המלצת היום – חמישי

הוויקינגים – עונה 5 חלק ב'

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): הוויקינגים, סטארט אפ, מפגש אקשן, הרץ במבוך תרופת המוות, מאורת הגנבים, בתה של אפריל, רכבת 15:17 לפריז, פרק אחרון לעונה של ליל המכשפות. ריברדייל, הפלאש, מוקד 911, המתמחה, סאות' פארק, מלכות, וויל וגרייס, עד כאן, בואו לאכול איתי, לאהוב את אנה, קשר השתיקה (צופית גרנט).

שלל מהנכר: אהבה, מוות וציפורי שיר (Death and Nightingales) – דרמה בריטית תקופתית בת שלושה חלקים, בכיכובם של ג'יימי דורנן (סרטי "50 גוונים") ושל זוכה פרס האמי מת'יו ריס ("האמריקנים"). אירועי שלושת הפרקים מתרחשים כולם על-פני 24 שעות, ומתעדים את ניסיונה של בת' וינטרס (אן סקאלי) צעירה החיה עם אביה לאחר מות אימה באזור הכפרי של אירלנד ב- 1885, ומנסה לקבוע את גורלה ולברוח מחייה המוגבלים ומאביה (ריס) הפרוטסטנטי הקשוח, בעזרתו של ליאם וורד (דורנן), עלם חמודות מקסים שייתכן שהוא גם פושע נמלט (ב-25 בדצמבר גם ב-yes).

חלקה השני של העונה החמישית של הוויקינגים. וגם Single Parents, אמא אמריקאית (American Housewife), הגולדברגים, משפחה מודרנית, A Million Little Things, שני פרקים של הישרדות, אימפריה, סטאר, All American, ריברדייל, שני פרקים של סטן מול הרשע (Stan Against Evil), סאות' פארק, Tell Me a Story.

בלוויין,
ב-yes Edge ב-22:45, הוויקינגים
חלקה השני של העונה החמישית.

בסלקום TV, סטארט אפ
עונה שלישית לדרמת הפשע בכיכובם של מרטין פרימן ואדם ברודי. מירה סורבינו מצטרף לקאסט.

סטארט אפ – עונה 3

סרטים:

בלוויין,
ב-yes4 ב-22:00, רכבת 15:17 לפריז
דרמת מתח בבימויו של קלינט איסטווד, המבוססת על סיפור אמיתי. סיפורם של שלושה חברים שנקלעו במהלך טיול לפיגוע טרור ברכבת בה נסעו. תושייתם וניסיונם הצבאי מנעו אירוע רב נפגעים. האנשים האמיתיים שהיו שם מגלמים את עצמם.

ב-yes VOD, סרטים חדשים
לפני שיגיעו לערוצים הליניאריים: הרץ במבוך תרופת המוות, מאורת הגנבים (ג'רארד באטלר), בתה של אפריל (זוכה פרס מיוחד בפסטיבל קאן).

בסלקום TV, מפגש אקשן
קומדיה בכיכובו של ג'וני נוקסוויל, שקיבל השראה לעשות את הסרט לאחר שראה דוקומנטרי קצר על פארק שעשועים בניו ג'רזי הידוע לשמצה בשל המתקנים המסוכנים והתכנון הלקוי שלו. נוקסוויל גייס לסרט את חברו מחבורת "ג'ק-אס" ומככב בסרט כאיש פעלולים המתכנן ומפעיל פארק שעשועים הנקרא "אקשן פויינט", מתחם שיצא משליטה עם מתקנים מסוכנים במיוחד וצוות הזוי עד יותר.

ולא לשכוח:
וויל וגרייס 10 בפרטנר TV
ריברדייל 3 בנטפליקס
הפלאש 5 בנטפליקס
מלכות ב-HOT3 ב-20:15
בואו לאכול איתי 3 בכאן 11 ב-21:00
לאהוב את אנה בקשת 12 ב-21:00
קשר השתיקה ברשת 13 ב-21:00
מוקד 911 עונה 2 ב-yes Drama ב-21:15
עד כאן בכאן 11 ב-22:00
המתמחה ב-yes Drama ב-22:00
פרק אחרון לעונה של ליל המכשפות ב-yes Action ב-22:00
סאות' פארק 22 ב-HOT קומדי סנטרל ב-22:25

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו