המלצת היום – רביעי

Mrs Wilson

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): סיבת המוות, ארץ אהובה שלי, רכבת 15:17 לפריז, אקשן פארק, גוט טאלנט, הוויקינגים (לפנות בוקר), פרק אחרון לחצי-עונה של החיים עצמם. אגדות המחר, מלכת הדרום, בעלי היכולות, החץ, הרופא הטוב, מפחיד כזה, בליינדספוט, כפולים, מה נסגר, זמן אמת.

שלל מהנכר: Mrs Wilson – סדרה חדשה בכיכובה של האישה והדאק-פייס רות' ווילסון ("הרומן"), המגלמת את סבתה אליסון, אישה נשואה ושמחה בחלקה עד שבעלה מת לפתע. מותו מביא אל פתח ביתה אישה זרה הטוענת שהיא עצמה גברת ווילסון האמיתית. אליסון יוצאת להוכיח את התוקף של נישואיה, רק כדי להיתקל בספקות ובגילויים בנוגע לזהותו של בעלה המנוח.

עונה חדשה לסדרת התחקירים הקומית Adam Ruins Everything, שבמסגרתה אדם קונובר נועץ סיכות בדברים שאנשים מקבלים כמובנים מאליהם.

בנוסף פרקים אחרונים לחצי-עונה של החיים עצמם ו-New Amsterdam. וגם The Kids are Alright, The Conners, The Rookie, ביחד ולחוד (Splitting Up Together), שחור-כזה, דה וויס, בעלי היכולות, נשק קטלני, ברק שחור, הפלאש, ספר האורחים, The Reluctant Landlord, Loudermilk.

ברשת 13 ב-21:00, גוט טאלנט
עונה שנייה לתוכנית הכשרונות.

בכבלים,
ב-HOT VOD, בלש אמיתי
שתי העונות הראשונות עולות לשירות לקראת השלישית, שמגיעה בינואר.

ב-HOT8 ב-21:00, ארץ אהובה שלי
סיפור חייהן של משפחות עולים ממרוקו, מאתיופיה, מחבר המדינות ומלבנון, תושבי בלוק מספר 461 במעלות. הסרט מציג שיתוף ועימות בין המבע הקולנועי-דוקומנטרי לבין הטקסט הספרותי שנכתב על ידי הסופרת שרה שילה. אנו כצופים נעים בזמן ונחשפים לחייהם של מי שהיגרו אל הבלוק לאורך השנים – אלה שנמצאים במעלות כבר 20 שנה – אז עזבו את מוסקבה – ועדיין מחפשים את מקומם, אלה שבאו לעיר לפני 14 שנים מלבנון כילדים ורק עכשיו מתחילים להבין את מורכבות חייהם, וגם אלה שרק הגיעו מהרי מדינת מאניפור שבהודו על גבול מיאנמר. הדירות הקטנות בבלוק 461 הכילו משפחות שבניהן ובנותיהן ממשיכים להסתובב כרוחות רפאים בשכונה.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, סיבת המוות
התחרות הרשמית – פסטיבל ירושלים 2018, פסטיבל IDFA 2018. בליל 5 במרץ 2002 נפתחה אש חיה מגשר "מעריב" אל עבר שתי מסעדות תל-אביביות: סי-פוד מרקט ומפגש הסטייק. אל תוך הכאוס הגיע במהירות השוטר סלים ברכאת וניטרל את המחבל. אולם המחבל, בכוחותיו האחרונים, הרג אותו. בכל שנה משתתף אחיו של סלים, ג'מאל, באזכרה שעורכים חברי היחידה לזכר עמיתם. עשר שנים לאחר התקרית מקבל ג'מאל מידע שלפיו אחיו לא נהרג על ידי המחבל. לאחר שאינו מוצא תשובות אצל חברי היחידה, הוא מחליט לצאת למסע בלשי פרטי כדי לגלות מי באמת הרג את אחיו. האם המשטרה הסתירה ממנו מידע על נסיבות מותו של סלים? זהו תהליך התפכחות של אח שכול אל מול מערכת הביטחון, אזרח דרוזי אל מול מדינת ישראל, ויותר מכל – של אדם אל מול עצמו.

ב-yes Edge ב-5:00, הוויקינגים
חלקה השני של העונה החמישית בצמוד לשידור בארה"ב. מחר ב-22:45.

סרטים:

ב-yes VOD ובסלקום TV, רכבת 15:17 לפריז
דרמת מתח בבימויו של קלינט איסטווד, המבוססת על סיפור אמיתי. סיפורם של שלושה חברים שנקלעו במהלך טיול לפיגוע טרור ברכבת בה נסעו. תושייתם וניסיונם הצבאי מנעו אירוע רב נפגעים. האנשים האמיתיים שהיו שם מגלמים את עצמם.

בכבלים,
ב-HOT movies 1 ב-23:25, אקשן פארק
קומדיה בכיכובו של ג'וני נוקסוויל, שקיבל השראה לעשות את הסרט לאחר שראה דוקומנטרי קצר על פארק שעשועים בניו ג'רזי הידוע לשמצה בשל המתקנים המסוכנים והתכנון הלקוי שלו. נוקסוויל גייס לסרט את חברו מחבורת "ג'ק-אס" ומככב בסרט כאיש פעלולים המתכנן ומפעיל פארק שעשועים הנקרא "אקשן פויינט", מתחם שיצא משליטה עם מתקנים מסוכנים במיוחד וצוות הזוי עד יותר.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לחצי-עונה של החיים עצמם 3 ב-yes VOD, והפרק הקודם ב-yes Drama ב-21:15
אגדות המחר 4 בנטפליקס
הרופא הטוב 2 ב-HOT3 ב-20:45
זמן אמת בכאן 11 ב-21:00 הפעם: סיפורם של הסניגורים הפליליים – הם מגינים על הפושעים הכי גדולים וחיים בצלו של הפחד מלקוח בלתי מרוצה. קרועים בין החובה המקצועית לבין המצפון וערכים אנושיים בסיסיים. האם הכסף הגדול שווה את המחיר האישי?
כפולים 2 בקשת 12 ב-21:00
גוט טאלנט ברשת 13 ב-21:00
מלכת הדרום 3 ב-yes Drama ב-22:00
בעלי היכולות 2 ב-yes Action ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:00
החץ 7 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו