המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/09/2018 בקטגוריה ‏כללי

פרוצות – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): הטיהור, פרוצות, עיר ב-48 שעות, סמוך על סול, איש העתיד, אנימלס, מפחיד כזה, טופ שף, אלמנטרי, הפסיכולוגית, אנחנו על המפית, נינג'ה ישראל, האח הגדול רגע אחרי.

שלל מהנכר: Wanderlust – דרמה קומית של BBC בכיכובה של טוני קולט. פסיכולוגית מנסה לשמור על הניצוץ בינה לבין בעלה לאחר שתאונת אופניים גורמת להם לחשוב מחדש על מערכת היחסים שלהם (ב-19 באוקטובר גם בנטפליקס).

The Truth About the Harry Quebert Affair – מיני סדרה של רשת הכבלים Epix, בכיכובם של פטריק דמפסי, דיימון ווייאנס, וירג'יניה מדסן, וויין נייט ואחרים. סופר צעיר שיוצא לבקר בביתו של סופר אגדי אהוב, הארי קווברט, כדי לזכות במעט השראה, מגלה כי הוא מואשם ברצח של בת 15 שנעלמה שנים לפני כן.

הטיהור (The Purge) – עיבוד טלוויזיוני של USA לסדרת סרטי האימה המצליחה, המתרחש באותו יקום שבו אחת לשנה הפשע – כולל רצח – חוקי לחלוטין למשך 12 שעות.

כנופיית המאיה (.Mayans M.C) החלה אתמול, הפרק הראשון כבר זמין מספר ימים, כזכור. פרק אחרון לעונה של וונטוורת' ו-Age Before Beauty. גמר Making It.

וגם America's Got Talent, The Outpost, Wrecked, Castle Rock, The Jim Jefferies Show, The Great British Bake Off, Mr. Mercedes.

בערוץ הטיולים ב-22:00, עיר ב-48 שעות
עונה חמישית לתוכנית הטיולים בהובלת ריצ'רד איואדי ("צוות IT").

בלוויין,
ב-yes VOD, פרוצות
העונה השנייה של הדרמה הבריטית, המתרחשת בבורדל במאה ה-18, עולה במלואה. השידור הליניארי החל מ-2 באוקטובר.

באמזון פריים וידאו, הטיהור (The Purge)
בצמוד לשידור בארה"ב, עיבוד טלוויזיוני של USA לסדרת סרטי האימה המצליחה, המתרחש באותו יקום שבו אחת לשנה הפשע – כולל רצח – חוקי לחלוטין למשך 12 שעות. קבוצה של דמויות לא קשורות לכאורה נתקלות זו בזו בעיר במהלך השעות האלה. בעוד השעון מתקתק, כמה מהם יילחמו, כמה מהם יסתתרו, אחרים יאמצו את הטיהור במלוא מובן המילה, וכולם יאלצו להתמודד עם עברם כדי ליזום לעצמם עתיד טוב יותר.

ולא לשכוח:
סמוך על סול 4 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO ב-22:05 וב-yes Action ב-22:45
טופ שף 12 ב-HOT3 ב-20:45
אנחנו על המפית בכאן 11 ב-21:00
נינג'ה ישראל בקשת 12 ב-21:00
האח הגדול: רגע אחרי ברשת 13 ב-21:00
הפסיכולוגית בכאן 11 ב-22:00
אלמנטרי 6 ב-yes Action ב-22:00
איש העתיד (פיוצ'ר מן) באגו ב-22:25
אנימלס 3 ב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו