המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/11/2018 בקטגוריה ‏כללי

דיקטה – עונה 3

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): דיקטה, הקללה של פניקס, סיפורו של ברט ברנס, פרקים אחרונים לעונה של ילדותי ופילדלפיה זורחת. אגדות המחר, החיים עצמם, מלכת הדרום, בעלי היכולות, החץ, הרופא הטוב, מפחיד כזה, בליינדספוט, דה פור, מה נסגר, זמן אמת (השידורים בערוצי הברודקאסט – בהתאם לאירועים החדשותיים).

שלל מהנכר: Origin – דרמת מד"ב של יוטיוב פרימיום, העוקבת אחר קבוצת זרים המוצאים את עצמה נטושים על חללית העושה את דרכה אל כוכב מרוחק. על החבורה לשתף פעולה על מנת לשרוד, אבל במהרה מבינים אנשיה שאחד מהם אינו מי שהוא טוען. בין היתר מככבים שני פליטי סרטי "הארי פוטר" – נטליה טנה (שהייתה נימפדורה טונק, וגם מוכרת כאושה מ"משחקי הכס") וטום פלטון (שהיה דראקו מאלפוי). כל פרקי העונה זמינים בבת אחת, ושלושת הראשונים פתוחים גם לנו בישראל.

וגם The Kids are Alright, The Conners, The Rookie, ביחד ולחוד (Splitting Up Together), הפרק ה-100 של שחור-כזה (שמוקדש לפרינס ז"ל), NCIS, NCIS: ניו אורלינס, FBI, דה וויס, החיים עצמם, New Amsterdam, בעלי היכולות, נשק קטלני, ברק שחור, הפלאש, ספר האורחים, The Reluctant Landlord, Loudermilk.

בכבלים,
ב-HOT VOD, דיקטה
עונה שלישית לדרמת המתח השבדית, המבוססת על הדמויות מסדרת רבי המכר של אלזבת' אגהולם ועוקבת אחר העיתונאית הפלילית העשויה ללא חת שעל שמה קרויה הסדרה. בעונה השלישית מתמודדת דיקטה עם האתגר הגדול מכל, כשבעלה בו נחטף ומוחזק כבן ערובה בסוריה. כל הפרקים זמינים במלואם.

ב-HOT8 ב-22:00, באנג! סיפורו של ברט ברנס
אולי מעולם לא שמעתם על ברט ברנס אבל אתם מכירים את השירים הנצחיים שכתב והפיק. עליו נכתב כי הוא "הלבן השחור ששר שירי נשמה" ועל יצירותיו נאמר כי "עם הזמן הן יתעלו על חוקי הטבע". ארסנל השירים שלו כולל את הלהיטים הגדולים "Twist & Shout", "Cry to Me", "Tell Him", "Piece of My Heart", "Cry Baby", "I Want Candy" ואחרים. ברנס היה מהיוצרים הבולטים של עידן הזהב של הרית'ם אנד בלוז. תחת חסותה של חברת התקליטים הענקית "אטלנטיק רקורדס" ניהל קריירה שכל כולה רוקנרול, ולמעלה מ-50 שירים שכתב נכנסו למצעד הפזמונים במשך כשבע שנים. זהו סיפורו של האיש האגדי.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, הקללה של פניקס
פניקס בן ה-32 נולד וגדל בקהילת האפריקאים העבריים בדימונה. כשהיה בן 3 אביו גורש מהקהילה לאחר שניסה לחשוף כמה מהסודות הכמוסים שלה, ומאז מספרים בדימונה שפניקס קיבל את הקללה של אביו. דוד קרוב מתוך הקהילה ניצל את בדידותו, ובמשך שנים רבות אף אחד לא ידע מה עובר על הילד הקטן. פניקס חי בפוסט טראומה. פיסול וכתיבת שירים שומרים עליו שפוי ברגעים שבהם הזיכרונות שוב משתלטים. הוא מחליט לחזור אל הקהילה שהפנתה לו גב ואל הוריו שלא הצילו אותו בזמן, הוא רוצה להבין איך כל זה קרה לו ולהניח את הסיפור הזה מאחור. פניקס יודע שמגיע לו להיות מאושר. בימוי, הפקה ותסריט: ענת תל מנדלוביץ'. הבחירה הרשמית – פסטיבל דוקאביב 2018, פסטיבל לייפציג 2018.

ולא לשכוח:
החיים עצמם 3 ב-yes VOD
אגדות המחר 4 בנטפליקס
הרופא הטוב 2 ב-HOT3 ב-20:45
בית פזמון ב-yes דוקו ב-21:00
זמן אמת בכאן 11 ב-21:00 הפעם: דרמה בלב ים. כל הפרטים על סיפור תפיסתה של קרין איי אוניית הנשק שאיימה על ישראל, ועל רגעי הדרמה שכמעט חיסלו את המבצע.
גמר דה פור ברשת 13 ב-21:00
מלכת הדרום 3 ב-yes Drama ב-22:00
בעלי היכולות 2 ב-yes Action ב-22:00
פרק אחרון לעונה של ילדותי (Kidding) ב-yes Edge ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:00
פרק אחרון לעונה של פילדלפיה זורחת 13 ב-yes Edge ב-22:35
החץ 7 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו