המלצת היום – שבת

אני, טוניה

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): משפחת מודרנית, אני טוניה, ישורון פרקי אבות, אויבים, הכוכב הבא לאירוויזיון, הנשיקה האחרונה של הקיסר, ים של עצים, המשפטים של קייט מקול, נער הטבע, פרק אחרון לעונה של במשפחות הכי טובות, פרק אחרון של וולף הול. מייק ג'אדג' – סיפורים מהאוטובוס, חמוץ מתוק, תוכנית אבא, שחור כזה, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחת סימפסון, איש משפחה, לבד ביחד, סאטרדיי נייט לייב, המנצח, אקס פקטור בריטניה, NCIS לוס אנג'לס, NCIS, בונז, שנות ה-80, גב האומה, שאטו עין כרם, העברים.

שלל מהנכר: Das Boot – מיני סדרה גרמנית חדשה בת עשרה פרקים בהפקה משותפת רשת Sky הבריטית, רימייק לקלאסיקה הקולנועית מ-1981 על קורותיו של צוות בצוללת גרמנית במלחמת העולם השנייה.

וגם אומת הזומבים (Z Nation), ואן הלסינג, מייק ג'אדג' – סיפורים מהאוטובוס, שני פרקים של חדר 104, The Graham Norton Show (הפעם עם ניקול קידמן, סטיבן פריי, טייק דאט ואחרים).

בקשת 12 ב-12:15, הכוכב הבא לאירוויזיון
עונה חדשה, שתבחר את המתמודד הישראלי לאירוויזיון שיתקיים בתל אביב ב-2019. מאיה בוסקילה היא אחת המתמודדות.

בכאן 11 ב-22:00, העברים: ישורון, פרקי אבות
סרט הנע בין תחנות חייו הביוגרפיות והפואטיות של אבות ישורון. דרך עיניה של בתו, המתרגמת והעורכת הלית ישורון, ובעזרת חברים, מבקרים, חוקרים ופרשנים וחומרי ארכיון נדירים משורטט דיוקן של אדם שובר שתיקה, מהפכן בודד שכתב את מאורעות הזמן בלשון מרוסקת, מהולה ביידיש וערבית, ונע במסע מתמיד בין נידוי להכרה, עד להתקבלותו כמשורר חשוב בתרבות הישראלית.

בלוויין,
ב-yes VOD, משפחה מודרנית
שבוע לפני שיגיע ל-yes Comedy, פרק פתיחת העונה העשירית והחדשה של הקומדיה הוותיקה עולה ל-VOD.

ב-yes דוקו ב-14:00, נער הטבע
אמיתי או מזויף? זו השאלה המהותית שמאחורי ההיסטוריה הארוכה של ההיאבקות המקצועית. הבמאי רורי קרף מביא את סיפור החיים של המתאבק המקצועי האמריקאי ריק פלייר, וחושף את הנשמה של האדם שמיליוני מעריצים רק חושבים שהכירו. באמצעות שני ראיונות נוקבים שנעשו עם פלייר בהבדל של 16 חודשים אחד מהשני, וכן ראיונות עם מקורבים לו – נחשף אורח החיים המטורף שלו, שהסווה את בדידותו הרבה ואת חייו הטרגיים.

משפחה מודרנית – עונה 10

סרטים:

בלוויין,
ב-yes1 ב-21:30, אני, טוניה
דרמה סוחפת המבוססת על אירועים אמיתיים ומטורפים, בכיכובן של מרגו רובי (שלראשונה הייתה מועמדת לאוסקר) ואליסון ג'אני (שזכתה באוסקר לשחקנית המשנה הטובה ביותר). סיפורה של המחליקה האמנותית טוניה הארדינג ותיאור האירועים שהובילו לאחד הסקנדלים הגדולים בתולדות הספורט האמריקאי – הארדינג הואשמה בכך שניסתה לחבל בהצלחה של יריבתה לענף ושותפתה לנבחרת האמריקאית, בדרכים לא כשרות.

ב-yes4 ב-22:00, אויבים
מערבון בכיכובם של כריסטיאן בייל, ווס סטודי, רוזמונד פייק. בשנת 1892, קצין ותיק וגיבור מלחמה שנלחם באינדיאנים ב-20 שנה האחרונות מקבל משימה אחרונה לפני הפרישה: ללוות צ'יף אינדיאני זקן בחזרה אל חיק משפחתו שבעמק הדובים במונטנה, מבעד לאזור פראי ומלא באויבים עוינים.

בכבלים,
ב-HOT movies 4 ב-9:20, ים של עצים
דרמה מאת הבמאי המוערך גאס ואן סנט בכיכובו של מתיו מקונוהיי. ארתור הוא אמריקאי עם נטיות התאבדותיות שבוחר לטייל ביער אוקיגהרה ביפן, הידוע כ"ים העצים", יער מסתורי על יד הר פוג'י שאליו מגיעים אנשים להתאבד. ארתור פוגש את טקומי (קן ואטאנבה), אדם יפני שהלך לאיבוד לאחר ניסיון התאבדות, השניים מתיידדים ומגלים את הרצון לחיות ולשרוד, ומנסים למצא יחד את הדרך אל מחוץ ליער. גם עם נעמי ווטס.

ב-HOT movies 4 ב-15:30, המשפטים של קייט מקול
דרמת בית משפט בכיכובם של קייט בקינסייל וניק נולטי. קייט היא עורכת דין אלכוהוליסטית בגמילה ועל תנאי מקבלת את תפקיד ההגנה על לייסי סטאבס (אנה סאפר), אישה המערערת על האשמה ברצח של אישה אחרת. לייסי גם מספרת לקייט על אונס שביצע בה השומר בבית הסוהר. קייט, שמעולם לא הפסידה במשפט, נעזרת בחברה כדי למצוא ראיות שיזכו את לייסי. אך האם היא באמת חפה מפשע? גם עם ג'ימס קרומוול.

ב-HOT movies 1 ב-18:15, הנשיקה האחרונה של הקיסר
דרמה רומנטית בכיכובם של לילי ג'יימס וכריסטופר פלאמר. במהלך מלחמת העולם השנייה נשלח חייל גרמני לחקור האם הסתננו מרגלים לאחוזת הרייך בהולנד. בשהות באחוזה הוא מתאהב במשרתת יהודייה, ומתחיל לפקפק בנאמנותו למשטר.

ולא לשכוח:
שני פרקים של חדר 104 עונה 2 ב-yes VOD וסלקום TV
מייק ג'אדג': סיפורים מהאוטובוס 2 ב-yes VOD וסלקום TV
אקס פקטור בריטניה 15 ב-HOT3 ב-17:00
חמוץ מתוק ב-yes Comedy ב-17:25
תוכנית אבא ב-yes Comedy ב-17:50
שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15. הפרק ה-100 של הקומדיה המצוינת, שכולו מחווה לפרינס המנוח
פרק אחרון לעונה של במשפחות הכי טובות 3 ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 12 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-19:30
משפחת סימפסון 30 ב-yes Comedy ב-19:55
איש משפחה 17 ב-yes Comedy ב-20:20
NCIS לוס אנג'לס 8 ב-HOT Zone ב-20:15
בונז 11 ב-HOT Zone ב-21:00
לבד ביחד 2 ב-yes Comedy ב-21:10 וב-HOT קומדי סנטרל ב-22:30
שנות ה-80 עונה 4 ברשת 13 ב-21:15
גב האומה בערוץ עשר 14 ב-21:15
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes Comedy ב-22:20. הפעם עם סטיב קארל
המנצח ב-yes Edge ב-22:00
פרק אחרון של וולף הול בכאן 11 ב-22:45
שאטו עין כרם 2 בערוץ עשר ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו