המלצת היום – ראשון, ערב סוכות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/09/2018 בקטגוריה ‏כללי

שלג צח

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): חזרה למונטוק, האנטומיה של גריי, שמתי ברז למורה, פרק אחרון לעונה של שלג צח. אימת המתים המהלכים, הצמד, לא בטוחה, בולרז, אנימלס, תפוס את שורטי, נטל האמת.

שלל מהנכר: חסרי בושה, ילדותי Warriors of Liberty City, America to Me, אקס פקטור בריטניה, תפוס את שורטי, רייק, מקום בלב (A Place to Call Home).

ב-HOT VOD, האנטומיה של גריי
העונה ה-13 עולה במלואה לשירות.

סרטים:

ב-yes1 ב-21:30, חזרה למונטוק
דרמה רומנטית של הבמאי הוותיק פולקר שלנדורף ("תוף הפח"), בכיכובם של שניים מהשחקנים הטובים יותר של הקולנוע האירופאי העכשווי – סטלן סקארסגארד ונינה הוס. במהלך נסיעת עבודה לניו יורק, יוצר סופר מהולל קשר עם אישה איתה ניהל רומן סוער בעבר, וזאת למרות היותו נשוי. פגישתם המחודשת מציתה רגשות נשכחים ותהיות על עתיד אפשרי. הסרט, המבוסס בחופשיות על ספרו האוטוביוגרפי של מאכס פריש "מונטוק", השתתף בתחרות הרשמית בפסטיבל ברלין.

ב-yes3 ב-22:00, שמתי ברז למורה
סרטים שחייבים לראות. קומדיית האייטיז הקלאסית של ג'ון יוז. פריס ביולר נחשב לאגדה בשל יכולתו להבריז מהלימודים. בעוד אחותו הקנאית ומנהל ביה"ס עושים הכל כדי לתפוס אותו, הוא יוצא עם חבריו לקרוע את העיר. הסרט גרר גל חיקויים וציטוטים, ונחשב לאחת מקומדיות ההתבגרות הטובים בכל הזמנים. עם מת'יו ברודריק, ג'ניפר גריי, ג'פרי ג'ונס, צ'ארלי שין. ארה"ב, 1986.

שימו לב, משודר כרגיל:
נטל האמת ב-HOT3 ב-20:45
תפוס את שורטי 2 ב-yes Edge ב-22:00
אנימלס 3 ב-yes Oh ב-22:30
פרק אחרון לעונה של שלג צח (Snowfall) ב-yes Edge ב-22:50
הצמד 2 ב-yes Oh ב-4:00
אימת המתים המהלכים 4 ב-AMC ב-4:10
בולרז 4 ב-yes Oh ב-5:00
לא בטוחה 3 ב-yes Oh ב-5:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו