המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/09/2018 בקטגוריה ‏כללי

מז"ל טוב

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): מז"ל טוב, טקס פרסי אופיר, אוטונומיות, בלייד ראנר 2049, האיש שהפיל את הבית הלבן, הטופ מודל הבאה, אלמנטרי, ממלכת החיות, קוונטיקו, עד כאן, אמבולנס.

שלל מהנכר: פרק הבכורה של God Friended Me זמין לפני תחילת השידור שלה בסוף ספטמבר – סדרת דרמה חדשה המוגדרת כ"מרוממת רוח", על אתלט שחייו משתנים מן הקצה אל הקצה כאשר אלוהים בכבודו ובעצמו מבקש ממנו חברות ברשת חברתית. בהיסח הדעת הוא הופך בעקבות המקרה לסוכן של שינוי עבור הסובבים אותו. ברנדון מייקל ("The Mayor") מככב לצדה של ויולט בין ("הפלאש") וסוראי שארמה ("חיי פיי").

פילדלפיה זורחת (It's Always Sunny in Philadelphia) החלה אתמול, הפרק הראשון כבר זמין מספר ימים, כזכור. וגם האח הגדול, שני פרקים של מאסטר שף, החוטאת, One Dollar Suits, Bobcat Goldthwait's Misfits & Monsters, Hang Ups, The Great British Bake Off.

ברשת 13 ב-21:00, טקס פרסי אופיר

בכבלים,
ב-HOT3 ב-22:15, אוטונומיות
השידור הליניארי של הדרמה החדשה בכיכובו של אסי כהן.

סרטים:

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן HOT Action ב-22:00, מז"ל טוב
מותחן אימה מבדר שזכה להגדרה "לקום אתמול בבוקר פוגש את הצעקה". טרי גלבמן (ג'סיקה רות'ה) היא סטודנטית סנובית ומרוכזת בעצמה, אך בכל זאת לא מגיע לה להירצח, ועוד ביום הולדתה על ידי מטורף עם מסכה. באופן מסתורי טרי חוזרת שוב ושוב לחיות את אותו היום בלופ, ומבינה שזה יגמר רק כאשר תמצא את הרוצח שלה. בכל גם עם ישראל ברוסארד ("לכל הנערים שאהבתי").
השידור הליניארי ב-yes – ב-29 בספטמבר.

בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, האיש שהפיל את הבית הלבן
דרמת מתח ביוגרפית בכיכובם של ליאם ניסן, דיאן ליין. מארק פלט היה המדליף הסודי "גרון עמוק", שסייע בחשיפת אחת השערוריות הגדולות שידעה ארה"ב. אחרי עשורים שבהם לא נחשפה זהותו, מוצג סיפורו האמיץ של הסוכן החשאי.

בלוויין,
ב-yes VOD, סרטים חדשים
סרטים נוספים שעולים לפלטפורמה וישודרו בהמשך בערוצי הסרטים: חולי אהבה (החמוד בכיכובו של קמיל ננג'יאני), איש השלג (מייקל פסבנדר), זה לה וי (יוצרי "מחוברים לחיים"), הדיוקן האחרון (ג'פרי ראש).

בכבלים
ב-HOT Gold ב-22:00, בלייד ראנר 2049
המשכון לקלאסיקה שעלילתו מתרחשת שלושים שנים לאחר אירועי הסרט הראשון, בכיכובם של ריאן גוסלינג, הריסון פורד. יש בלייד ראנר חדש – קיי, שוטר במשטרת לוס אנג'לס (גוסלינג), החושף סוד ישן אשר עלול להמיט אסון על מה שנותר מהאנושות. מה שקיי מגלה מוביל אותו לצאת ולמצוא את ריק דוקרד (פורד), בלייד ראנר לשעבר שנעלם לפני 30 שנה. גם עם רובין רייט, ג'ארד לטו.

ולא לשכוח:
קוונטיקו 3 בסלקום TV ופרטנר TV
ממלכת החיות 3 בסלקום TV ופרטנר TV
אלמנטרי 6 ב-yes VOD
הטופ מודל הבאה 21 ב-HOT3 ב-20:45
עד כאן בכאן 11 ב-21:57

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו