המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/11/2018 בקטגוריה ‏כללי

שחיתות

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): זרה, שחיתות, רדיו חדש, אימפריום, פריחה מאוחרת, המתים המהלכים, פרקים אחרונים לעונה של פרוצות ואינסטינקט. פרק אחרון של הסיפור הרדיקלי של פאטי הרסט. ברק שחור, סופרגירל, ג'ון אוליבר, זמן אמיתי עם ביל מאהר, סאטרדיי נייט לייב, מזכירת המדינה, בול, אימה אמריקאית, ריי דונובן, יאנגר, קמפינג, המטבח המנצח, שנות ה-80, בואו לאכול איתי, סליחה על השאלה.

שלל מהנכר: Taken Down – דרמה משטרתית אירית חדשה, המתארת את חקירת את מותה האלים של מהגרת צעירה מניגריה, שגופתה נמצאה בסמוך למרכז שבו מהגרים ממתינים כדי לקבל מקלט מדיני. בכך נחשף עולם הדמדומים של אירלנד החדשה, שם בעלי בתים בשיכונים ופושעים אורבים לחלשים.

וגם הרופא הטוב, בול, Happy Together, The Neighborhood, Magnum P.I, דה וויס, Manifest, המתמחה (The Resident), מוקד 911 (9-1-1), אגדות המחר, החץ.

בכאן 11 ב-23:25, שחיתות
סבב נוסף בשידור יומי לארבע העונות של סדרת המתח הבריטית מהיוצר ג'ד מרקוריו (שלאחרונה התפוצץ עם "שומר ראש") על היחידה שלוחמת בשחיתות המשטרתית המודרנית. בנטפליקס ניתן למצוא את שתי העונות הראשונות מתורגמות תחת השם "בשירות החוק", ואת שתי האחרות עם כתוביות לאנגלית בלבד (ועל כן בממשק באנגלית) תחת השם המקורי, "Line of Duty".

ב-yes VOD, זרה
פרק פתיחת העונה הרביעית עלה אתמול לשירות, בצמוד לשידור בארה"ב.

זרה – עונה 4

ב-HOT VOD, המתים המהלכים
עונות 3 ו-4 נוספו לשירות.

ב-HOT8 ב-22:00, רדיו חדש
2U, דפש מוד, בלונדי, דוראן דוראן, טירס פור פירס, הקלאש, הקיור – כל הלהקות הללו עם למעלה ממיליון הקלטות שנמכרו, אך לעולם לא היינו שומעים עליהן לולא תחנת רדיו עקשנית אחת בלונג איילנד, ניו יורק- WLIR. המסע החל באוגוסט 1982, כאשר קבוצה קטנה של אנשי רדיו בעלי חזון הבינו כי אינם יכולים להתחרות בתחנות הרדיו הענק בניו יורק. הם נאבקו ברשות התקשורת הפדרלית, בחברות התקליטים הגדולות ובחוקים המקובלים על מנת ליצור תנועה מוזיקלית שהביאה גל חדש לאמריקה. כך, באמצעות ההחלטה האמיצה לפתוח את התחנה המיתולוגית, חל שינוי בצלילי הרדיו לנצח.

סרטים:

אימפריום

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, אימפריום
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמה מתח המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובם של דניאל רדקליף וטוני קולט. סוכן FBI שנחוש להוכיח את עצמו לוקח על עצמו משימה מסוכנת למרות חזותו הצנומה: להסתנן לארגון נאו נאצי המתכנן פעולת טרור.

בנטפליקס, פריחה מאוחרת (The Late Bloomer)
קומדיה רומנטית שביים השחקן קווין פולאק, המבוססת על ספרו האוטוביוגרפי של העיתונאי קן בייקר. פיטר ניומן (ג'וני סימונס) בן ה-27, מטפל בבעיות מין במקצועו, אינו מתעניין בסקס ולמעשה כתב ספר המסביר מדוע סקס לא חשוב כלל. לאחר פגיעה באזור החלציים במשחק כדורסל בבית החולים, מגלים הרופאים כי יש לו גידול במוח שגרם לעצירת ההתבגרות ומציעים להסירו מיד. לאחר הניתוח המוצלח פיטר מתחיל לחוות בפעם הראשונה התבגרות מינית מאוחרת, על כל ההשלכות המצחיקות והמביכות שלה. גם עם מריה בלו, בריטני סנו, ג'יין לינץ', ג'יי קיי סימונס, קומייל ננג'יאני, בק בנט, פול ווסלי. הסרט שודר גם ב-HOT לאחרונה תחת השם "חרמן באיחור".

ולא לשכוח:
ברק שחור 2 בנטפליקס
סופרגירל 4 בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes VOD. ג'ונה היל מנחה, מגי רוג'רס מופיעה
בואו לאכול איתי 3 בכאן 11 ב-21:00
המטבח המנצח בקשת 12 ב-21:00
שנות ה-80 ברשת 13 ב-21:00
פרק אחרון של הסיפור הרדיקלי של פאטי הרסט ב-yes דוקו ב-21:00
יאנגר 4 ב-HOT3 ב-21:05
מזכירת המדינה 5 ב-yes Drama ב-21:15
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes Oh ב-21:30
סליחה על השאלה בכאן 11 ב-22:00
זמן אמיתי עם ביל מאהר ב-yes Oh ב-22:00 וב-HOT HBO ב-0:20
שני פרקים אחרונים לעונה של פרוצות 2 ב-yes Drama ב-22:00
פרק אחרון לעונה של אינסטינקט ב-yes Action ב-22:00
אימה אמריקאית: אפוקליפסה ב-yes Edge ב-22:00
בול 3 ב-yes Action ב-22:45
ריי דונובן 6 ב-yes Edge ב-22:55

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו