המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 02/08/2018 בקטגוריה ‏כללי

קז'ואל – עונה 4

קז'ואל, תוצרת אמריקה, ג'ונסטאון – הנשים מאחורי הטבח, נטושים, סוג של רצח, סלולרי, זאב צעיר, פגוש את הטורטלים, קונדור, הטופ מודל הבאה, אלמנטרי, ממלכת החיות, קוונטיקו, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, מונית הכסף.

שלל מהנכר: החוטאת (The Sinner) – עונה שנייה לסדרת האנתולוגיה. ביל פולמן שב לתפקיד הבלש המתוסבך אמברוז, החוקר הפעם מקרה מזעזע של ילד בן 11 שרצח את שני הוריו. קארי קון ("הנותרים") מצטרפת לקאסט (בהמשך גם בנטפליקס ישראל).

בנוסף פרקים אחרונים לגמרי של המקוריים (The Originals) וקומנדו 6 (Six). פרק אחרון לעונה של Stath Lets Flats.

וגם האח הגדול, מאסטר שף, Reverie, שני פרקים של רעבה לאהבה (Young & Hungry), פרוצות (Harlots), קונדור, Suits, Bobcat Goldthwait's Misfits & Monsters, Detroiters, Yellowstone, Strange Angel, Queen Sugar, Full Frontal With Samantha Bee.

בקשת 12 ב-21:00, פגוש את הטורטלים
משפחת טורטל פותחת בפניכם את החווילה שלה ומציגה את מיטב מערכוני העונה – חלק א׳.

בערוץ ההיסטוריה ב-21:45, ג'ונסטאון: הנשים מאחורי הטבח
סרט תיעודי המתמקד בארבע הנשים שהיו במעגל הפנימי הקרוב של מנהיג כת "מקדש העם" הנודע לשמצה, ג'ים ג'ונס, וסייעו לו להוציא לפועל את מעשה הטבח ההמוני בג'ונסטאון שבו נהרגו למעלה מ-900 בני אדם. הסרט בוחן את ההשפעה שהייתה לאשתו, מרסלין ג'ונס, ושלוש פילגשותיו על סיומה הנורא של פרשת כת "מקדש העם". באמצעות שימוש בראיונות בלעדיים עם ניצולים מהטבח ובני משפחותיהם, כולל בנו הביולוגי של ג'ים ג'ונס, לצד קטעי ארכיון, סרטונים, תמונות סטילס והקלטות אודיו נדירות שטרם שודרו עד היום, וכן מכתבים אישיים שכתבו באותה עת ארבע נשותיו של ג'ונס, הסרט חושף מקרוב את התפקיד שמילאו בכנסיית "מקדש העם". החל מימיה הראשונים באינדיאנה בשנות החמישים, דרך ההתרחבות והגידול במספר חברי הכת ובעקבותיו המעבר לצפון קליפורניה, ועד לסוף הטראגי, שהתרחש בחלקת ג'ונגל מבודדת במדינת גיאנה.

בכבלים,
ב-yes VOD, קז'ואל
העונה הרביעית והאחרונה של הדרמה הקומית של אמזון, בסמוך לשידור בארה"ב.

בנטפליקס, זאב צעיר
חלקה השני של העונה השישית, שחותם את הסדרה.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes VOD, תוצרת אמריקה
מותחן אקשן מפתיע בכיכובו של טום קרוז, המבוסס על סיפור אמיתי. בעקבות הצעה מרתקת מה-CIA, הופך גארי סיל מטייס בחברת תעופה אזרחית לסוכן כפול בקרטל הסמים של פבלו אסקובר, תוך ניצול שני הצדדים לטובתו האישית, אך לאט לאט הסיכון גדל והחבל סביב צווארו מתהדק. דאג ליימן ביים. השידור הליניארי – ב-10 באוגוסט.

ב-yes3 ב-22:00, נטושים
דרמת מתח בהפקת אלפונסו קוארון ("כוח משיכה") ובבימוי בנו חונאס קוארון. בדרכה לחצות את המדבר הלוהט אל ארה"ב, נתקלת קבוצת מקסיקנים בגבר אמריקאי גזען, שהחליט לקחת את החוק לידיו ולחסל מהגרים לא חוקיים. עם גאל גרסיה ברנאל, ג'פרי דין מורגן. הסרט היה נציג מקסיקו לאוסקר 2017 וזכה בפרס בפסטיבל טורונטו.

ב-yes4 ב-22:00, סוג של רצח
מותחן פשע פסיכולוגי מפותל המתרחש בניו יורק של שנות ה-60, ועל כן הגיוני שמשחק בו וינסנט קרתייזר (פיט מ"מד מן") . וולטר סטקהאוס (פטריק וילסון) הוא ארכיטקט מצליח הנשוי לקלרה היפה (ג'סיקה ביל). כאשר קלרה נמצאת ללא רוח חיים, חייו שלו מתערבבים עם אלו של הרוצח המתוחכם, ובלש שאפתן המשוכנע שמצא בוולטר רוצח מעתיקן – מנסה לתפוס את שניהם. גם עם היילי בנט, אדי מארסן.

בכבלים,
ב-HOT Action, סלולרי
פעולה מדע בדיוני על פי ספרו של סטיבן קינג ובכיכובם של ג'ון קיוזאק וסמואל ל. ג'קסון. סיגנל סלולרי מסתורי משתחרר לרשת העולמית ומגיע לכל הטלפונים, וגורם למשתמשים להפוך ליצורים צמאי דם רצחניים. קליי (קיוזאק) הוא אמן לא מוצלח המנסה לחבור לבנו. במהלך מסעו צפונה הוא פוגש קבוצת ניצולים ומצטרף אליהם כדי לשרוד ולהילחם בנגועים בעולם שהפך כאוטי.

ולא לשכוח:
קוונטיקו 3 בסלקום TV ופרטנר TV
ממלכת החיות 3 בסלקום TV ופרטנר TV
אלמנטרי 6 ב-yes VOD
הטופ מודל הבאה 21 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף בכאן 11 ב-21:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-21:57
סיפורה של שפחה 2 ב-HOT HBO ב-22:00
קונדור ב-yes Edge ב-22:00
חברות 4 בערוץ עשר ב-22:15
מונית הכסף בקשת 12 ב-22:20

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו