המלצת היום – ראשון

גוונים של שחור

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): חוק הפטריוט עם חסן מינאג', גוונים של כחול, ארמי אוף לאברז בארץ הקודש, שנה של תקווה, אמא, בוליט, ריי דונובן (לפנות בוקר), נשק קטלני, מאסטר שף, שלדון הצעיר, חליפות, חוקים משלה, הצמד, המתים המהלכים, קמפינג, עד כאן, משחקי השף קונדיטור, המטבח המנצח.

שלל מהנכר: ילדותי (Kidding), דוקטור הו, אקס פקטור בריטניה.

בסלקום TV, גוונים של כחול
עונה שלישית ואחרונה לדרמה המשטרתית בכיכובo של חניפר לופז וריי ליוטה.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, ארמי אוף לאברז בארץ הקודש
להקת הפופ השבדית ארמי אוף לאברז הוציאה בשנות התשעים שורה של להיטים אירופאיים עתירי קיטש מילולי, דימויים קאמפיים וחדווה מינית משולחת רסן. הסרט בוחן בעין ביקורתית ומשועשעת את הפופולריות המתמשכת והבלתי צפויה של ההרכב בישראל, ועוקב אחר החלטתו הדרמטית של ז'אן פייר ברדה לעזוב את שבדיה ולעלות לארץ.

ארמי אוף לאברז בארץ הקודש

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, שנה של תקווה
טרייסי, ג'ושוע ופבלו גרים ברחובות מנילה בפיליפינים, כמו ילדים רבים אחרים. רוב הזמן הם מסוממים, עוברים התעללות מינית ונאלצים לגנוב לעצמם אוכל ובגדים. הקרן "Stairway Foundation" שפועלת למען אותם צעירים מוציאה אותם ל"שנה של תקווה". הנערים מועברים מהרחובות למרכז שיקום על אי, הרחק מרחובות העיר. שם הם מקבלים הזדמנות לשנות את חייהם לנצח. לצד תנאי המחייה המשופרים הם גם לומדים לראשונה שגופם שייך רק להם. השיחות קורעות הלב של הילדים נחתכות בשוטים מחוספסים מרחובות מנילה, וכל אלה מדגישים את הניגוד בין העיר האפלה לחוף השמשי שבו הילדים יכולים לשוב ולהיות ילדים. אך החיים ברחוב ממשיכים לחכות להם ברקע.

ב-yes Edge ב-6:00, ריי דונובן
העונה השישית בצמוד לשידור בארה"ב. השידור הנורמלי: שלישי ב-22:00.

בנטפליקס, חוק הפטריוט עם חסן מינאג' (Patriot Act With Hasan Minhaj)
תוכנית אירוח קומית חדשה בשידור שבועי של הקומיקאי חסן מינאג', בין היתר איש "הדיילי שואו", העוסקת בחדשות, פוליטיקה ותרבות מהעולם.

חוק הפטריוט עם חסן מינאג'

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT Movies 1 ב-22:00, אמא!
מותחן דרמה פסיכולוגי של הבמאי דארן ארונופסקי ("רקוויאם לחלום", "ברבור שחור"). ג'ניפר לורנס וחוויאר ברדאם מככבים בסרט כזוג המתגורר במה שנראה כמקום אידיאלי, גן עדן מבודד. מערכת היחסים שלהם עומדת במבחן כאשר זוג אורחים זרים ולא צפויים (אד האריס ומישל פייפר) פולשים לביתם ומפרים את שלוותם. לבית ממשיכים להגיע עוד ועוד אורחים, מה שבאופן מפתיע מעורר את השראתו של הבעל המשורר שנמצא זמן רב במחסום כתיבה. ככל שהקיום בבית נהייה יותר כאוטי ובלתי נסבל עבור האישה, כך מתעצם האגו של הבעל שמתעקש להכניס את כל התוהו הזה לביתם. גם עם בריאן גליסון, דונל גליסון.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, בוליט
סרטים שחייבים לראות. לציון 50 שנה ליציאתו, מותחן הפעולה המצוין בכיכובו של סטיב מקווין, בו הוא מגלם בלש משטרה שמקבל משימה לשמור על עד מפתח במשך 48 שעות. מירוצי המכוניות ברחובות סאן פרנסיסקו הם בין המשפיעים והידועים בתולדות הקולנוע, וזיכו את הסרט בפרס אוסקר לעריכה. גם עם רוברט ווהן, ג'קלין ביסט, רוברט דובאל. ביים ג'ונתן קפלן, ארה"ב, 1968.

ולא לשכוח:
שלדון הצעיר 2 ב-yes VOD ובסלקום TV
גוונים של כחול 3 בסלקום TV
נשק קטלני 3 בסלקום TV
חוק הפטריוט עם חסן מינאג' בנטפליקס
נטל האמת ב-HOT3 ב-20:45
MKR המטבח המנצח בקשת 12 ב-21:00
משחקי השף: קונדיטור ברשת 13 ב-21:00
Suits 8 ב-yes Drama ב-21:15
עד כאן בכאן 11 ב-21:58
חוקים משלה 2 ב-yes Drama ב-22:00
הצמד 2 ב-yes Oh ב-4:00
המתים המהלכים 9 ב-yes Edge ב-5:00
קמפינג ב-yes Oh ב-5:00
ריי דונובן 6 ב-yes Edge ב-6:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו