המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/09/2018 בקטגוריה ‏כללי

לילות מנהטן

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון, ערב ראש השנה): קו הדממה, לילות מנהטן, הדרקון, הצמד (לפנות בוקר), פרק אחרון לעונה של מגניב במקרה. אימת המתים המהלכים, לא בטוחה, בולרז, מאסטר שף ארה"ב, אנימלס, שלג צח, תפוס את שורטי, נטל האמת.

שלל מהנכר: Strangers – פרק הבכורה זמין לפני השידור ביום שני הקרוב: מותחן בריטי בן שמונה פרקים המתרחש בהונג קונג, בכיכובם של ג'ון סים ואמיליה פוקס. פרופסור שאשתה נהרגה בתאונת דרכים בהונג קונג, מתגבר על פחד הטיסות שלו וטס לשם כדי לזהות את גופתה, אולם מגלה כי האמת אינה כפי שהיא נראית, וכי המשטרה המקומית מנסה להסתיר ממנו מידע. הפיקו את הסדרה האחים הפורים הארי וג'ק וויליאמס, שעומדים מאחורי "הנעדר", "רליק", "שקרן/שקרנית" ועוד.

עונה תשיעית של חסרי בושה. פרק אחרון לעונה של כוח. וגם America to Me, אקס פקטור בריטניה, תפוס את שורטי, רייק, מקום בלב (A Place to Call Home).

בלוויין,
ב-yes Oh ב-4:00, הצמד
עונה שנייה לסדרה הנפלאה של דיוויד סיימון וג'ורג' פלקנוס על פריחתו של הפורנו בניו יורק, בכיכובם של ג'יימס פרנקו ומגי ג'ילנהול. העונה החדשה קופצת מספר שנים קדימה ועלילתה מתרחשת ב-1978.

סרטים:

ב-HOT Gold ב-23:45 ובסלקום TV, קו הדממה
מותחן אימה מדע בדיוני, רימייק לסרט המקורי תחת אותו השם משנת 1990, הכולל גם את קיפר סאתרלנד ששיחק במקור, אך עם שם אחר וללא אזכורים של האירועים הקודמים. חמישה סטודנטים לרפואה האובססיביים לחיים שלאחר המוות, עורכים ניסוי נועז שבמסגרתו הם עוצרים את הדופק ל-60 שניות ואז מבצעים החייאה ובכך בעצם פותחים פתח והצצה לחיים שמעבר למוות. העניינים מסתבכים במהרה והופכים למפחידים כשחטאי העבר מתחילים לרדוף אותם. גם עם אלן פייג', דייגו לונה.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, הדרקון
סרטים שחייבים לראות. סרטו הרביעי ואחרון של ברוס לי לפני מותו, ואחד מסרטי אמנויות הלחימה הגדולים והמשפיעים בכל הזמנים. אמן לחימה נשלח לרגל אחר מיליונר מסתורי העומד בראש ארגון פשע רב עוצמה, לאחר שהוזמן לטורניר לחימה שמארגן מיליונר מסתורי על אי מבודד. הוא מסכים לנצל את ההזמנה כדי לרגל אחר המיליונר ולהפיל את ארגון הפשע רב העוצמה שלו. גם עם ג'ון סקסון, ג'קי צ'אן. ביים רוברט קלאוס. הונג קונג/ארה"ב, 1973.

ב-yes4 ב-22:00, לילות מנהטן
דרמת פשע בכיכובם של אדריאן ברודי ואיבון סטרחובסקי. עיתונאי חוקר פוגש במהלך עבודתו בבחורה יפה המבקשת ממנו לחקור את רצח בעלה. פורטר נשאב לחקירה שבמהלכה הוא מסכן את חייו ואת חיי משפחתו.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של מגניב במקרה בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן ב-yes Oh ב-22:00
נטל האמת ב-HOT3 ב-20:45
תפוס את שורטי 2 ב-yes Edge ב-22:00
מאסטר שף 6 בערוץ האוכל ב-22:15
אנימלס 3 ב-yes Oh ב-22:30
שלג צח (Snowfall) ב-yes Edge ב-22:50
אימת המתים המהלכים 4 ב-AMC ב-4:10
בולרז 4 ב-yes Oh ב-5:00
לא בטוחה 3 ב-yes Oh ב-5:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? חג שמח!

© עידו ישעיהו