המלצת היום – שישי

משפחת מרפי

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): משפחת מרפי, 1983, מרי המתנקשת, מאורת הגנבים, בייבי, Time Share, הנשיקה האחרונה של הקיסר, הרץ במבוך תרופת המוות, העולם שייך לך, סיפורו של ניקי ג'אם, אל תנסו את זה בבית, ויקינגים, חוק וסדר מדור מיוחד, אקס פקטור בריטניה, אקסיוס – להציל את התקשורת.

שלל מהנכר: Ministry of Justice – סדרה סאטירית חדשה בת שלושה פרקים של ערוץ 4 הבריטי, הנועצת סיכות בעולם הפשע ובהתנהגות אנטי-סוציאלית. בפרק הראשון מנסה המשרד לפתור את בעיית הסמים של בריטניה על ידי השקת שירות סחר בסמים מזויפים, וכן משיק אזור מיועד שבו מותר לשדוד.

פרק אחרון לחצי עונה של חוק וסדר מדור מיוחד. וגם ממי, מרפי בראון, S.W.A.T, I Feel Bad, וויל וגרייס, Legacies, על טבעי, טיטאנים.

בנטפליקס, משפחת מרפי (F Is for Family)
עונה שלישית לקומדיית האנימציה של הקומיקאי ביל בר בנטפליקס, על קורותיה של משפחה בשנות ה-70, עם כל חוסר התקינות הפוליטית הנלווה לכך.

בנטפליקס, 1983
הסדרה הפולנית המקורית הראשונה של נטפליקס, המתארת היסטוריה חלופית: עשרים שנים לאחר מתקפת טרור שהתרחשה ב-1983 ומנעה את נפילת מדינת המשטרה הפולנית ולאחר מכן גם את נפילת מסך הברזל הקומוניסטי כולו, סטודנט אידיאליסט למשפטים ושוטר חושפים את הקנוניה שהייתה אחראית לכך.

1983

בנטפליקס, בייבי (Baby)
דרמת נוער איטלקית. לשתי נערות מהאזור העשיר של רומא נמאס ממשפחותיהן ומחבריהן ללימודים. הן נמשכות לעולם התחתון של העיר ומתחילות לחיות חיים כפולים.

בנטפליקס, סיפורו של ניקי ג'אם (Nicky Jam: El Ganador)
סדרת דרמה קולומביאנית בכיכובו של אמן הראגאטון ניקי ג'אם, המגוללת את סיפור חייו – מאבקו בהתמכרות לסמים ועלייתו לתהילה בינלאומית.

בנטפליקס, אל תנסו את זה בבית (Death by Magic)
סדרת ריאליטי חדשה שבמסגרתה יוצא הקוסם דרמונד מאני-קוטס לטיול ברחבי העולם, חולק את תשוקתו למקצוע ומנסה לבצע קסמים שכמה מעמיתיו כשלו בהם – ושילמו בחייהם.

בנטפליקס, ויקינגים
חלקה הראשון של העונה החמישית.

סרטים:

בסלקום TV, מרי הגאה + ב-HOT movies 1 ב-00:25, מרי המתנקשת
מותחן פעולה בכיכובה של טראג'י פ. הנסון ("אימפריה"). מרי היא מתנקשת מקצועית העובדת עבור משפחת פשע בבוסטון. יום אחד בזמן משימה שבה היא הורגת סוכן הימורים בדירתו, היא שמה לב שבנו הצעיר דני נמצא בחדר הסמוך. כשנה לאחר מכן דני גדל וכעת עובד עבור פושע הנקרא "דוד" (זנדר ברקלי). מרי מלאת רגשות האשם תמיד משגיחה על דני מרחוק, וכאשר הוא נפגע היא לוקחת אותו לביתה ומחליטה לדאוג לו. מאותו הרגע חייה משתנים מקצה לקצה. גם עם דני גלובר.

בכבלים,
ב-HOT movies 1 ב-22:00, מאורת הגנבים
מותחן פשע ופעולה בכיכובו של ג'רארד באטלר. ניק דייביס, חבר ביחידת עילית של מחלקת השריף של לוס אנג'לס, חוקר שוד כושל שלא הניב רווח לשודדים אבל השאיר זירה שנראית כמו שדה קרב. יחד עם חבורתו הכוללת שוטרים חצי מושחתים הוא יוצא לנסות לתפוס את השודדים בעת מעשה, אך מגלה כי המשימה קשה משחשב: חייהם של חברי הצוות שלו קשורים אישית ומצטלבים עם אלו של חבורת שודדי בנקים. גם עם 50 סנט, פבלו שרייבר.

מלך האריות

בלוויין,
ב-yes5 ב-17:00, מלך האריות
כי בטח בא לכולם לצפות בו אחרי הטריילר לעיבוד המחודש.

ב-yes1 ב-21:30, הנשיקה האחרונה של הקיסר
דרמה רומנטית בכיכובם של לילי ג'יימס וכריסטופר פלאמר. במהלך מלחמת העולם השנייה נשלח חייל גרמני לחקור האם הסתננו מרגלים לאחוזת הרייך בהולנד. בשהות באחוזה הוא מתאהב במשרתת יהודייה, ומתחיל לפקפק בנאמנותו למשטר.

ב-yes2 ב-22:00, הרץ במבוך: תרופת המוות
החלק השלישי והאחרון בטרילוגיית האקשן המצליחה. הפעם תומאס וחבריו יוצאים למשימה מסוכנת ביותר – למצוא תרופה לוירוס קטלני שהשתלט על העולם. עם דילן אובריאן, קאיה סקודלריו, ויל פולטר, איידן גילן.

בנטפליקס, Time Share
מותחן פשע מקסיקני עטור פרסים. בעת נופש משפחתי רווי תאונות ותקלות, אבי המשפחה מתחיל לחשוד שמדובר בתוכנית זדונית. עם לואיס חררדו מנדז, מיגל רודרטה, קסנדרה צ'אנגרוטי, ואיכשהו גם אר ג'יי מיט (וולטר ג'וניור מ"שובר שורות") השתרבב לכאן.

בנטפליקס, העולם שייך לך (Le Monde est à toi/The World is Yours)
קומדיית פשע צרפתית בכיכובה של איזבל אדג'ני. כדי להיחלץ מחיי הפשע מסכים סוחר סמים מפריז לבצע עסקת סמים אחת אחרונה בספרד. ההחלטה מסבכת אותו עם מאפיונרים מעורערים, עם אהובתו משכבר ועם אמו התחמנית.

ולא לשכוח:
בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO ב-21:00, אקסיוס: להציל את התקשורת
אקס פקטור בריטניה 15 ב-HOT3 ב-17:00
חוק וסדר: מדור מיוחד 19 בכאן 11 ב-23:25

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו