המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/10/2018 בקטגוריה ‏כללי

בואו לאכול איתי

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): בואו לאכול איתי, אגרוף בלסת, מזכירת המדינה, קווין אוקון – היפה והחיה שבי, פרקים אחרונים לעונה של Sorry for Your Loss, פרוצות, בול, הסיפור הרדיקלי של פאטי הרסט, ג'ון אוליבר, זמן אמיתי עם ביל מאהר, אימה אמריקאית, אינסטינקט, יאנגר, סליחה על השאלה.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה (וארוך מהרגיל) של סמוך על סול. שני פרקים אחרונים לעונה של Sorry for Your Loss.

וגם הרופא הטוב, Happy Together, The Neighborhood, בול, .Magnum P.I, דה וויס, Manifest, המתמחה (The Resident), מוקד 911 (9-1-1), The Truth About the Harry Quebert Affair, Strangers, QI, נקמת האדמה השחורה (Black Earth Rising).

בכאן 11 ב-21:00, בואו לאכול איתי
עונה שלישית לתחרות האוכל, והפעם עונת זוגות שבמסגרתה מתחרים לראשונה זה בזה בכל שבוע שלושה זוגות מרחבי הארץ. כל אחד מהזוגות יארח את הזוגות האחרים בביתו הפרטי לארוחה חגיגית שבני הזוג הכינו בעצמם. בארוחה – שלוש מנות: ראשונה, עיקרית וקינוח. הזוג המארח יעבוד יחד על הכנת הארוחה המושלמת. מלבד האוכל יהיה עליהם להשקיע בבידור ובחוויית האירוח בתקווה לרצות את הזוגות המתארחים שיבואו, יטעמו וירכלו. בתום הארוחה יעניקו הזוגות המתארחים לזוג המארח ציון משוקלל על החוויה כולה, ולאחר שלוש הארוחות יוכרז הזוג המנצח. הזוג הזה יזכה בנסיעה קולינארית זוגית לאיטליה. שי אביבי שב לקריין. ימים שלישי וחמישי.

בלוויין,
ב-yes Drama ב-21:15, מזכירת המדינה
השידור הליניארי של העונה החמישית.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, קווין אוקון – היפה והחיה שבי
לפני שהפך לאושיה בעולם האיפור, נאלץ קווין אוקון להתמודד עם גילויי הומופוביה קשים, עם מחלה נדירה ועם התמכרות כשברקע סיפור האימוץ שלו שנותר כפצע פתוח. הסרט הארכיוני לוקח אותנו אל מאחורי הקלעים של רגעים איקוניים בשנות השמונים של המאה ה -20 עם כמה מהצלמים, הדוגמניות והשחקניות של התקופה.

אגרוף בלסת

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, אגרוף בלסת
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמה בריטית שהייתה מועמדת לפרס במאי הביכורים בטקס פרסי הבאפטא 2018, וכן מועמדת לששה פרסי האינדי הבריטים, בכיכובם של ג'וני האריס, איאן מקשיין וריי ווינסטון. אלוף נוער באגרוף לשעבר חוזר למועדון שבו גדל ולצוות המקורי שלו, ומנסה לטפס חזרה למעלה.

ולא לשכוח:
שני פרקים אחרונים לעונה של Sorry for Your Loss בפייסבוק
הסיפור הרדיקלי של פאטי הרסט ב-yes דוקו ב-21:00
יאנגר 4 ב-HOT3 ב-21:05
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes Oh ב-21:30
סליחה על השאלה בכאן 11 ב-22:00
זמן אמיתי עם ביל מאהר ב-yes Oh ב-22:00 וב-HOT HBO ב-0:20
פרוצות 2 ב-yes Drama ב-22:00
אינסטינקט ב-yes Action ב-22:00
אימה אמריקאית: אפוקליפסה ב-yes Edge ב-22:00
סליחה על השאלה בכאן 11 ב-22:07
בול 3 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו