המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/10/2018 בקטגוריה ‏כללי

ברצלונה בוערת

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): ברצלונה בוערת, נערות השחר הזהוב, פרקים אחרונים לעונה של וידה ומתוק ומר. איש העתיד, אגדות המחר, בית פזמון, החיים עצמם, מלכת הדרום, בעלי היכולות, החץ, ילדותי, פילדלפיה זורחת, הרופא הטוב, מפחיד כזה, בליינדספוט, הטיהור, דה פור, המטבח המנצח, מה נסגר, בואו לאכול איתי.

שלל מהנכר: The Reluctant Landlord – קומדיה בריטית חדשה בת ששה פרקים של סקיי, גבר שאביו מת נאלץ לקחת לידיו את הפאב המשפחתי, בשעה שכל מה שהוא רוצה זה להיות די ג'יי היפ הופ – חלום שגם אשתו וילדיו לא בדיוק עוזרים לטפח.

בנוסף פרק אחרון לעונה של The Great British Bake Off. וגם The Kids are Alright, The Conners, The Rookie, ביחד ולחוד (Splitting Up Together), שחור-כזה, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, FBI, דה וויס, החיים עצמם, New Amsterdam, בעלי היכולות, נשק קטלני, ברק שחור, הפלאש, ספר האורחים, Later Live – with Jools Holland, Loudermilk, כנופיית המאיה (Mayans M.C), הטיהור (The Purge).

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, נערות השחר הזהוב: קיצוניות לאומנית ביוון
בשנים האחרונות יוון שטופת השמש והחברותית נמצאת בצלו של מהלך פוליטי אידיאולוגי שמזכיר את הנאציזם. הגברים השולטים במפלגת הימין הקיצונית "השחר הזהוב" הואשמו בביצוע פעילות פלילית מאורגנת ונאסרו. על מנת לשמור על עמדתה של המפלגה כחמישית בגודלה ביוון, החליטו נשותיהם ובנותיהם לקחת על עצמן את האחריות ולהוביל את המפלגה בבחירות הקרובות. ככל שהזמן עובר והעניינים מתגלגלים, אנו נחשפים למידע סודי ועדויות בלעדיות של הדינמיקה המשפחתית של אחת מן המפלגות הלאומניות הגדולות ביותר שידעה אירופה. סרט תיעודי זה חושף את דרכי החשיבה, הערכים והאופי של האנשים שעומדים בחזית הלאומניות המודרנית.

סרטים:

בנטפליקס, ברצלונה בוערת (Gun City/A la sombra del rey)
דרמת פשע ספרדית בכיכובם של לואיס טוסאר ("מאמא") ומישל ג'נר ("חולייטה"). בשנת 1921 בברצלונה, על רקע התסיסה בין האנרכיסטים למשטרה, סוכן כפול מנסה לאתר את האחראי לגניבת נשק צבאי שעלול לגרום למלחמת אזרחים.

ולא לשכוח:
החיים עצמם 3 ב-yes VOD והפרק הקודם ב-yes Drama ב-21:15
אגדות המחר 4 בנטפליקס
הטיהור (The Purge) באמזון פריים וידאו
הרופא הטוב 2 ב-HOT3 ב-20:45
המטבח המנצח בקשת 12 ב-21:00
בית פזמון ב-yes דוקו ב-21:00
בואו לאכול איתי 3 בכאן 11 ב-21:15
דה פור ברשת 13 ב-21:00
מלכת הדרום 3 ב-yes Drama ב-22:00
בעלי היכולות 2 ב-yes Action ב-22:00
ילדותי (Kidding) ב-yes Edge ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:15
איש העתיד (פיוצ'ר מן) באגו ב-22:25
פילדלפיה זורחת 13 ב-yes Edge ב-22:35
החץ 7 ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לעונה של וידה ב-yes Edge ב-22:55
פרק אחרון לעונה של מתוק ומר ב-yes Edge ב-23:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו