המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/08/2018 בקטגוריה ‏כללי

סמוך על סול – עונה 4

אמבולנס, חרא סרט, סמוך על סול, פגוש את הטורטלים, זיכרון קטלני, קונדור, אלמנטרי, ממלכת החיות, קוונטיקו, הטופ מודל הבאה, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, מונית הכסף.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של Reverie. וגם האח הגדול, מאסטר שף, החוטאת (The Sinner), קונדור, Suits, Bobcat Goldthwait's Misfits & Monsters, Detroiters, Yellowstone, Strange Angel, Queen Sugar, Full Frontal With Samantha Bee.

בנטפליקס, סמוך על סול
גם כאן, פרק הבכורה של העונה הרביעית והחדשה.

בקשת 12 ב-21:00, ארץ נהדרת: פגוש את הטורטלים
חלק שני של הלקט המוקדש לנובורישים של ארץ נהדרת.

ברשת 13 ב-21:00, אמבולנס
סדרה דוקומנטרית חדשה המבוססת על הפורמט הבריטי זוכה הבפט"א, ועוקבת אחר אותן "7 דקות גורליות" ( הממוצע הארצי של הגעת אמבולנס לפצוע). המצלמות מתלוות לצוותי האמבולנס מרגע הקריאה במוקדי מד"א ועד לסיפורי ההצלה עוצרי הנשימה. המצלמות מתעדות, דרך אורות האמבולנס המהבהבים, מבט של 360 מעלות לחיי החובשים והפרמדיקים (האישיים והמקצועיים), לדייקנות ולאתגרים העומדים בפניהם נוכח זרם הפניות, מגוון הפניות, הטיפולים הקדחתניים באמבולנס הדוהר קדימה והצורך להיות תמיד מוכן להגיע לכל אחד מהתושבים בישראל. כל אחד מהפרקים מלווה מספר אירועים אמיתיים, המתרחשים לאורך כל שעות היממה בכל רחבי הארץ, ומשלבים רגעי דרמה ומתח סוחפים ומטלטלים לצד רגעים מרגשים, מחייהם המקצועיים והאישיים של החובשים והפרמדיקים במד"א. קריין: איתי טיראן.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, חרא סרט
הסרט הכי מצחיק על הנושא הכי טאבו. קומייל ננג'יאני ("עמק הסיליקון"), אריק סטונסטריט ("משפחה מודרנית"), רוב קורדרי ("בולרז"), פיט הולמס ("נופל וקם"), סיימון רקס ("ג'ק וג'יל") וקומיקאים נוספים מהשורה הראשונה שוטחים בפנינו בסרט הדוקושוק החדש, את סיפורי הקקי האישיים שלהם ומתחבטים בסיבות המשעשעות לכך שהנושא עדיין נחשב לטאבו בחברה המודרנית. החבורה לא פוסחת על שום סעיף – מההבדלים בין גברים לנשים, דרך סיפורי עצירות (והקשר שלהם למצות של פסח), ההבדלים בין הדורות ובין התרבויות ועד סוגיית השירותים הציבוריים, נייר הטואלט והאסלות.

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-22:00, זיכרון קטלני
מותחן מד"ב בכיכובם של תומאס ג'יין, ברוס וויליס. באתר הנופש של ג'וליאן מייקלס, הלקוחות מגשימים את הפנטזיות הפרועות ביותר שלהם בעזרת רובוטים דמויי אדם. עקב תקלה אחת מהרובוטים (אמבר צ'יילדרס) מתחילה לאגור זיכרונות ומפתחת מודעות עצמית, שמראה לה את המציאות האכזרית בה היא מתקיימת. היא מבינה כי היא חייבת להימלט, ומוצאת את עצמה לכודה בין שכירי החרב של ג'וליאן לבין קצין משטרה הגון שנשבע לסגור את אתר הנופש.

ולא לשכוח:
קוונטיקו 3 בסלקום TV ופרטנר TV
ממלכת החיות 3 בסלקום TV ופרטנר TV
אלמנטרי 6 ב-yes VOD
הטופ מודל הבאה 21 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף בכאן 11 ב-21:00. ספיישל נוער
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-21:57
קונדור ב-yes Edge ב-22:00
מונית הכסף בקשת 12 ב-22:15

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו