המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/11/2018 בקטגוריה ‏כללי

איש העתיד

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): זמן אמת, תסמונת הפאנק, פרויקט קליזו, פרקים אחרונים לעונה של איש העתיד והטיהור. פרק אחרון של בית פזמון. אגדות המחר, החיים עצמם, מלכת הדרום, בעלי היכולות, החץ, ילדותי, פילדלפיה זורחת, הרופא הטוב, מפחיד כזה, בליינדספוט, נינג'ה ישראל, דה פור, מה נסגר.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של כנופיית המאיה (Mayans M.C) והטיהור (The Purge). וגם בעלי היכולות, נשק קטלני, Tell Me a Story, ספר האורחים, The Reluctant Landlord, Loudermilk.

בכאן 11 ב-21:00, זמן אמת
פרקים חדשים של תוכנית התחקירים בהגשת אסף ליברמן ובעריכת טלי בן עובדיה. הפעם: חידת לפיד. כבר חמש שנים לפיד מסומן כהבטחה הגדולה של הפוליטיקה הישראלית וכמי שצפוי לרשת את בנימין נתניהו בראשות הממשלה. עם זאת, מעטים יודעים להגדיר מה הן עמדותיו הפוליטיות ומה מסתתר מאחורי האסטרטגיה שלו להלך כל הזמן על קו האמצע, בלי לסטות ימינה, ובעיקר שמאלה. סרטו של בן כספית עוקב אחר לפיד מאז החל את דרכו התקשורתית בעיתונות הכתובה ובהמשך בטלוויזיה, בודק מה למד מכישלונו של אביו טומי לפיד בפוליטיקה, מי היו שותפיו הפוליטיים הראשונים ומדוע בחר להתרחק מהם, מה הציע לו אהוד אולמרט כשהיה מנהיג "קדימה", האם עסק בהקמת מפלגה במקביל לעבודתו כמגיש "אולפן שישי" בחדשות ערוץ 2, ומה הם סיכוייו כיום, לאחר שמפלגתו עברה עליות ומורדות בשתי מערכות בחירות. בין המרואיינים בסרט: ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, השרים לשעבר חיים רמון, יעקב פרי ושי פירון, ראשי הערים לשעבר כרמי גילון, אלי מויאל ושלומי לחיאני ועוד.

בקשת 12 ב-21:00, הנינג'ות של ישראל
משדר מקדים לקראת הגמר, שמחולק לשני חלקים וישודר בימים חמישי ושבת. במילים אחרות: תם השידור היומי של "MKR המטבח המנצח".

בכבלים,
ב-ב-HOT בידור ישראלי ב-17:30, פרויקט קליזו
דוקו ריאליטי חדש שבמרכזו של כוכב הרשת סהר קליזו, רק בן 24 וכבר מתגאה במעל רבע מיליון עוקבים ביוטיוב, מעל מיליון צפיות לווידאו המצליח ביותר שלו וכ-131 אלף עוקבים באינסטגרם. סהר החל את דרכו בעמוד פייסבוק והתקדם במהרה לסרטונים משוגעים עם אתגרים מופרכים בווילה שהוא חלק עם חבריו לצוות My Vibe שהוא עומד בראשו. המצלמות יעקבו אחר קליזו וחבורת My Vibe ששוהה יחד בווילה מטורפת בין מסיבות הבריכה, המתיחות המשוגעות, משימות האקסטרים והקשיים בדרך לצילום הולוגים, יתעדו את החברויות החדשות שנוצרות וכאלה שמתפרקות, וילוו את היחסים המורכבים בין סהר לבין האקסית המיתולוגית.

ב-HOT8 ב-22:00, תסמונת הפאנק: המסע ממשיך
בסוף 2016 נחתם פרק יוצא דופן בהיסטוריית המוזיקה כאשר להקת הרוק הפינית Pertti Kurikan Nimipäivät (PKN), שכל חבריה לוקים בתסמונת דאון, התפרקה. את תחילת דרכה עשתה הלהקה בפינלנד ולאחר מכן התפרסמה והחלה לכבוש מעריצים חדשים ברחבי העולם. במשך שבע השנים האחרונות הם הופיעו בכ-300 הופעות ב-16 מדינות. בשנת 2015 הלהקה נבחרה לייצג את פינלנד בתחרות האירוויזיון, שם ניגנה מול למעלה מ-100 מיליון צופים. עם זאת, המסע העמוס והתהילה הגדלה יצרו מתח בין חברי הלהקה, וזה מה שהביא להתפרקותה הסופית. הסרט עוקב אחר העליות והמורדות של הלהקה בשנותיה האחרונות, עוקב אחר הכוכבים בעלי התסמונת דאון, ומלמד כיצד להיות נאמן לעצמך ומה משמעותן של ההחלטות שאנו מקבלים בחיים.

ולא לשכוח:
החיים עצמם 3 ב-yes Drama ב-21:15
אגדות המחר 4 בנטפליקס
פרק אחרון של הטיהור (The Purge) באמזון פריים וידאו
הרופא הטוב 2 ב-HOT3 ב-20:45
בית פזמון ב-yes דוקו ב-21:00
דה פור ברשת 13 ב-21:00
מלכת הדרום 3 ב-yes Drama ב-22:00
בעלי היכולות 2 ב-yes Action ב-22:00
ילדותי (Kidding) ב-yes Edge ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:00
איש העתיד (פיוצ'ר מן) באגו ב-22:25
פילדלפיה זורחת 13 ב-yes Edge ב-22:35
החץ 7 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו