבים | Den Of Thieves
  בכורה!
  החל מ29/11 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 1/12, 22:00, ערוץ yes4
  גם ב-STINGTV
  במאי: כריסטיאן גאדגאסט. ארה"ב, 2018.
  שחקנים: ג'רארד באטלר, 50 סנט
  תקציר: יחידת העילית של מחלקת השריף בלוס אנג'לס נאלצת להתמודד עם צוות שודדי בנקים מוצלחים ביותר, כאשר היעד הבא שלהם הוא הבנק הפדרלי בעיר.

  הזדמנות של חג | Christmas In Angel Falls
  בכורה!
  החל מ-1/12 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 14/12, שעות אחה"צ, ערוץ yes1
  גם ב-STINGTV
  במאי: בראדלי וולש. ארה"ב, 2017.
  שחקנים: רייצ'ל בוסטון, פול גרין.
  תקציר: דרמה רומנטית בניחוח החג. המלאכית השומרת גבי, שעוזרת לכולם בחיי האהבה, נשלחת לעיר על מנת לנסות להשיב לה את אווירת חג המולד שאבדה. האם היא תצליח למצוא שם אהבה בעצמה?


  בין הסדינים 2018
  החל מ-2/12 בספריית yesVOD24/7 | 1-31/12, כל ערב מ-22:00, ערוץ yes3
  כבכל דצמבר, עם רדת הליל ערוץ yes3 מרחיק את הילדים, מחמם את האווירה ומחליף למשהו יותר נועז, עם חודש שלם שמוקדש לסקס, תשוקות, פנטזיות ויצרים נסתרים יותר או פחות.
  במהלך כל דצמבר ישודרו בערוץ, כל לילה מ-22:00, עשרות סרטים משובחים על מין ומיניות – מכל השנים ומכל העולם, כולל מרתון של טרילוגיית הארוטיקה שהלהיטה את העולם – שלושת סרטי 50 גוונים, עם בכורה של "חמישים גוונים של שחרור". גם משבצות השידור הקבועות של הערוץ –הבלתי נשכחים ופסטיבל הקולנוע – יוקדשו לנושא.
  בנוסף תעלה בספריית 24/7 ב-yesVOD קטגוריית בין הסדינים, ובה כ-100 סרטים שמספקים הצצה לתשוקות שבאמת מניעות את העולם.

  השעות הקטנות | The Little Hours
  בכורה!
  החל מ-1/12 בספריית yesVOD24/7 | חמישי, 6/12, 22:00, ערוץ yes3, במסגרת בין הסדינים
  גם ב-STINGTV
  במאי: ג'ף באנה, ארה"ב, 2017
  שחקנים: אוברי פלאזה, אליסון ברי, דייב פרנקו, ג'ון סי. ריילי
  תקציר: קומדיית סקס משולחת רסן. גבר, שנמלט מהעונש על ששכב עם אישה נשואה, מוצא מקלט במנזר מרוחק שם הוא מעמיד פני אילם. אולם נוכחותו מעוררת את יצריהם המודחקים של הנזירות במקום, ועד מהרה הן נכנעות לפיתוי, וצוברות עוד כמה חטאים על הדרך.
  הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים לראות
  ערוץ: yes3 ו- yesVOD24/7 | בכל יום ראשון, בשעה 22:00
  יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים, וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב, משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ.
  בדצמבר, כחלק מחודש בין הסדינים ב-yes3, ישודרו סרטים קלאסיים שעוסקים בסקס ובמיניות – "לבוש לרצח" הסנסציוני של בריאן דה פלמה; "ידע הבשרים" עם ג'ק ניקולסון; "קשור אותי, אהוב אותי" של פדרו אלמודובר; "כחום הגוף" הנוארי עם ויליאם הארט וקתרין טרנר; ולכבוד יום הולדתו ה-80 של ג'ון וויט – "קאובוי של חצות" בכיכובו.
  את כל סרטי הבלתי נשכחים ניתן להקליט כסדרה והם זמינים בקטגוריה מיוחדת בספריית yesVOD24/7

  לבוש לרצח | Dressed To Kill
  ראשון, 2/12, 22:00, ערוץ yes3, במסגרת הבלתי נשכחים – חודש בין הסדינים
  במאי: בריאן דה פלמה. ארה"ב, 1980
  שחקנים: מייקל קיין, אנג'י דיקנסון, ננסי אלן
  מותחן ארוטי נועז מהבמאי בריאן דה פלמה (הבלתי משוחדים). כאשר אישה נרצחת על ידי בלונדינית מסתורית, המשטרה חושדת בנערת ליווי שהייתה עדת הראיה היחידה. כדי להוכיח את חפותה, היא חוברת לבנה של הנרצחת, וביחד הם יוצאים לתפוס את הרוצחת. הסרט שואב השראה מפורשת מ"פסיכו" של היצ'קוק ומכיל כמה סצנות קולנועיות וירטואוזיות. הוא נחשב לאחד מסרטיו הטובים של דה פלמה.

  פסטיבל הקולנוע של yes
  ערוץ: yes3 | מועד שידור: כל יום שלישי בשעה 22:00
  סרטים חדשים ומצוינים, שלא תראו בשום מקור אחר, מחכים לכם בכל יום שלישי ב-22:00 ב-yes3. האקשן הכי מסעיר, הקומדיות הכי מצחיקות, הדרמות הכי מרגשות והמותחנים הכי מרתקים שדילגו על מסכי הקולנוע בארץ ומגיעים ישר ל-yes.
  החודש נשדר, רק בyes, ארבעה סרטים, שכולם ברוח בין הסדינים, ועוסקים באופן זה או אחר במין ומיניות – "הרוחות של ישמעל" שמציג משולש רומנטי בין מריון קוטיאר, שרלוט גינסבורג ומתייה אמרליק; "בתה של אפריל" של מישל פרנקו המקסיקני; "סינדרום ברלין" מורט העצבים; ו"צבעי האהבה" עם ולריה גולינו הנהדרת.

  בתה של אפריל | April's Daughter
  בכורה ארצית רק בyes!
  החל מ-29/11 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 4/12, 22:00, yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע
  במאי: מישל פרנקו. מקסיקו, 2017
  שחקנים: ג'ואנה לרקיי, אמה סוארז ("חולייטה"), אנה ולריה בסריל
  טריוויה: הסרט זכה בפרס מיוחד במסגרת מבט מסוים בפסטיבל קאן, והשתתף בפסטיבלי הקולנוע של קרלובי וארי, מלבורן, לונדון וירושלים.
  את התסריט כתב פרנקו במהלך ביקורו בתל אביב, כאורח פסטיבל הסטודנטים.
  תקציר: דרמה זוכת פרס בפסטיבל קאן, מאחד הבמאים המרתקים שפועלים כיום בעולם, מישל פרנקו המקסיקני. ולריה בת ה-17 נכנסת להיריון במפתיע ומבקשת מאחותה לא לספר על כך לאמן. כאשר האחות נשברת ומספרת, מתגלה הסיבה שבגללה ניסתה ולריה להסתיר את הסוד הגדול.
  חנוכה עם חברים
  במהלך חופשת החנוכה3-10/12 תעלה בספריית 24/7 ב-yesVOD קטגוריית חנוכה עם חברים, ובה כ-60 סרטים קסומים, מלאים בכיף והנאה. סרטים העוסקים בחברות אמת. חגיגה אמיתית עם סרטים שממלאים את ביתנו ולבנו באור. סרטים מדובבים לעברית ובשפת המקור, סרטי אנימציה וסרטי לייב אקשן.

  שבוע 6/12-12/12

  הוריקן | The Hurricane Heist
  בכורה!
  שישי, 7/12, 22:00, ערוץ yes4 ובספריית yesVOD24/7
  גם ב-STINGTV
  במאי: רוב כהן ('XXX', 'מהיר ועצבני'), ארה"ב, 2018
  שחקנים: טובי קבל, מגי גרייס, ריאן קוונטן.
  תקציר: אקשן. חבורת גנבים מתוחכמת מתכננת שוד של 600 מיליון דולר מתוך מתקן ממשלתי שמור היטב. השוד מתוזמן ליום בו הוריקן קטלני אמור לפגוע באזור.

  שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד
  ערוץ: yes5 | מועד שידור: כל יום שישי בשעה 17:00
  בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד.
  החודש נהנה במסגרת הרצועה עם פן הדב וחברים בסרט "פו הדב – האביב של רו", נהנה מעולם הפנזיה בסרט מסדרת סרטי הארי פוטר "הארי פוטר וגביע האש", נתמוגג מקלאסיקה אמיתית בסרט "ענק הברזל", נצחק ונהנה עם המניונים בסרט "גנוב על הירח".

  פו הדב – האביב של רו | Winnie The Pooh: Springtime With Roo
  שישי, 7/12, 17:00, ערוץ yes5, במסגרת שישי משפחתי
  גם ב-STINGTV
  במאים: אלינור מ. בוואר, סול בלינקוף, ארה"ב, 2004
  תקציר: רו ושאר החברים של פו הדב יוצאים לאסוף את ביצי הפסחא לקראת ארוחת החג. בדרך הם פוגשים את ארנבי ומנסים לשכנע אותו לחגוג איתם את חג האביב.

  חי בסרט | The Disaster Artist
  בכורה!
  שבת, 8/12, 22:00, ערוץ yes2 ובספריית yesVOD24/7
  גם ב-STINGTV
  במאי: ג'יימס פרנקו, ארה"ב, 2017
  שחקנים: ג'יימס פרנקו, דייב פרנקו, סת' רוגן, זאק אפרון, אליסון ברי
  טריוויה: הסרט היה מועמד לאוסקר על התסריט.
  תקציר: קומדיה על הסיפור האמיתי מאחורי הסרט הגרוע בכל הזמנים, ואחד המצחיקים שבהם. במהלך שיעור משחק פוגש גרג בחור תמוה, עם הרבה כסף ושאיפות אך ללא שום כישרון ומודעות עצמית. ביחד הם נוסעים להוליווד כדי להפוך לכוכבי קולנוע. כשהחלום על תהילה נקלע לקשיים, הם מחליטים להפיק סרט כמוהו העולם עוד לא ראה.

  ילד על הגבול | Icebox
  בכורה!
  החל מ-8/12 בספריית yesVOD24/7
  גם ב-STINGTV
  במאי: דניאל סווקה, ארה"ב, 2018
  שחקנים: אנתוני גונזלס ("קוקו"), ג'נסיס רודריגז
  תקציר: בסמוך לשידור בארה"ב ב-HBO, דרמה אודות ילד מהונדורס, שנתקע בסבכי מערכת ההגירה האמריקאית.

  ידע הבשרים | Carnal Knowledge
  ראשון, 9/12, 22:00, ערוץ yes3, במסגרת הבלתי נשכחים – חודש בין הסדינים
  במאי: מייק ניקולס, ארה"ב, 1971
  שחקנים: ג'ק ניקולסון, ארט גרפונקל, קנדיס ברגן, אן-מרגרט
  סרטו המפורסם והנועז של מייק ניקולס ("הבוגר"), שעסק באופן יוצא דופן ביחס לקולנוע האמריקאי של התקופה בסקס, דרך סיפור חברותם ארוך השנים של שני גברים, האחד ביישן והשני רודף שמלות. בעוד הראשון מתיישב, חברו הרווק קופץ ממיטה למיטה, אך לאורך השנים כל אחד מהם מקנא בסתר בחיי המין של השני. הסרט עורר מהומות לא מעטות בשעתו בשל הדרך הישירה שבה עסק במין, ואף הורד מחלק מהמסכים בהוראת המשטרה. הוא היה מועמד לשלושה פרסי גלובוס הזהב ולפרס אוסקר לשחקנית המשנה.

  הרוחות של ישמעאל – גרסת הבמאי | Ismael's Ghost
  בכורה ארצית רק בyes!
  החל מ-6/12 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 11/12, 22:00, yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע
  במאי: ארנו דפלשן. צרפת, 2017
  שחקנים: מתייה אמרליק, שרלוט גינסבורג, מריון קוטיאר, לואי גארל
  טריוויה: סרט הפתיחה של פסטיבל קאן. היה במספר רב של פסטיבלים בעולם, כולל פסטיבל ירושלים.
  הגרסה שתשודר היא הגרסה המלאה, שכוללת סיקוונס שלם שצולם בתל אביב. גרסה זו הוגדרה על ידי המבקרים והקהל כשלמה וטובה יותר.
  תקציר: משולש רומנטי סוער בכיכובם של מתייה אמרליק, שרלוט גינסבורג ומריון קוטיאר, שהיה סרט הפתיחה של פסטיבל קאן. למרות שהוא בזוגיות אוהבת, ישמעאל, במאי קולנוע מוערך, עוד לא התגבר על היעלמותה של אהובתו מלפני 20 שנה. זמן קצר לפני שהוא יוצא לצלם את סרטו הבא, היא מופיעה במפתיע בביתו, וחייו עוברים טלטלה.

  שבוע 13/12-19/12

  בחזרה מטואיצ'י | Jungle (2017)
  בכורה!
  שישי, 14/12, 22:00, ערוץ yes4 ובספריית yesVOD24/7
  גם ב-STINGTV
  במאי: גרג מקלין. אוסטרליה, 2017.
  שחקנים: דניאל רדקליף, אלכס ראסל.
  תקציר: מותחן הישרדות המבוסס על ספר הקאלט של יוסי גינסברג. צעיר ישראלי היוצא למסע בג'ונגלים של בוליביה וננטש במהלכו ע"י המדריך, מוצא את עצמו לפתע לבדו מול איתני הטבע.

  לילה בטירוף | Game Night
  בכורה!
  החל מ-11/12 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 15/12, 22:00, ערוץ yes2
  גם ב-STINGTV
  במאים: ג'ון פרנסיסי דיליי, ג'ונתן גולדסטיין. ארה"ב, 2018.
  שחקנים: ג'ייסון בייטמן, רייצ'ל מקאדמס, קייל צ'אנדלר
  תקציר: קומדיית אקשן מצוינת בכיכובם של ג'ייסון בייטמן ורייצ'ל מקאדמס. קבוצת חברים מתכנסת כל שבוע לערב משחק ביתי. יום אחד מציע אחיו העשיר של אחד מהם לשחק בתעלומת פשע. כשלבית פורצים בריונים וחוטפים אותו, נראה לכולם שזהו חלק מהמשחק, אבל במהרה הם מבינים שהם הסתבכו עם פושעים אמיתיים מאד.

  הארי פוטר וגביע האש | Harry Potter And The Goblet Of Fire
  שישי, 14/12, 17:00, ערוץ yes5, במסגרת שישי משפחתי
  גם ב-STINGTV
  במאי: מייק ניואל. 2005.
  תקציר: הסרט הרביעי בסדרת הפנטזיה האהובה והמצליחה. הארי נבחר להתחרות בטורניר התלת-קוסמית, טורניר בו יתחרו תלמידים משלושה בתי ספר לקוסמים בעולם במשימות קשות עד בלתי אפשריות.

  קשור אותי, אהוב אותי | Tie Me Up, Tie Me Down
  ראשון, 16/12, 22:00, ערוץ yes3, במסגרת הבלתי נשכחים – חודש בין הסדינים
  במאי: פדרו אלמודובר, ספרד, 1989
  שחקנים: אנטוניו בנדרס, ויקטוריה אבריל
  קומדיית הסקס החצופה של פדרו אלמודובר, בכיכובם של אנטוניו בנדרס ו-ויקטוריה אבריל. בחור שזה עתה השתרר ממוסד, מחליט לעשות הכל על מנת לכבוש את לבה של הכוכבת הנערצת עליו. הוא חוטף וקושר אותה, עד שתענה לחיזוריו. הסרט זכה להצלחה רבה, ובה בעת עורר לא מעט שערוריות. הוא הסרט הראשון שקיבל בארה"ב את הסיווג NC-17.

  צבעי האהבה | Emma Aka Il Colore Nascosto Delle Cose
  בכורה ארצית רק בyes!
  החל מ-13/12 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 18/12, 22:00, yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע
  גם ב-STINGTV
  במאי: סילביו סולדיני, איטליה, 2017
  שחקנים: ולריה גולינו, אדריאנו גיאניני
  טריוויה: הסרט הוקרן בבכורה בפסטיבל ונציה.
  תקציר: תאו הוא פרסומאי רודף שמלות. יש לו חברה כבר שנתיים, מאהבת נשואה ושום רצון להשתקע. כשהוא פוגש במקרה את אמה, מדריכה עיוורת, הכל משתנה.

  האיש שבקיר
  בכורה!
  יום ראשון, 16/12, בחצות, yes קולנוע ישראלי
  במאי: יבגני רומן. 2015
  שחקנים: תמר אלקן גלעד כהנא אלי גורשטיין זאב שמשוני רוי מילר
  טריוויה: הסרט היה מועמד לשני פרסי אופיר, לפרס התסריט הטוב ביותר ולפרס השחקנית הטובה ביותר.
  תקציר: מותחן פסיכולוגי עטור שבחים. לילה אחד, דירה אחת, תעלומה אחת.
  שיר מתעוררת בערב שישי מצלצול בדלת, היא מגלה כי בן זוגה רמי יצא לטיול עם הכלב אך לא חזר ממנו. הוא לא לקח איתו את הנייד והארנק, וברור לשיר שקרה לו משהו במהלך הטיול.
  הסרט עוקב אחרי האירועים שמתרחשים במהלך הלילה הארוך, המורכב מסדרת מפגשים של שיר עם אנשים שנכנסים ויוצאים מהדירה, חברים, משפחה, המשטרה ואורחים לא צפויים – ועם כל ביקור מתגלים עוד ועוד סודות.

  שבוע 20/12-26/12

  שעה אפלה | Darkest Hour
  בכורה!
  החל מ-19/12 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 21/12, 21:30, ערוץ yes1
  גם ב-STINGTV
  במאי: ג'ו רייט. 2017.
  שחקנים: גארי אולדמן, קריסטן סקוט-תומאס, לילי ג'יימס
  טריוויה: גארי אולדמן זכה בכל פרס אפשרי במהלך עונת הטקסים, כולל האוסקר, עבור גילומו את ווינסטון צ'רצ'יל אחרי שלמד במשך שנה על כל דבר שקשור לצ'רצ'יל על מנת לגלם אותו בצורה הטובה ביותר; זוכה פרס האוסקר לאיפור הטוב ביותר.
  תקציר: דרמה אמיתית פוליטית וסוחפת בכיכובו של זוכה פרס האוסקר לשחקן הטוב ביותר- גארי אולדמן. החודש הראשון והמורכב בחייו המקצועיים של המנהיג יוצא הדופן ווינסטון צ'רצ'יל כראש ממשלת בריטניה, במהלך מלחמת העולם השנייה ואיום הפלישה של הנאצים.
  חוגגים 70 לסמואל אל ג'קסון
  החל מ-20/12 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 21/12, כל היום, ערוץ yes4
  גם ב-STINGTV
  סמואל אל ג'קסון, אחד מהשחקנים הידועים והאהובים בקולנוע, בעל קריירה ארוכה ומפוארת הכוללת תפקידים בלתי נשכחים, חוגג יום הולדת 70. ערוץ yes4 וספריית 24/7 יחגגו לסמואל אל ג'קסון יום הולדת 70 עם מיטב סרטיו, ב-21/12, ובקטגוריה מיוחדת ב-yesVOD.

  ענק הברזל | Iron Giant
  שישי, 21/12, 17:00, ערוץ yes5, במסגרת שישי משפחתי
  גם ב-STINGTV
  במאי: בראד בירד. ארה"ב, 1999
  תקציר: ילד סקרן והרפתקן בעיירה אמריקאית בשנות ה-50, מתיידד עם רובוט מתכת ענק שפגש ביער ומסתיר אותו מפני סוכני הממשלה המנסים ללכוד אותו.

  כחום הגוף | Body Heat
  ראשון, 23/12, 22:00, ערוץ yes3, במסגרת הבלתי נשכחים – חודש בין הסדינים
  במאי: לורנס קסדן. ארה"ב, 1981
  שחקנים: קתרין טרנר, וויליאם הארט, מיקי רורק
  המותחן הארוטי המפורסם בכיכובם של וויליאם הארט וקתרין טרנר. בשיאו של גל חום בפלורידה, מתפתח רומן מלא תשוקה בין עורך דין תמים לאישה נשואה וערמומית. בהדרגה מתבררת מזימתה, לשכנעו לחסל את בעלה העשיר. הסרט זכה להצלחה גדולה ולהערכת המבקרים. הוא נכלל ברשימת 100 המותחנים הטובים ביותר על פי איגוד הסרטים האמריקאי

  סינדרום ברלין | Berlin Syndrome
  בכורה ארצית רק בyes!
  החל מ-20/12 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 25/12, 22:00, yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע
  גם ב-STINGTV
  במאית: קייט שורטלאנד, אוסטרליה, 2017
  שחקנים: טרזה פאלמר, מקס רימלט
  טריוויה: הסרט השתתף בתחרות הבינלאומית של פסטיבל סאנדנס, היה מועמד לשמונה פרסי האקדמיה האוסטרלית וזכה להערכת המבקרים.
  תקציר: מה שמתחיל כרומן סוער ויצרי מתפתח למותחן אימה משובח בסרטה של הבמאית קייט שורטלאנד (Somersault). טרזה פאלמר ("מת עליה") בהופעה חושפנית מגלמת צלמת עיתונות שפוגשת במהלך נסיעה לברלין בחור מושך, ומבלה איתו לילה סוער. כאשר היא קמה בבוקר, היא מגלה שהיא נעולה בדירתו, ושאין לו שום כוונה לתת לה לעזוב.

  שבוע 27/12-31/12

  עולמם הסודי של גמדי הגינה | Sherlock Gnomes
  בכורה!
  החל מ-26/12 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 29/12, 10:00, ערוץ yes5
  גם ב-STINGTV
  במאי: ג'ון סטיבנסון. 2018. ארה"ב
  דיבוב לעברית: עידו מוסרי, דקלה הדר, יואב בר לב, אוהד שחר
  תקציר: המשך לסרט האהוב "נומיאו ויוליה", והפעם מגיעים נומיאו ויוליה לראשונה לעיר עם החברים והמשפחה ודאגתם העיקרית היא הכנת הגינה לקראת האביב. במהרה הכל משתנה: השניים חושפים חוטף גמדי גינות אפל ומסוכן. הם שבים לביתם ומופתעים לגלות כי גם כל הגמדים בגינתם נעלמו, ועל כן הם קוראים לשרלוק נומס, הבלש המפורסם של גמדי הגינה, שמגיע עם עוזרו הנאמן ווטסון לחקור את המקרה.

  טרילוגיית חמישים גוונים
  החל מ-27/12 בספריית yesVOD24/7 | חמישי – שבת, 27-29/12, כל ערב ב-22:00, yes3
  בסוף השבוע האחרון של חודש בין הסדינים בדצמבר, נשדר את טרילוגיית סרטי הארוטיקה שהלהיטה את הדמיון בכל העולם – סדרת 50 גוונים. שלושת הסרטים על אהבתם ותשוקתם של כריסטיאן גריי, המולטי מיליונר חובב הקשירות, ואנה הבתולית, יככבו בכל ערב ב-22:00 בימים חמישי, שישי ושבת, 27-29.12, בערוץ yes3, כולל בכורה של הסרט האחרון בסדרה "חמישים גוונים של שחרור".

  חמישים גוונים של שחרור | Fifty Shades Freed
  בכורה!
  החל מ-28/12 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 29/12, 22:00, yes3, במסגרת בין הסדינים
  גם ב-STINGTV
  במאי: ג'יימס פוליי. ארה"ב, 2018
  שחקנים: דקוטה ג'ונסון, ג'יימי דורנן
  טריוויה: הסרט שמסיים את הטרילוגיה (שני החלקים הקודמים ישודרו בערבים לפני). הסרט הרוויח מעל ל-350 מיליון דולר ברחבי העולם, והטרילוגיה כולה 1.3 מיליארד דולר.
  תקציר: השלישי והאחרון בטרילוגיה הארוטית שוברת הקופות. לאחר חתונתם נראה שאין דבר שיוכל להרוס את התשוקה והאהבה של כריסטיאן ואנה, אולם אז מופיעה דמות מהעבר המבקשת נקמה.

  חוטים נסתרים | Phantom Thread
  בכורה!
  שבת, 29/12, 21:30, ערוץ yes1 ובספריית yesVOD24/7
  גם ב-STINGTV
  במאי: פול תומס אנדרסון. 2017.
  שחקנים: דניאל דיי לואיס, לזלי מנוויל, ויקי קריפס
  טריוויה: מועמד ל6 פרסי אוסקר כולל הסרט הטוב ביותר והשחקן הטוב ביותר. זוכה לפרס התלבושות הטוב ביותר; "חוטים נסתרים" אמור להיות הסרט האחרון בקריירה המפוארת של דניאל דיי לואיס. על מנת להתכונן לתפקיד למד דיי לואיס כל דבר שקשור לאופנה בשנות ה 50, כולל תפירה של בגדי אופנה.
  תקציר: סרטו המוערך של פול תומס אנדרסון, בכיכובו של דניאל דיי לואיס האחד והיחיד. מעצב אופנת עלית פרפקציוניסט, הזוכה להערצת הנשים החזקות בבריטניה, מתאהב במלצרית צעירה שהופכת להיות המוזה שלו. כאשר הוא מואס בקשר, היא מסרבת לוותר ובוחרת בפתרון קיצוני על מנת להשאיר אותו לצדה.

  הנוקמים: מלחמת האינסוף | Avengers: Infinity War
  בכורה!
  שישי, 28/12, 22:00, ערוץ yes2 ובספריית yesVOD24/7
  גם ב-STINGTV
  במאי: אנתוני וג'ו רוסו. ארה"ב, 2018
  שחקנים: רוברט דאוני ג'וניור, סקרלט ג'והנסון, כריס אוונס, כריס המסוורת, כריס פראט, צ'דוויק בוזמן, מארק ראפלו, בנדיקט קמברבאץ', טום הולנד, אליזבת' אולסן, זואי סלדנה, ג'וש ברולין
  תקציר: אקשן שובר קופות ועתיר כוכבים. על מנת לעצור את תאנוס מלהשיג את אבני האינסוף ולרכוש עוצמה מוחלטת ביקום, מתאחדים איירון מן, ספיידרמן, שומרי הגלקסיה ושאר גיבורי העל, לקרב הגורלי מכולם.

  גנוב על הירח | Despicable Me
  שישי, 228/1, 17:00, ערוץ yes5, במסגרת שישי משפחתי
  גם ב-STINGTV
  במאי: פייר קופין. 2010 ארה"ב
  תקציר: החלק הראשון בסדרת הסרטים האהובה עם היצורים הגנובים – המניונים. בפרבר שכונתי, חבוי מתחת לבית מסתור ענקי, מתגורר גרו, המתכנן את השוד הגדול בהיסטוריה – הוא הולך לגנוב את הירח. גרו מוכן לכל קרב, עד למפגשו עם שלוש יתומות.
  חוגגים 80 לג'ון וויט עם קאובוי של חצות
  ראשון, 30/12, 22:00, ערוץ yes3, במסגרת הבלתי נשכחים – חודש בין הסדינים
  במאי: ג'ון שלזינגר. ארה"ב, 1969
  שחקנים: דסטין הופמן, ג'ון וויט, סילביה מילס
  לכבוד יום הולדתו השמונים של ג'ון וויט – השחקן המצוין, חובב ישראל נלהב ואבא של אנג'לינה – נשדר את אחד מסרטיו הידועים ביותר "קאובוי של חצות", עליו זכה בפרס גלובוס הזהב והיה מועמד לאוסקר.
  וויט מגלם בחור נאה ותמים, שעוזב את טקסס לניו יורק, במטרה להתעשר על ידי סיפוק יצריהן של נשות העיר העשירות. כשהמציאות טופחת על פניו, הוא מתיידד עם נוכל חסר מזל, שמציע לו את עזרתו בניהול עסקיו. זהו הסרט היחיד בדירוג X שזכה באוסקר לסרט הטוב ביותר. בנוסף זכה הסרט על תסריט ובימוי, והיה מועמד לעוד ארבעה פרסים.

  נשוי בהפתעה | (Overboard (2018
  בכורה!
  שני, 31/12 בספריית yesVOD24/7
  גם ב-STINGTV
  במאי: רוב גרינברג, ארה"ב, 2017.
  שחקנים: אוחניו דברז, אנה פאריס, אווה לנגוריה
  תקציר: קומדיה המציגה גרסה חדשה לסרט הידוע "נשואה לשניים" מ-1987 עם הזוג גולדי הון וקורט ראסל, רק הפעם בהיפוך יוצרות קטן. קייט היא מנקה ואם חד הורית (פאריס) המגיעה ליאכטה של פלייבוי עשיר ומאד מפונק בכדי לנקות את השטיח שאותו הכתים. הוא מפטר אותה ללא סיבה מוצדקת וגם מתייחס אליה בצורה לא נעימה. אבל אל דאגה הנקמה בדרך. לאחר שהפלייבוי מועד ונופל מהיאכטה ומאבד את זיכרונו, קייט מגיעה לבית החולים ומשכנעת אותו שהוא בעלה ומכריחה אותו לצאת לעבוד!

  ליידי בירד | Lady Bird
  בכורה!
  שני, 31/12 בספריית yesVOD24/7
  גם ב-STINGTV
  במאית: גרטה גרוויג, ארה"ב 2017.
  שחקנים: סירשה רונן, אודיה רש, לורי מטקלף, טימותי שאלאמה
  טריוויה: מועמד ל-5 פרסי אוסקר, כולל הסרט הטוב ביותר. זוהי המועמדות השלישית של סירשה רונן הצעירה.
  תקציר: דרמה קומית מרגשת מועמדת ל- 5 פרסי אוסקר. סיפור התבגרותה של כריסטין שהעניקה לעצמה את השם ליידי בירד- נערה ממעמד הביניים הנמוך מסקרמנטו, שמאסה בחיי העיר המוזנחת ומחליטה לבצע שינוי תדמית. במסגרתו היא מנסה להתקבל לקולג' יוקרתי ועוברת תקופה מורכבת הכוללת לא מעט דרמות, אהבות ראשונת, עימותים מול אמה, שינוי ביחסים עם חברתה הטובה ביותר, משברים משפחתיים כלכליים ובעיקר חיים כמתבגרת עם חלומות גדולים.

  מאבדים את זה | Blockers
  בכורה!
  החל מ-31/12 בספריית yesVOD24/7
  גם ב-STINGTV
  במאית: קיי קאנון. ארה"ב, 2018.
  שחקנים: ג'ון סינה, לזלי מאן, אייק ברינהולץ
  תקציר: קומדיה. שלוש נערות מגיעות להחלטה לאבד את בתוליהן בנשף סוף השנה. כששאר ההורים שומעים בטעות על התכנית ונחרדים, הם יעשו הכל על מנת לסכל אותה.

 • דצמבר 2018 ב-yes דוקו

  לשון הקומוניקט:

  – פרא, סרט מרהיב, זוכה פרס סרט הביכורים הטוב ביותר בדוקאביב 2018, המספר את סיפורו של בית החולים לחיות בר בספארי ברמת-גן

  – המרפא הפצוע, זוכה פרס העריכה הטובה ביותר בדוקאביב 2018, מביא את סיפורו של קרימינולוג שמטפל במשך שנים רבות בעברייני מין ובעובדי תעשיית הזנות, תוך שהוא מסתיר סוד אפל מעברו

  – מסיבת פרישה, שהוקרן בבכורה בפסטיבל חיפה 2018, מביא את סיפורו של זוג שיוצא לפנסיה, ואז מתגלה אצל האישה מחלת הפיברומיאלגיה

  – המזכיר מביא את סיפורו הדרמטי של יפתח, מזכיר קיבוץ נערץ, שיום אחד מתגלה שביצע מעילה בכספי הקיבוץ, ובבת אחת נודתה כל משפחתו. לאחר שהתאבד, יוצאים ילדיו להבין מה קרה לאביהם.

  – סדרת פשע אמיתי חדשה – ג'ונסטאון: טרור בג'ונגל:

  לפני 40 שנה הזדעזע העולם כאשר למעלה מ-900 חברי הכת "מקדש העם" מתו יחדיו לאחר ששתו רעל. האדם שעמד בראש הכת הזו היה ג'ים ג'ונס, מטיף כריזמטי שהפך למנהיג של כת וסחף אחריו מאות אנשים.

  הסדרה המצמררת מציגה חומרים שהיו מסווגים עד כה, כמו גם ראיונות עם שלושה מחברי הכת שניצלו בנס.

  וגם:

  – פרלמן ,סיפורו של הכנר היהודי הגדול בעולם

  – עזרת נשים, סיפורה של קבוצת נשים חרדיות בברוקלין שהחליטה למרוד במוסכמות ולהקים ארגון הצלה לנשים בקהילה

  – הגורים הטובים ביותר , מעקב מחמם לב אחר חמישה גורים שעוברים הכשרה להיות כלבי נחייה

  בחודש דצמבר נשדר בערוץ ארבעה סרטים ישראלים חדשים:

  פרא | Wild
  בכורה: יום רביעי, 5.12, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  זוכה פרס סרט הביכורים – פסטיבל דוקאביב 2018
  מערכת יחסים בין חולה לרופא היא דבר מורכב תמיד, אבל כשמטופל לא יכול לדבר או לקבל החלטות עבור עצמו, זה הופך להיות מסובך במיוחד. ככה נראית המציאות היומיומית איתה מתמודדים גיבורי הסרט אריאלה ושמוליק, וטרינרית ומטפל ראשי בבית החולים לחיות בר, מקום שהוא יקום מקביל עם שאלות וחוקים משלו.
  מה עושים כשמצבו של מטופל שלך עלול להחמיר רק מעצם הקרבה אליך?
  עם המון אהבה ועבודה סיזיפית הם מנסים להתקרב ומתעמתים עם שאלות שנכונות גם לחיים מחוץ לכותלי המרפאה – האם שווה לחיות ולהחיות בכל מחיר, מתי העזרה והטיפול רק מאריכים את הסבל, ואיך אפשר לדעת מתי הרגע הנכון לשחרר.
  בימוי ותסריט: אוריאל סיני, דנאל אל-פלג | עריכה: נילי פלר | צילום: אוריאל סיני | פסקול: אביב אלדמע | מוזיקה: אופיר ליבוביץ | הפקה: שלום גודמן | חברת הפקה: אנמוס הפקות.
  הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת קרן רבינוביץ' לאומנויות, מפעל הפיס ו-CoPro – הקרן לשיווק סרטי תעודה.
  (60 דק', ישראל, 2018)

  המרפא הפצוע | The Wounded Healer
  בכורה: יום רביעי, 12.12, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  זוכה פרס העריכה – פסטיבל דוקאביב 2018
  ד"ר דן פיליפ, קרימינולוג, מטפל לאורך שנים בעברייני מין ובעובדי תעשיית הזנות. חייו המקצועיים מזמנים אותו למפגשים אינטנסיביים עם הרוע, השיגעון וחוסר הגבולות. דן טוען שהיחס של החברה לעברייני מין מלא בצביעות ומונע מפחד מלפגוש את הסטייה שקיימת עמוק בכל אחד מאתנו.
  שגרת החיים של דן נקטעת כשהוא מוזמן לעיר הולדתו אאכן שבגרמניה, לטקס זיכרון לגיזלה, חברת ילדות שלו שנספתה בשואה. החזרה לגרמניה חושפת סוד אפל בעברו של דן ומכריחה אותו להתמודד עם אירועים מכוננים וקשים שחווה כילד רדוף ביער. המסע שופך אור חדש על בחירתו המקצועית ועל המשיכה האובססיבית שלו אל הרוע האנושי.
  בימוי ותסריט: יוחאי רוזנברג | עריכה: יצחק סברדלוב | צילום: דנור גלזר | פסקול: אבי מזרחי | מוזיקה: אשר גולדשמידט | הפקה: רון עופר.
  הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת קרן מקור לסרטי קולנוע וטלוויזיה.
  (60 דק', ישראל, 2018)

  מסיבת פרישה | Retirement Party
  בכורה: יום רביעי, 19.12, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  פסטיבל חיפה 2018 – התחרות הרשמית
  מיד לאחר פרישתה המיוחלת לגמלאות, חלתה חנה בפיברומיאלגיה. בעלה טוביה אינו מוכן לקבל את העובדה שגם מועד פרישתו מתקרב, הוא חושש שיאבד את מקומו בעולם וישקע יחד עם אשתו הדואבת, בעוד היא מחכה לרגע שיהיה לצידה וייתן לה את תחושת הביטחון שכל-כך חסרה לה.
  בתווך עומד בנם, אסף, במאי הסרט, שמנסה לסתום את החורים בסכר המאיים להתמוטט.
  החוטים העדינים המרכיבים את מערכת היחסים ביניהם נחשפים בתקופה של הסתגלות לחיים חדשים, מצב המאלץ אותם אחרי 45 שנות נישואין לנסות ולברוא את עצמם מחדש.
  בימוי: אסף ארנרייך | תסריט: אסף ארנרייך, טלי גולדרינג | צילום: אילן טיילר, אסף ארנרייך | עריכה: טלי גולדרינג
  מוסיקה: דידי ארז | עיצוב פסקול: רותם דרור | הפקה: יורם עברי, דיויד נוי – סינמקס הפקות בע"מ, גבעתיים
  הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת קרן תרבות חיפה.
  (58 דק', ישראל, 2018)

  המזכיר | The Secretary
  בכורה: יום רביעי, 26.12, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  דרמה מטלטלת שתחילתה באהבה חלוציות ואידיאלים, המשכה בהקמת משפחה, חינוך, הובלת הקהילה, וסיומה בהתנפצות הקשרים המשפחתיים, החברתיים והתאבדותו של יפתח – המזכיר.
  זהו תחילתו של מסע אל נפשן של בנותיו ובנו, מסע אל רגשות מעורבים של אהבה, בגידה וסליחה, מסע של בדיקת הערכים השיתופיים והמשפחתיים. בדרך הם מנסים באומץ וכנות למצוא את האמיתות לאורך חיי אביהם והיכן הכל השתבש? המעילה, הגרוש מגן העדן, השקרים והשנים האחרונות שקברו במפולת את כל זכויותיו של יפתח ואת השנים בהן נתן, תרם והוביל.
  בימוי: מולי לנדסמן | תסריט: מולי וצליל לנדסמן | צילום: יוסי סלס | הקלטה: חיים שפיר | מוסיקה מקורית: דניאל סלומון עיצוב פסקול: ארז עיני שביט | עיצוב תמונה: אבירן אלדמע | הפקה: שדות הפקות.
  הסרט הופק עבור yes דוקו.
  (58 דק', ישראל, 2018)

  * * *

  במשבצת דוקו Crime, מדי שלישי ב-21:00, נשדר, החל מה-25 בדצמבר, את סדרת ה"פשע אמיתי" החדשה המביאה את סיפור ההתאבדות ההמונית הגדולה בהיסטוריה:

  ג'ונסטאון: טרור בג'ונגל | Jonestown: Terror in the Jungle
  בכורה: ימי שלישי, החל מה-25.12, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  40 שנה לסיפור ההתאבדות הגדולה בהיסטוריה של אנשי כת "מקדש העם".
  ב-18 בנובמבר 1978 הזדעזע העולם כש-909 חברי כת "מקדש העם" מתו יחדיו לאחר ששתו משקה מהול ברעל. סדרת הפשע החדשה, "ג'ונסטאון: טרור בג'ונגל", מביאה את סיפור פרשת ההתאבדות הגדולה בהיסטוריה וחושפת את הסיפור האמיתי והטראגי מאחורי המטיף האניגמטי ג'ים ג'ונס וההבטחה שלו כלפי מאמיניו לעולם של שוויון כלכלי וגזעי. הבטחה שהובילה בסופו של דבר לרצח ההמונים הבלתי-נתפס.
  בעזרת קטעי ארכיון נדירים שטרם נראו מתוך חיי הכת והקלטות של ה-FBI וה-CIA, מספרת הסדרה את סיפורם של האנשים שהצטרפו לכת "מקדש העם" והלכו בעקבות ג'ונס מאינדיאנה לקליפורניה ואל מותם בגיאנה. ארכיונים מצמררים בהם מטיף ג'ונס למאמיניו תוך שהוא מציע להם מקומות עבודה פוטנציאלים, בתים ותחושה של מטרה משותפת. לצד אלו מציגה הסדרה עדויות של חברי הכת לשעבר שבקושי נמלטו מהמוות (מבין חמשת האנשים ששרדו רק שלושה נותרו בחיים), ראיונות עם בניו של ג'ונס – סטפן ג'ונס וג'ים ג'ונס ג'וניור וראיון עם העיתונאי ג'ף גווין שתיאר את השתלשלות האירועים הדרמטיים בספרו "הדרך לג'ונסטאון".
  ארבעת פרקי הסדרה מעלים גם את השאלה המתבקשת – מה הניע אלפי אנשים להצטרף לכת? והאם בכלל מדובר בהתאבדות או ברצח?
  (4X45 דק', ארה"ב, 2018)

  ארבע המלצות העורכים מהיבול הבינלאומי:

  פרלמן | Itzhak
  בכורה: יום ראשון, 2.12, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  פסטיבל DOC NYC 2018, פסטיבל דוקאביב 2018
  אין עוד אדם שמזוהה כל כך עם המוזיקה היהודית ועם נגינת הכינור כמו יצחק פרלמן.
  הכנר, המנצח והמורה למוזיקה, שחלה בילדותו במחלת הפוליו ומאז מתמודד עם נכותו הפיזית, לוקח אותנו למסע מרתק ורווי הומור בו הוא מציג את סיפור חייו, בעזרת הנגינה בכינור שכל כך מזוהה איתו.
  הבמאית אליסון צ'רניק ("מאתיו בארני: ללא ריסון") מלווה את פרלמן מקרוב בין חזרות להופעה עם בילי ג'ואל, בישול מרק לאלן אלדה, פגישה עם משפץ כינורות וביקור מולדת בישראל, לצד שיחות שקיימה עם בני משפחתו, חבריו ועמיתיו למקצוע. התוצאה היא דיוקן נוקב של אמן בינלאומי, המתגבר על אתגרים בעזרתה של המוזיקה, ומבקש לשמש גשר בין העבר להווה ולעתיד.
  בימוי: אליסון צ'רניק (82 דק', ארה"ב, 2018)

  עזרת נשים | 93Queen
  בכורה: ראשון, 16.12, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  פסטיבלhotDOCS 2018
  בשכונת "בורו פארק" בניו יורק שוכנת הקהילה היהודית האורתודוקסית הגדולה בארה"ב. בתוך הקהילה פועלים מספר ארגונים, שנועדו לשרת את חבריה, כולל שירותי הצלה רפואיים. הבעיה היא שארגון "ההצלה" המרכזי מורכב מגברים ובמקרים רבים, ביניהן לידות – נפגעת טהרת הצניעות של נשות הקהילה.
  קבוצת נשים חסידיות עקשניות מתוך העולם האורתודוקסי הקשוח החליטו לנפץ את הפטריארכיה בקהילתן ולהקים את ארגון "עזרת נשים" שבו מתנדבות למעלה מ-40 נשים. ארגון ההצלה שלהן נועד לשרת רק נשים והוא הארגון ההתנדבותי היחיד לשירותי הצלה ברחבי ניו יורק.
  הסרט שלפנינו מביא גישה חסרת תקדים אל תוך החברה האורתודוקסית ואל ארגון "עזרת נשים" ומציג תמונה יוצאת דופן של קבוצת נשים דתיות שהחליטו לקחת את העניינים לידיים שלהם במטרה לשנות את הקהילה שלהם מבפנים.
  בימוי: פאולה אייסלט (83 דק', ארה"ב, 2018)

  ג'ואן ג'ט: Bad Reputation | Bad Reputation
  בכורה: יום ראשון, 23.12 , בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  פסטיבל Sundance 2018, פסטיבל דוקאביב 2018
  סיפורה של "מלכת הרוק'נ'רול" האמריקאית.
  אמרו לה שבנות לא מנגנות רוקנרול, אבל לג'ואן ג'ט לא היה אכפת. בגיל 17 היא הקימה את ההרכב הכל-נשי – The Runaways, שזכה להצלחה עצומה באירופה וביפן, ולבסוף כבשה גם את המצעדים האמריקאים עם
  Joan Jett & the Blackhearts
  ג'ט, גיטריסטית מסעירה, הייתה בשנות השבעים אייקון פמיניסטי לוחמני, שהמבקרים כינו "נוסעת בזמן", כי כמו דייוויד בואי, היא עשתה תמיד מוזיקה שהקדימה את זמנה. הכריזמה המינית והעוצמה האידיאולוגית של ג'ט לא התעמעמו עם השנים. בסרט גדוש קטעי הופעות מאז ומהיום היא מצהירה: I don't give a damn about my bad reputation"".
  בימוי: קווין קרסלייק (95 דק', ארה"ב, 2018)

  הגורים הטובים ביותר | Pick of the Litter
  בכורה: יום ראשון, 9.12, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  סרט הפתיחה – פסטיבל Slumdance 2018
  מסע מעורר השראה על 5 גורי כלבים בדרך להכשרתם ככלבי נחייה לעיוורים.
  מהרגע שפוטומק, פרימורס, פיל, פטריוט ופופט נולדו נקבע הייעוד שלהם לשמש ככלבי נחייה לעיוורים. הסרט שלפנינו מלווה אותם ואת המאמנים שלהם במהלך 20 חודשי ההכשרה. כיצד מלמדים גור כלבים להיות אחראי על חיים של בני אדם ולעשות הכל נכון ב-100% מהזמן, שכן טעות אחת שלהם יכולה להביא לאסון טרגי.
  מהצד השני של המתרס מביא הסרט את סיפורם של העיוורים שנעזרו עד היום במקל הנחייה המגביל ומחכים לקבל לעזרתם את כלבי הנחייה שישנו את חייהם לעד.
  בימוי: דנה נחמן ("באטמן מתחיל") ודון הרדי (82 דק', ארה"ב, 2018)

  * * *

  ובמהלך ימי החנוכה, חג הניסים והנפלאות, נשדר את הסדרה:

  אמיתי, מזויף או לא ידוע | Real, Fake or Unknown
  בכורה: שידור יומי, החל מיום שני, 3.12, בשעה 18:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD
  וב-STINGTV.
  הסדרה שאחריה לא תאמינו יותר לשום קטע וידאו ויראלי באינטרנט.
  אדם שמצליח לחלוף מתחת לרכבת נוסעת, גולש "הוברבורד" בקו הרקיע של דובאי, רוכב אופנוע שרוכב על גלי הים, מפגש פנים מול פנים עם טורנדו קטלני ותקיפה אימתנית של אריה. האם הקטעים המולטי-ויראליים האלו קרו באמת או שמדובר בצילום מפוברק ועריכה דיגיטלית מתוחכמת?
  הסדרה "אמיתי, מזוייף או לא ידוע" תעזור לכם לעשות סדר במה שאתם רואים. בעזרת טכנולוגיה פורצת דרך, ניתוח מדויק של מיטב המומחים, סיור בלוקיישנים בהם צולמו הקליפים ומפגש עם יוצריהם, הסדרה חושפת את האמת מאחורי הקטעים שעוררו תדהמה בקרב מיליוני צופי האינטרנט ברחבי העולם.
  (6X50 דק', בריטניה, 2017)

  * * *

  2 בדצמבר – 8 בדצמבר

  חייה ומותה של סנדרה בלנד
  Say Her Name: The Life and Death of Sandra Bland
  בכורה ב-yesVOD מיום שלישי, 4.12. שידור ביום שני 10.12 בשעה 22:00
  ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  סרט חדש מבית HBO המביא את סיפור מותה של סנדרה בלנד, אקטיביסטית פוליטית, אפרו-אמריקאית בת 28, שנמצאה תלויה בתא המעצר 3 ימים לאחר שנעצרה ב-10 ביולי 2015 על עבירת תנועה בעיירה קטנה בטקסס.
  הצילומים ממצלמת הדשבורד של ניידת המשטרה, בהם נחשף הוויכוח האלים שהתרחש בינה ובין השוטר, בריאן אנסיניה, נהיו ויראליים ועוררו מחאה נרחבת ברשת.
  יוצרי הסרט עקבו אחר מקרה התביעה, שהחל זמן קצר לאחר מותה של בלנד ונמשך שנתיים, חושפים מה באמת קרה לה ועוסקים בסוגיות הכואבות של הקשר בין גזענות ואכיפת החוק בארה"ב.
  בימוי: קייט דיוויס ודיוויד הילברונר (120 דק', ארה"ב, 2018)

  דומיניק שייך לנו | Dominique Belongs To Us
  בכורה בערוץ: יום שבת, 8.12, בשעה 14:00 ב-yes דוקו,
  ב-yesVOD וב-STINGTV.

  סיפור הצלחתו של כדורסלן ה-NBA, דומיניק ווילקינס, שנחשב לאחד מהמטביעים המרשימים ביותר בהיסטוריה של ליגת ה-NBA, בתקופת ראשית הקריירה שלו באוניברסיטת ג'ורג'יה.
  בימוי: קנאן ק. הולי (ארה"ב, 2015)

  9 בדצמבר – 15 בדצמבר

  דו"ח מיוחד: אמני ההפחדה | Vice Special Report: The Panic Artists
  בכורה ב-yesVOD מיום שלישי, 11.12. שידור ביום שני 17.12 בשעה 22:00
  ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  תחקיר מיוחד מסדרת תוכניות התחקירים ""Vice, שעוסק בהשלכות הפוליטיות והכלכליות של המשבר הכלכלי העולמי של 2008 – 10 שנים אחרי.
  (90 דק', ארה"ב, 2018)

  16 בדצמבר – 22 בדצמבר

  המתנות היקרות בעולם | World's Most Expensive Presents
  בכורה: יום חמישי, 20.12, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.
  מה נותנים לאנשים שכבר יש להם הכל?
  אופניים מצופים זהב, תלבושות לכלבים ב-40,000 פאונד, שעונים שעולים מיליון דולר…
  סרט הדוקו-שוק שלפנינו מכניס אותנו אל עולמם של האנשים שיוצרים את המתנות המפוארות ביותר עבור עשירי העולם.

© עידו ישעיהו