המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/08/2018 בקטגוריה ‏כללי

מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): מלחמת הכוכבים – אחרוני הג'דיי, הרווקה, חתונה ממבט ראשון, רוחות קרות, ארוחת הערב, 47 מטר, 6 מעלות מתחת לאפס, הנעליים האדומות, לצוד את דעאש, המוח שלי ואני, קונדור, אלמנטרי, ממלכת החיות, קוונטיקו, הטופ מודל הבאה, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, אמבולנס, אביב או אייל.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של קונדור, דטרויטרז ו-Strange Angel. וגם האח הגדול, מאסטר שף, החוטאת, Suits, Yellowstone, Bobcat Goldthwait's Misfits & Monsters, Queen Sugar, Full Frontal With Samantha Bee.

בערוץ ההיסטוריה ב-23:15, לצוד את דעאש
סדרה חדשה המגוללת את סיפורם המרתק של אזרחים אמריקנים פרטיים, בעלי ותק של לוחמים בצבא או במשטרה, שהחליטו על דעת עצמם להצטרף למאבק של מדינות המערב נגד כוחות דאעש בסוריה ובעיראק – בהתנדבות מלאה, וללא תמיכה ממשלתית כלשהי. הסדרה מתחקה אחר מסעות הלוחמים הפרטיים במלחמה נגד ארגון דאעש, החל מסתיו 2015 ועד מתקפת הקואליציה המערבית על מעוז "המדינה האיסלאמית" במוסול, בסתיו שנת 2016. במהלך ששת פרקי הסדרה, יוצריה חושפים מה מניע אזרחים מן השורה לעזוב הכל ולצאת להילחם מרצונם החופשי בשדה קרב המרוחק אלפי קילומטרים מהבית – בהתנדבות, וללא שום גיבוי ממשלתי. חלקם בעלי עבר צבאי עשיר, המתגעגעים לתחושת האחווה ביחידה בה שירתו, ולאדרנלין הזורם בוורידים בעת לחימה, לצד תחושת אחריות כלפי תושבי האזור, אותו הם חשבו ששיחררו במלחמת המפרץ השניה; חלקם נמצאים בתהליך חיפוש עצמי, המנסים תוך כדי כך, להפוך את העולם למקום טוב יותר; חלקם בורחים מתקופה מתמשכת של חוסר שביעות רצון בבית, ומוצאים תחושה של מטרה והזדהות עם הלוחמים הכורדים בדאעש. תהא הסיבה אשר תהא, כל הגברים הללו מאוחדים במטרת-העל שלהם: להגן על אזרחים חפים מפשע ולשים קץ למעשי הזוועה האכזריים המתבצעים על-ידי חיילי "המדינה האיסלאמית".

בכבלים,
ב-HOT8 ב-21:00, המוח שלי ואני
אנדרו מאר, עיתונאי בריטי מוערך, מסרב לתת לשבץ המוחי לנצח. בגיל 53 בלבד לקה בשבץ שהותיר אותו משותק חלקית. 4 שנים לאחר מכן הוא מחליט להילחם ולעשות כמיטב יכולתו לחזור לשגרה. בעודו מחוסר תנועה בזרועו השמאלית, בידו וברגלו, הוא מבין שאין לו מה להפסיד ומחליט שלא לקבל את המציאות כפי שהיא. הוא מחליט לצאת למסע לחיפוש התרופה שתעזור לו ולבחון דרכים נוספות שאולי יוכלו לסייע לשיפור מצבו. בדרך הוא פוגש כמה ממיליון ניצולי שבץ ולומד על החיים החדשים שעליו לסגל לעצמו.

בלוויין,
ב-yes Real ב-21:25, הרווקה
העונה ה-14.

ב-yes Real ב-23:30, חתונה ממבט ראשון
עונה חמישית של הגרסה האמריקאית.

סרטים:

ב-HOT Action ב-22:00 ובסלקום TV, מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי
אחד משוברי הקופות הגדולים בכל הזמנים והסרט הרווחי ביותר לשנת 2017. פרק שמיני בסאגת המדע בדיוני שהפכה לקאלט עולמי. ג'דיי מאסטר לוק סקייווקר (מארק המיל) הנמצא במסתור, מנסה ללא רצון רב ללמד את ריי הצעירה (דייזי רידלי) לפתח את יכולות הג'דיי שלה, אך מודאג מהעוצמה שלה. באותו הזמן לאה הנסיכה-גנרלית (קארי פישר, שנפטרה זמן קצר לאחר סיום צילומי הסרט) מנהיגה את מה שנשאר מהמחתרת בהכנות לקרב מול ה"מסדר הראשון". ביים ריאן ג'ונסון.

בלוויין,
ב-yes VOD, סרטים חדשים
סרטים שבימים הקרובים ישודרו בערוצים הליניארים וזמינים כבר עכשיו בשירות: רוחות קרות (ג'רמי רנר ואליזבת אולסן), הנעליים האדומות (מייקל פאואל ואמריק פרסבורגר), ארוחת הערב (ריצ'רד גיר)

ב-yes1 החל מ-19:43, יום הולדת 60 למדונה
סרטים בכיכובה ברצף: דיק טרייסי, אוויטה וארבעה חדרים.

ב-yes2 ב-22:00, 47 מטר
מותחן בכיכובם של מנדי מור ומת'יו מודין. במהלך חופשה במקסיקו מחליטות שתי אחיות לצאת לצלילה אתגרית בכלוב מוקף בכרישי ענק. כשהכלוב מתנתק ושוקע למעמקי האוקיינוס, עליהן לנסות לשרוד בין הכרישים בטרם ייגמר האוויר.

בסלקום TV, שש מעלות מתחת לאפס
מותחן הישרדות המבוסס על סיפור אמיתי, בכיכובם של ג'וש הארטנט ומירה סורבינו. כאשר סופת שלגים מותירה את שחקן ההוקי אריק למארק לבדו על פסגת הר, הוא נאלץ לגייס את כל משאבי הנפש שלו על מנת לשרוד.

ולא לשכוח:
קוונטיקו 3 בסלקום TV ופרטנר TV
ממלכת החיות 3 בסלקום TV ופרטנר TV
אלמנטרי 6 ב-yes VOD
הטופ מודל הבאה 21 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף בכאן 11 ב-21:00
אביב או אייל בקשת 12 ב-21:00
אמבולנס ברשת 13 ב-21:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-21:57
קונדור ב-yes Edge ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו