המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/11/2018 בקטגוריה ‏כללי

לאהוב את אנה

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): לאהוב את אנה, קמט בזמן, זמן משפחתי, לבנות את סטאר טרק, הנעליים של דורותי, אום כולתום, שהשטן ייקח אותך, שודדים, ריברדייל, הפלאש, מוקד 911, המתמחה, ליל המכשפות, סאות' פארק, מלכות, וויל וגרייס, ליידיגאנג, חדשות מעולות, עד כאן, בואו לאכול איתי, משחקי השף קונדיטור, הרשת החברתית.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של אימה אמריקאית ו-The Bisexual. וגם הישרדות, אריות הים (SEAL Team), מחשבות פליליות, Chicago Fire, Chicago Med, Chicago P.D, אימפריה, סטאר, All American, ריברדייל, סאות' פארק, שני פרקים של סטן מול הרשע (Stan Against Evil), אימה אמריקאית אפוקליפסה, Dark Heart, Tell Me a Story, There She Goes, Zapped.

בקשת 12 ב-21:00, לאהוב את אנה
לא סדרת הדרמה ההיא עם משה איבגי שמזמין כלה רוסיה, אלא סדרת ריאליטי חדשה. אנה ארונוב יוצאת למסע משנה בחיים למציאת בן זוג, ולא תוותר עד שתמצא.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, אום כולתום
אום כולתום הייתה אחת הזמרות הידועות והאהובות בחברה הערבית וברחבי העולם כולו – קולה העשיר העניק לה את הכינוי "כוכב המזרח". באמצעות המוזיקה והשירה הערבית הצליחה אום כולתום להסיר מחסומים בין אנשים שונים ובכך ליצור משהו שאף פוליטיקאי לא הצליח לעשות. ממנקה רחובות ועד נאצר נשיא מצרים, מעובדים זרים ועד דה גול נשיא צרפת, מנסיכויות ערביות ועד לחקלאי המדינה – היא הצליחה להעניק למאזיניה תחושת שייכות, התלהבות וגאווה. "הדבר היחיד שהיה גדול ממנה היה הקוראן" אמר מוסטפה אמין, הכתב היחיד שהיה עמה בקשר.

בסלקום TV, לבנות את סטאר טרק
כש"מסע בין כוכבים" שודרה לראשונה ב-1966 היא הרחיבה את דמיון הצופים בנוגע למה שאפשרי בתקופת חייהם. כיום רבים מטכנולוגיית עידן החלל המוצגת בסדרה, כמו חלליות, טלפונים סלולריים ומחשבים שולחניים, כבר הפכו ממדע בדיוני לעובדה מדעית. חידושים אחרים, כמו מנוע עיוות, טלפורטציה ו"טריקורדר" רפואי, מצויים בפיתוח מעשי. הסרט התיעודי מתאר את השפעתה הטכנולוגית של הסדרה.

בסלקום TV, הנעליים של דורותי
הסיפור הלא ייאמן על נעלי האודם של דורות'י מ"הקוסם מארץ עוץ". ב-1970 הוציאה MGM במכירה פומבית מתוקשרת את הנעליים שכיכבו על רגליה של דורות'י (בגילומה של ג'ודי גרלנד) בסרט האלמותי זוכה האוסקר מ-1939. עוד קודם למכירה התגלו הנעליים על ידי מעצב התלבושות קנט וורנר, ולא היה ברור כמה זוגות כאלה קיימים בכלל. המסתורין רק עזר להביא את הנעליים לחזית שוק האספנות ההוליוודי. הן נקנו, נמכרו, נגנבו ונחמדו על ידי רבים מספור. הבמאי חושף את נפתוליהן של הנעליים הכי מפורסמות בעולם.

סרטים:

קמט בזמן

ב-yes VOD ובסלקום TV, קמט בזמן
סרט הרפתקאות בכיכובן של אופרה ווינפרי, ריס ווית'רספון, מינדי קלינג, כריס פיין. מדען חרוץ נעלם בחלל במהלך ניסוי מדעי שביצע. בתו, מדענית חובבת, מגייסת את אחיה ואת חברם הטוב וביחד הם יוצאים למסע מרתק ברחבי הגלקסיה כדי למצוא אותו.

בסלקום TV, זמן משפחתי
דרמה קומית בבימויו ובכיכובו של ג'ון קרזינסקי ("המשרד", "מקום שקט"), וגם עם מרגו מרטינדייל (הסדרה "האמריקנים") ואנה קנדריק ("פיץ' פרפקט"). ג'ון נוסע לבקר בעיירת הולדתו בעקבות מחלת אמו. בעוד זוגתו ההרה מחכה לו בניו יורק, עליו לתמרן בין הטירוף של משפחתו הלא מתפקדת והאקסית מהעיירה, שלא מוותרת בקלות.

בנטפליקס, שהשטן ייקח אותך (May the Devil Take You)
מותחן אימה חדש תוצרת אינדונזיה. צעירה המחפשת אחר תשובות בנוגע למחלה מסתורית של אביה, מבקרת בווילה ישנה וחושפת אמיתות מזוויעות מהעבר.

בנטפליקס, שודדים (The Crew)
מותחן פשע צרפתי. טעות לא צפויה מאלצת צוות של שודדים מיומנים מפריז לבצע שוד נועז עבור ארגון פשע מסוכן. עם סמי בואז'ילה ("שקרים יפים"), גיום גואי ("לעבור את הגבול").

ולא לשכוח:
וויל וגרייס 10 בפרטנר TV
ריברדייל 3 בנטפליקס
הפלאש 5 בנטפליקס
מלכות ב-HOT3 ב-20:15
בואו לאכול איתי 3 בכאן 11 ב-21:00
משחקי השף: קונדיטור ברשת 13 ב-21:00
מוקד 911 עונה 2 ב-yes Drama ב-21:15
עד כאן בכאן 11 ב-22:00
הרשת החברתית ברשת 13 ב-22:00
המתמחה ב-yes Drama ב-22:00
ליל המכשפות ב-yes Action ב-22:00
ליידיגאנג בערוץ !E ב-22:15
סאות' פארק 22 ב-HOT קומדי סנטרל ב-22:25
שני פרקים של חדשות מעולות 2 בכאן 11 ב-23:27

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו