המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/11/2018 בקטגוריה ‏כללי

אויבים

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): אויבים, להציל את חג המולד, גרינליף, קשר השתיקה, ג'ון גוטי – סנדק ובן, כוכבים למבוגרים בלבד, משפחת ג'ונס, פרק אחרון לגמרי של חדשות מעולות. מוקד 911, המתמחה, ליל המכשפות, מלכות, וויל וגרייס, ליידיגאנג, לאהוב את אנה, עד כאן, בואו לאכול איתי.

שלל מהנכר: No Activity – עונה שנייה לקומדיית הפשע של CBS All Access, שמציגה את מה שעושים העובדים הזוטרים בארגון פשע. כל הפרקים יהיו זמינים בבת אחת.

Mystery Science Theater 3000: The Return – עונה שנייה במסגרת הגלגול החדש של סדרת הפולחן, שבמסגרתה שרת כלוא בידי מדען מטורף המאלץ אותו לצפות בסרטי מד"ב זבליים מעברה הנידח של הוליווד. למרבה הצער, כנראה בשל הבעייתיות בהסדרת זכויות יוצרים של הסרטים שבתוך הסדרה, היא אינה זמינה ברוב האומות, כולל בישראל.

פרקים אחרונים לעונה של There She Goes ו-Zapped. וגם הישרדות, אריות הים (SEAL Team), מחשבות פליליות, Tell Me a Story, שני פרקים של סטן מול הרשע (Stan Against Evil).

ברשת 13 ב-21:00, קשר השתיקה
צופית גרנט חוזרת למסך בסדרת מגזין חדשה, שבמסגרתה היא מטפלת מדי פרק בסיפור אישי שמייצג תופעה חברתית רחבה ויוצאת עם גיבור הסיפור למלחמה מול הרשויות והחוק כדי לשנות את המציאות עבור כולם. מזה שנים ארוכות גרנט מעורבת בעשייה חברתית בין היתר כנשיאת "אנוש", עמותה ישראלית לבריאות הנפש. כבר שנים שהיא חשופה באופן אקטיבי יומיומי לעוולות חברתיות בלתי נתפסות. הרבה מאוד אנשים פונים אליה בבקשת עזרה וחושפים אותה למציאות בלתי נתפסת: מהוצאת ילדים מהבית באופן לא חוקי, דרך פגועי נפש שלא מקבלים שירות הולם מהמדינה, דרך עוולות כלפי קשישים, נשים מוכות, ילדי פנימייה, נכים, הורים מנוכרים, חולי סרטן וקצרה היריעה מלהכיל. הסדרה תעסוק בנושאים האלה.

בערוץ ההיסטוריה ב-23:15, ג'ון גוטי: סנדק ובן
מיני-סדרה המגוללת את סיפור משפחת הפשע גמבינו ששלטה בניו-יורק, באמצעות שרטוט מערכת היחסים האינטימית והמורכבת בין ג'ון גוטי האב, ובנו, ג'ון גוטי ג'וניור, שצמח בשורות המשפחה, והחליף לכאורה את אביו בתפקיד ראש המשפחה לאחר שגוטי האב, שכונה "דון טפלון", נשפט ב-1992 למאסר עולם ללא אפשרות חנינה. יוצר המיני-סדרה, הבמאי והכותב ריצ'ארד סטראטון, זכה לגישה בלתי-אמצעית וחסרת תקדים למשפחת גוטי, כולל תמונות וסרטונים אישיים נדירים, על-מנת שהמשפחה תחשוף לראשונה לעיני המצלמות את סיפורה, ותוך כדי כך תמחיש לצופים מה המשמעות של לגדול בתוך משפחת פשע בכירה.

בסלקום TV, כוכבים למבוגרים בלבד (X-Rated: The Greatest Adult Movies of All Time)
סרט תיעודי הסוקר את כוכבי הפורנו הגדולים בכל הזמנים.

בסלקום TV, משפחת ג'ונס (The Joneses)
סרט תיעודי העוקב אחר טראנסית גרושה בת 73 ובני משפחתה, בעודה נאבקת לחשוף את זהותה האמיתית בפני נכדיה.

בנטפליקס, גרינליף
עונה שלישית לסבוניה, שבמקור משודרת ברשת הכבלים של אופרה ווינפרי, על קורותיה של משפחה המפעילה כנסיית-על במיסיסיפי.

סרטים:

בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, וכן ב-HOT movies 1 ב-22:00, אויבים
מערבון בכיכובם של כריסטיאן בייל, ווס סטודי, רוזמונד פייק. בשנת 1892, קצין ותיק וגיבור מלחמה שנלחם באינדיאנים ב-20 שנה האחרונות מקבל משימה אחרונה לפני הפרישה: ללוות צ'יף אינדיאני זקן בחזרה אל חיק משפחתו שבעמק הדובים במונטנה, מבעד לאזור פראי ומלא באויבים עוינים.

בנטפליקס, (להציל את חג המולד The Christmas Chronicles)
קומדיית הרפתקאות לכל המשחה, בכיכובו של קורט ראסל. אח ואחות מתנגשים בטעות במזחלת של סנטה ומבלים את הלילה בניסיון להציל את חג המולד ביחד עם "ניק הקדוש".

ולא לשכוח:
וויל וגרייס 10 בפרטנר TV
מלכות ב-HOT3 ב-20:15
בואו לאכול איתי 3 בכאן 11 ב-21:00
לאהוב את אנה בקשת 12 ב-21:00
קשר השתיקה ברשת 13 ב-21:00
מוקד 911 עונה 2 ב-yes Drama ב-21:15
עד כאן בכאן 11 ב-22:00
המתמחה ב-yes Drama ב-22:00
ליל המכשפות ב-yes Action ב-22:00
ליידיגאנג בערוץ !E ב-22:15
פרק אחרון לגמרי של חדשות מעולות 2 בכאן 11 ב-23:27

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו