המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/11/2018 בקטגוריה ‏כללי

איבד פוגל את פוגל

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): פיגומים, קמט בזמן, האמן הגדול מכולם, העברים – איבד פוגל את פוגל, לוק, לנשום, הבגדים הכי חדשים של המלך, ג'ורדן נוסע באוטובוס, יצורים ליליים, מייק ג'אדג' – סיפורים מהאוטובוס, האקסית המטורפת, חמוץ מתוק, תוכנית אבא, שחור כזה, במשפחות הכי טובות, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחת סימפסון, איש משפחה, לבד ביחד, סאטרדיי נייט לייב, המנצח, אקס פקטור בריטניה, NCIS לוס אנג'לס, NCIS, בונז, שושלת, לאהוב את אנה, שנות ה-80, גב האומה, וולף הול.

שלל מהנכר: חמוץ מתוק (Fresh off The Boat), ללא מילים (Speechless), מקגיוור, הוואי חמש-אפס, שוטרים בדם, Midnight Texas, בליינדספוט, The Cool Kids, גבר מי שנשאר אחרון (Last Man Standing), מטבחי הגיהנום, שושלת, האקסית המטורפת, אומת הזומבים (Z Nation), ואן הלסינג, מייק ג'אדג' – סיפורים מהאוטובוס.

בכאן 11 ב-21:50, העברים – איבד פוגל את פוגל
מי היה דוד פוגל? הוא נחשב לאחד מגדולי הספרות העברית למרות שחי בארץ רק שנה, והותיר אחריו קורפוס של רומנים, נובלות ושירים שזכו להכרה רק לאחר מותו. מסע בעקבות דמותו באמצעות יומניו, מכתביו וכתביו.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-14:00, ג'ורדן נוסע באוטובוס
אחרי שהוביל את נבחרת החלומות של ארה"ב לזכייה במדליית הזהב, אחרי שלוש אליפויות עם שיקגו, בשיא הצלחתו, פרש מייקל ג'ורדן מכדורסל והלך לשחק בייסבול בליגות הנמוכות. הבמאי רון שלטון עוקב אחריו בסרט בשנה וחצי שעברו, עד שחזר לשחק כדורסל.

סרטים:

ב-HOT movies 1 ב-11:10 וב-yes5 ב-17:00, קמט בזמן
סרט הרפתקאות בכיכובן של אופרה ווינפרי, ריס ווית'רספון, מינדי קלינג, כריס פיין. מדען חרוץ נעלם בחלל במהלך ניסוי מדעי שביצע. בתו, מדענית חובבת, מגייסת את אחיה ואת חברם הטוב וביחד הם יוצאים למסע מרתק ברחבי הגלקסיה כדי למצוא אותו.

בלוויין,
ב-yes5 ב-17:00, הבגדים הכי חדשים של המלך
עיבוד אנימציה מבית HBO לסיפור הידוע "בגדי המלך החדשים", בדיבובם של ג'ף דניאלס ואלן אלדה.

ב-yes1 ב-21:30, האמן הגדול מכולם
מיוזיקל ססגוני בכיכובו של יו ג'קמן. סיפור חייו הבלתי יאומן של פי. טי. ברנום השנוי במחלוקת, שהגיע עני ומחוסר כל לניו יורק של תחילת ה -20, והצליח להפוך לאדם הראשון שעשה את הונו מעסקי השעשועים כמפיק ואמרגן, הוא המציא למעשה את הקרקס והביא אותו לתודעת והנאת הקהל הרחב. גם עם יו ג'קמן, מישל ווילאמס, זאק עפרון, זנדאיה. הסרט היה מועמד לשיר המקורי הטוב ביותר בטקס האוסקר האחרון, וזכה בשיר המקורי הטוב ביותר בגלובוס הזהב.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, פיגומים
דרמה ישראלית זוכת פרסים שזכתה להצלחה רבה. אשר, תיכוניסט פרוע, עובד עם אביו הקשוח בעסק לבניית פיגומים. כשמורה חדש מגיע לביה"ס, חייו של אשר המרדן מקבלים תפנית. עם אשר לקס, עמי סמולרצ'יק, יעקב כהן.

ב-yes3 ב-22:00, אהבה חסרה
דרמה רוסית זוכת פרסים, כולל פרס השופטים בפסטיבל קאן ומועמדות לפרס האוסקר לסרט הזר. בני זוג העומדים להתגרש לא מפסיקים לריב ומזניחים את בנם המשותף, עד שיום אחד הילד נעלם מהבית. עם מריאנה ספיבק, אלכסיי רוזין. ביים אנדריי זבייגינצב.

פיגומים

בכבלים,
ב-HOT movies 4 ב-11:20, לוק
דרמה בכיכובו של טום הארדי. אוון לוק הוא מנהל אתר בנייה ואיש משפחה מסור. ערב אחד בתקופת פרויקט גדול הוא מקבל שיחת טלפון אשר שולחת אותו לנסיעה של שעתיים מברמינגהם ללונדון. בדרך הוא מחליט להתקשר לאשתו, ילדיו וחבריו לעבודה ומספר להם על סודות ששמר בתקווה שחייו יישארו כמו שהם, ובתקווה שיוכל לחיות עם הבחירות שעשה. גם עם רות ווילסון ("הרומן"), אוליביה קולמן ("ברודצ'רץ'").

ב-HOT movies 4 ב-18:35, לנשום
דרמה רומנטית בכיכובם של גיא פירס ואיימי ריאן. קיט ריינולדס הוא מורה למוזיקה הנשוי למייגן, והשניים חיים בעיירה קטנה במדינת ניו יורק. קיט מתוסכל כי ויתר על קריירה מוזיקלית לאחר לידת בתם, כיום כבר בת 18. המשפחה מחליטה לארח את סופי (פליסיטי ג'ונס), סטודנטית זרה לסמסטר אחד. קיט וסופי מתחילים לנהל רומן ואפילו חושבים על לברוח ביחד ולחיות ולעסוק במוזיקה בעיר הגדולה, עד שמייגן ובתה מגלות על הרומן.

האמן הגדול מכולם

בנטפליקס, יצורים ליליים
דרמת פשע בכיכובם של איימי אדמס וג'ייק ג'ילנהול. סיפור בתוך סיפור, שבחלקו החיצוני בעלת גלריה מצליחה מקבלת מבעלה לשעבר טיוטה של רומן שכתב, בבקשה שתחווה את דעתה. חלקו הפנימי של הסרט עוקב אחר הטיוטה עצמה, "יצורים ליליים" שמה, ובה חופשה משפחתית הופכת לאלימה וקטלנית. הקריאה בטיוטה מערערת את בעלת הגלריה ומעלה שלדים מן העבר. גם עם מייקל שאנון, איילה פישר, לורה ליני וארמי האמר.

ולא לשכוח:
מייק ג'אדג': סיפורים מהאוטובוס 2 ב-yes VOD וסלקום TV
האקסית המטורפת 4 ב-yes VOD
שושלת 2 בנטפליקס
אקס פקטור בריטניה 15 ב-HOT3 ב-17:00
חמוץ מתוק ב-yes Comedy ב-17:25
תוכנית אבא ב-yes Comedy ב-17:50
שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15
במשפחות הכי טובות 3 ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 12 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-19:30
משפחת סימפסון 30 ב-yes Comedy ב-19:55
איש משפחה 17 ב-yes Comedy ב-20:20
NCIS לוס אנג'לס 8 ב-HOT Zone ב-20:15
בונז 11 ב-HOT Zone ב-21:00
לבד ביחד 2 ב-yes Comedy ב-21:10 וב-HOT קומדי סנטרל ב-22:30
לאהוב את אנה בקשת 12 ב-21:15
שנות ה-80 עונה 4 ברשת 13 ב-21:15
גב האומה בערוץ עשר 14 ב-21:15
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes Comedy ב-22:20. הפעם עם לייב שרייבר וליל וויין
המנצח ב-yes Edge ב-22:00
וולף הול בכאן 11 ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו