המלצת היום – חמישי

מלכות (צילום: אוהד רומנו)

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): מלכות, ממזרים, המשימה, ילדים מיליארדרים, רוני קולמן המלך, פרק אחרון לעונה של ההיסטוריה של הקומדיה. ריברדייל, הפלאש, מוקד 911, המתמחה, ליל המכשפות, בין הקצוות, מייקל, וויל וגרייס, חדשות מעולות, עד כאן, בואו לאכול איתי, שנות ה-80.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים של Bad Move ו-The Truth About the Harry Quebert Affair. וגם Single Parents, אמא אמריקאית (American Housewife), הגולדברגים, משפחה מודרנית, A Million Little Things, האנטומיה של גריי, הישרדות, אריות הים (SEAL Team), מחשבות פליליות, Chicago Fire, Chicago Med, Chicago P.D, אימפריה, סטאר, All American, ריברדייל, פילדלפיה זורחת, אימה אמריקאית אפוקליפסה, One Dollar, The Bisexual, There She Goes, Zapped.

ב-HOT3 ב-20:15, מלכות
בעיצומה של מסיבת רווקים עולים מתנקשים ליאכטה המשפחתית של משפחת מלכה, אימפריית פשע מקומית, ומחסלים את כל הגברים של המשפחה. הנשים של משפחת מלכה נשארות להתמודד לבד בלי הגברים שלהן. המלכות, ובראשן דורי (ריטה), מסוכסכות בינן ועם עצמן, איבדו את מעמדן וכוחן באבחה אחת, נזרקות אל מציאות חדשה שבה עליהן להיאבק על מקומן בעולם גברי המקדש רק כוח. לצידה עומדות בתה הצעירה והרווקה ליזי (דאנה איבגי), הפסיכולוגית החריפה נעמה (מלי לוי) והארוסה הסקסית והקשוחה של בנה ספיר (ליהי קורונובסקי). בדרכן המצחיקה, הסוחפת והמלאה באקשן קומי, ומבלי לוותר על נשיות ואנושיות, המלכות ינסו לעמוד שוב על הרגליים ולשקם את עסקי המשפחה שנלקחו מהן, כמו גם לנקום את מות הגברים. גם עם שרונה יהאן-פרוז, אורלי זילברשץ, עומר דרור, נופר סלמן, רוי מילר, עדי אלון, מיכאל אלוני, יגאל נאור, אלברט אילוז וגיל פרנק. יצרו את הסדרה לימור נחמיאס, גל זייד, רותי זייד, דני רוזנברג ודרור נובלמן.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, ילדים מיליארדרים
ממארזי אייפד מוזהבים, דרך שעונים מעוצבים, דגמי מכוניות מיניאטוריות, ועד בתי בובות שעולים 50 אלף פאונד – היכנסו אל עולמם חסר הגבולות של ילדי המיליארדרים בבריטניה. אורח החיים הראוותני של הילדים כולל רכישות אינסופיות של שעונים ובגדים בחנויות היוקרתיות, אימוני כושר עם מאמני הסלבס הגובים את המחירים הגבוהים ביותר בשוק, וכל זה כמובן זמני – עד שיגיעו סופסוף לגיל שיאפשר להם לעבור את הניתוחים הקוסמטיים הפופולאריים ביותר בקרב עשירי בריטניה – הגדלת שפתיים ושאיבת שומן.

בנטפליקס, רוני קולמן: המלך (Ronnie Coleman: The King)
סרט תיעודי העוקב אחר רוני קולמן, שהוכתר כמפתח הגוף הטוב בעולם, אבל גופו נושא את הצלקות. בסרט הוא מספר על המחיר ששילם כדי לכבוש את יעדיו.

סרטים:

ב-HOT Movies 1 ב-22:00 וב-yes VOD, המשימה
מותחן פשע בכיכובן של מישל רודריגז וסיגורני וויבר. רופאה בכירה מבצעת בכפייה ניתוח לשינוי מין ברוצח אכזרי שהרג את אחיה. כשהרוצח מתעורר כאישה על שולחן הניתוחים, הוא מחליט לחפש אחר הרופאה. גם עם טוני שלהוב. ביים וולטר היל.

בלוויין,
ב-yes1 ב-21:30, ממזרים
קומדיה בכיכובם של אואן וילסון, אד הלמס וגלן קלוז. שני אחים מגלים שאמם התהוללה בצעירותה ולכן אין לה מושג מיהו אביהם. בעקבות הידיעה הם יוצאים למסע בעקבות הרומנים של האם, בתקווה למצוא את אביהם הביולוגי.

ולא לשכוח:
וויל וגרייס 10 בפרטנר TV
ריברדייל 3 בנטפליקס
הפלאש 5 בנטפליקס
בואו לאכול איתי 3 בכאן 11 ב-21:00
MKR המטבח המנצח בקשת 12 ב-21:00
שנות ה-80 ברשת 13 ב-21:00
פרק אחרון לעונה של ההיסטוריה של הקומדיה 2 ב-yes דוקו ב-21:15
מוקד 911 עונה 2 ב-yes Drama ב-21:15
עד כאן בכאן 11 ב-21:57
מייקל ב-yes Comedy ב-22:00
המתמחה ב-yes Drama ב-22:00
ליל המכשפות ב-yes Action ב-22:00
בין הקצוות ב-yes Edge ב-22:00
שני פרקים של חדשות מעולות 2 בכאן 11 ב-23:27

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו