המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/09/2018 בקטגוריה ‏כללי

מייקל

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): מייקל, מכתוב, איש השלג, טיסה 112, סה לה וי, 9.79, פריצ'ר, תום יער עושה בגרות, ללא מילים, תוכנית אבא, הגולדברגים, במשפחות הכי טובות, המיק, איש משפחה, האיש האחרון בעולם, קריקטורה של נשיא, אקס פקטור בריטניה, NCIS לוס אנג'לס, NCIS ניו אורלינס, NCIS, מלחמת ויאטנם, גב האומה, נינג'ה ישראל.

שלל מהנכר: אנימלס, קילג'ויס (Killjoys), וינונה ארפ (Wynonna Earp).

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-14:00, 9.79
הבמאי עטור הפרסים דניאל גורדון חוזר אל המרוץ מעורר המחלוקת הזכור ביותר בתולדות האולימפיאדה – ריצת ה-100 מטר בסיאול ב-1988. הקרב שהעמיד בשורה אחת את האצן האמריקאי קארל לואיס והאצן הקנדי בן ג'ונסון. 30 שנה אחרי אותה ריצה חושפים לואיס וג'ונסון, לצד אצנים נוספים שהשתתפו במרוץ, מידע שלא סופר עד היום על האירוע.

ב-yes Comedy ב-22:30, מייקל
סדרה קומית המבוססת על מופע הפולחן שהפך לתופעה בתרבות הישראלית העצמאית, עם מעל 600 הצגות במהלך העשור האחרון. קומדיית אבסורד שחורה על משפחה שאיבדה בן לפני שנים רבות ומקיימת כל שנה טקס לזכרו. רבקה היא אמא של מייקל שחיה כבר שנים עם אחיה דובי, בקר במפעל פריכיות. יסמיניש, הבת של רבקה, היא טינאג'רית ווירדית שחולמת לברוח מהבית. טוטה הדודה הזקנה היא אלופה אולימפית לשעבר שמסרבת למות. ופלג הנער השתקן מהשכונה היה חבר של מייקל. שחקנים ויוצרים: אבי דנגור, הילה גולדנברג, מיטל רז, נטליה פאוסט, נדב הולנדר. שחקן אורח: אסי כהן. יוצרים ולא משחקים: איתי ויזר, מויש גולדברג. שידור מרתוני אל תוך הלילה, שאחריו הסדרה תהיה זמינה גם ב-VOD.

סרטים:

ב-yes4 וב-HOT Gold ב-22:00 ובסלקום TV, איש השלג
דרמת מתח ומסתורין על פי ספרו של יו נסבו הנורבגי. מייקל פסבנדר מגלם את הבלש הארי הולה, שנקרא לחקור זירת רצח על רקע השלג הראשון בחורף הנורבגי. הארי מגלה קשר בין זירת הרצח הטרייה לבין סדרת רציחות שטלטלה את העיר לפני 24 שנים, ולמעשה נפתח מחדש תיק "רוצח איש השלג". בעזרת שותפתו (רבקה פרגוסון, סרטי "משימה בלתי אפשרית") עליו לעקוב אחר רוצח חמקמק אשר נוהג לפזר בעיר גופות כרותות לצד בובת איש שלג. גם עם שרלוט גינסברג, ג'יי קיי סימונס, ואל קילמר.

ב-yes VOD וסלקום TV, טיסה 112
דרמת מתח בכיכובם של ארנולד שוורצנגר וסקוט מקניירי. רומן הנרגש נוסע לשדה התעופה על מנת לקבל את פני אשתו ובתו. בשדה הוא מקבל את הידיעה הקשה שהמטוס שעליו הן היו, התרסק בשל חוסר תשומת לב של פקח הטיסה.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, סה לה וי!
קומדיה שביימו אוליבייה נקש ואריק טולדנו ("מחוברים לחיים"), בכיכובם של ז'אן-פייר בכרי וז'יל ללוש. במהלך הכנות לחתונה ראוותנית בטירה עתיקה, כל מה שיכול להשתבש אכן משתבש. צוות ההפקה המסור יעשה הכל כדי להפוך כל תקלה להפתעה, ואת החתונה לאירוע בלתי נשכח.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, מכתוב
הסרט הישראלי המצליח ביותר של השנים האחרונות מגיע לטלוויזיה. סטיב (חנן סביון) וצ'ומה (גיא עמיר) הם צמד עבריינים השייכים לארגון פשע ירושלמי, שתפקידם הוא לגבות דמי חסות. לאחר שהשניים ניצלים בנס מאירוע קטלני, הם מחליטים לשנות כיוון. הצמד מבקש חופשה מעסקי הפשע, על מנת לנסות להגשים לאנשים משאלות שכתבו על פתקים שהניחו בכותל. העלילה מסתבכת כאשר ראש ארגון הפשע מחליט שהחופשה של השניים נגמרה ועליהם לחזור לעסקים. גם עם חן אמסלם, איציק כהן, יגאל נאור, אנסטסיה פיין.

מכתוב

בנטפליקס, סרטי ספרייה
הפרחח ובת השריף (ברט ריינולדס ז"ל), אליזבת' (קייט בלאנשט), מרדף חצות (רוברט דה נירו), האיש שבפנים (ספייק לי).

ולא לשכוח:
פריצ'ר 3 באגו ב-16:15
אקס פקטור בריטניה 15 ב-HOT3 ב-17:00
ללא מילים 2 ב-yes Comedy ב-17:25
תוכנית אבא ב-yes Comedy ב-17:50
הגולדברגים 5 ב-yes Comedy ב-18:15
במשפחות הכי טובות 3 ב-yes Comedy ב-18:40
המיק 2 ב-yes Comedy ב-19:05
איש משפחה 16 ב-yes Comedy ב-19:30
האיש האחרון בעולם 4 ב-yes Comedy ב-19:55
NCIS לוס אנג'לס 8 ב-HOT Zone ב-20:15
NCIS ניו אורלינס 4 ב-HOT Zone ב-21:00
קריקטורה של נשיא ב-yes Comedy ב-21:10
נינג'ה ישראל בקשת 12 ב-21:15
גב האומה בערוץ עשר 14 ב-21:15
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
מלחמת ויאטנם בכאן 11 ב-21:45
תום יער עושה בגרות ב-yes Comedy ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו