המלצת היום – ראשון

כלבים נובחים רחוק

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): כלבים נובחים רחוק, פלורנס פוסטר ג'נקינס, טרנס מאליק בן 75, מאדים, מאסטר שף, שלדון הצעיר, חליפות, האקסית המטורפת, FBI, מחשבות פליליות, ריי דונובן, המתים המהלכים, חדר 104, קמפינג, סאלי לנצח, יונתן אגסי הציל את חיי, נשק קטלני, גוונים של כחול, עד כאן, פנים אמיתיות, משחקי השף קונדיטור, המטבח המנצח.

שלל מהנכר: עונה שנייה של Agatha Raisin, הדרמה הקומית הבלשית הבריטית בכיכובה של אשלי ג'נסן ("ניצבים", "קטסטרופה").

וגם זרה, ריי דונובן, הבריחה מדאנמורה, דוקטור הו, אקס פקטור בריטניה, QI, קליקה (Clique).

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, כלבים נובחים רחוק
סרט תיעודי זוכה פרס הביכורים בפסטיבל IDFA ופרס הסרט הזר הטוב ביותר בפסטיבל דוקאביב 2018. מבעד לעיניהם של ילדים המלחמה נראית צבעונית ומסעירה לא פחות משהיא מאיימת. אולג ויאריק, החיים עם סבתם בכפר שרובו ננטש – צמוד לגבול שמשני עבריו נלחמים כוחות האוקראינים והרוסים – מצליחים לייצר לעצמם בועה משלהם. צלילי ההפגזות הפכו לפסקול המלווה את השגרה שלהם, ואילו בקולות ירי, מאגרי נשק נטושים ושיירות של חיילים הם מוצאים הזדמנות למשחק חדש. הסרט מציג את האופן שבו הילדים וסבתם מצליחים, כל אחד בדרכו, לדבוק בהנאות ובהתרגשויות הקטנות של החיים גם בצל המלחמה.

סרטים:

בסלקום TV, פלורנס פוסטר ג'נקינס
קומדיה בכיכובה של מריל סטריפ, שהייתה מועמדת על תפקידה לפרס האוסקר לשחקנית הטובה 2017, ויו גרנט, המבוססת על סיפור אמיתי. פלורנס פוסטר ג'נקינס היא יורשת ניו יורקית בעלת כסף רב שהמוזיקה במרכז חייה ותמיד חלמה להיות זמרת אופרה, אך ללא היכולת המוזיקלית המתאימה. היא מחליטה להרים מופע בכיכובה, ואף אחד לא יעצור אותה או יעז להגיד לה אחרת. ביים סטיבן פרירס ("המלכה").

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, שביל הזעם
סרטים שחייבים לראות. כחלק מערב שיוקדש לסרטיו של טרנס מאליק ב-yes3 לרגל יום הולדתו ה-75, משודר גם סרטו הראשון והנפלא, שהציג לעולם את סגנונו היחודי. מרטין שין וסיסי ספייסק מגלמים זוג מאוהב. מאחר שאבי הנערה מתנגד לקשר, הבחור יורה בו, וביחד הם נמלטים למסע בריחה עקוב מדם בדרום ארה"ב. עם מרטין שין, סיסי ספייסק. ארה"ב, 1973.
לפני כן, החל מ-14:40, ישודרו עץ החיים, הקו האדום ומשיר לשיר.

ולא לשכוח:
גוונים של כחול 3 בסלקום TV
נשק קטלני 3 בסלקום TV
המטבח המנצח בקשת 12 ב-21:00
משחקי השף: קונדיטור ברשת 13 ב-21:00
פנים אמיתיות בערוץ עשר ב-21:15
Suits 8 ב-yes Drama ב-21:15
עד כאן בכאן 11 ב-21:58
מאדים 2 בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:00
יונתן אגסי הציל את חיי ב-HOT8 ב-22:00
האקסית המטורפת 4 ב-yes Drama ב-22:00
חדר 104 עונה 2 ב-yes Oh ב-22:00
המתים המהלכים 9 ב-yes Edge ב-5:00
קמפינג ב-yes Oh ב-5:00
סאלי לנצח ב-yes Oh ב-5:30
ריי דונובן 6 ב-yes Edge ב-6:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו