המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/09/2018 בקטגוריה ‏כללי

מרי הורגת אנשים – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): מרי הורגת אנשים, מייקל, אמהות רעות 2, מרשל, פרקים אחרונים של מעורב ישראלי עם טל פרידמן ושערוריות הפופ הגדולות. אוטונומיות, אלמנטרי, ממלכת החיות, קוונטיקו, עד כאן, חברות.

שלל מהנכר: אימה אמריקאית: אפוקליפסה – עונה שמינית לאנתולוגיית האימה של ראיין מרפי. שרה פולסון, קתי בייטס, ג'ואן קולינס, בילי לורד, בילי אייכנר ועוד מככבים (ב-25 בספטמבר גם ב-yes).

סנאץ' – עונה שנייה (שזמינה במלואה) לקומדיית הפשע הכיפית של Crackle, המבוססת בחופשיות על סרטו המצליח של גאי ריצ'י מתחילת שנות האלפיים (ב-20 בספטמבר גם בסלקום TV).

וגם פילדלפיה זורחת, האח הגדול, Americas Got Talent, שני פרקים של מאסטר שף, החוטאת, Suits, Bobcat Goldthwait's Misfits & Monsters, One Dollar, Full Frontal With Samantha Bee, Upstart Crow, Hang Ups, The Great British Bake Off.

בכבלים,
ב-HOT3 ב-21:45, מרי הורגת אנשים
שידור ליניארי לעונה השנייה של הדרמה הקנדית החמודה.

בלוויין,
ב-yes Comedy ב-22:00, מייקל
שידור שבועי לקומדיה הישראלית החדשה.

סרטים:

בסלקום TV, אמהות רעות: לשרוד את החג
המשך לקומדיה המצליחה, בכיכובן של מילה קוניס, קריסטן בל, קתרין האן, שריל היינס, סוזן סרנדון, כריסטין ברנסקי. בתוך כל הטירוף של חג המולד, מנסות האמהות לדאוג לחופשה מושלמת עבור משפחותיהן. הכל מסתבך כשהאמהות שלהן מצטרפות לחגיגה.

בסלקום TV, מרשל
דרמה בכיכובו של צ'דוויק בוזמן, הלא הוא הפנתר השחור. סיפורו של ת'ורגוד מרשל, שהיה לשופט השחור הראשון בבית המשפט העליון בארצות הברית. גם עם ג'וש גד, קייט הדסון.

ולא לשכוח:
קוונטיקו 3 בסלקום TV ופרטנר TV
ממלכת החיות 3 בסלקום TV ופרטנר TV
אלמנטרי 6 ב-yes VOD
מעורב ישראלי עם טל פרידמן ב-HOT8 ב-21:00.
פרק רביעי ואחרון: 'היינן מחפש זהות'. פרידמן יוצא עם חברו יאיר היידו, מומחה יין עולמי, למסע בגליל, בהרי יהודה ובשפלה. בדרכם הם פוגשים כורמים, בעלי יקבים, וייננים שמלמדים אותם על צמיחתה המרתקת של סצנת שיכר ויין מקומית, על הקשר בין יין ואוכל, ועל החיפוש אחר היין המושלם המשלב זהות מקומית ואישית כאחד.
חלק שני ואחרון של שערוריות הפופ הגדולות ב-HOT8 ב-21:45
עד כאן בכאן 11 ב-21:57
חברות 4 בערוץ עשר ב-22:15
אוטונומיות ב-HOT3 ב-22:15

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו