המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/08/2018 בקטגוריה ‏כללי

מרי הורגת אנשים – עונה 2

מרי הורגת אנשים, מגניב במקרה, אנימלס, הבריחה לניצחון, אנשים ומקומות, הרווק – משחקי החורף, הרווק בגן עדן, פרנק סרפיקו חושף השחיתויות, 60 יום בפנים, הסערה, בין אריזונה לנס ציונה, פרקים אחרונים לעונה של יחסים בהסכמה ויורשים. מאסטר שף ארה"ב, פוזה, שלג צח, חפצים חדים, יחידה מעורבת, סליחה על השאלה, בייבי בום, אף פעם לא מאוחר.

שלל מהנכר: .The Venture Bros – כמעט שנתיים וחצי אחרי העונה השישית, חוזרת קומדיית האנימציה למבוגרים עם פרקים חדשים, שימשיכו לעקוב אחר הרפתקאותיה הלא מאוד מוצלחות של משפחת וונצ'ר. הוזמנה גם עונה שמינית.

וגם הרומן, כוח, Jack Irish.

בקשת 12 ב-21:00, בין אריזונה לנס ציונה
סדרה חדשה של חיים הכט, הבנויה ממספר פרקים שכל אחד מהם עוסק בנושא אחר: נדל"ן וכלכלה, חינוך, חוק וסדר. נקודת המוצא של הסדרה היא מטרתו של הכט להוכיח לבנו, המתגורר בארצות הברית, שהחיים בישראל טובים יותר מבאמריקה. בפרק הראשון: כלכלה. מסע בעקבות החלום הישראלי אמריקאי הגדול ביותר: הבית. איפה הייתם רוצים לגור – בישראל או באמריקה? לעומת מחירי הנדל"ן המאמירים בישראל, מחירי הנדל"ן בארה"ב נראים קורצים במיוחד. אט אט נגלה שהכל כלכלה באמריקה, ולעתים קרובות מה שנראה להם בזול עולה להם אחר כך ביוקר.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן ב-yes Oh ב-22:00, מגניב במקרה (Random Acts of Flyness)
תוכנית לייט-נייט חדשה של רשת HBO והיוצר טרנס ננס, שהפיק, ביים, כתב ומופיע בכל אחד מהפרקים. ננס הוא יוצר סרטים, מוזיקאי ואמן זוכה מלגת "גוגנהיים" לשנת 2014, שברזומה שלו סרטים עצמאיים מוערכים כמו "An Oversimplification of Her Beauty" שהשתתפו בפסטיבלים וגרפו פרסים. "מגניב במקרה" מציגה מבט חתרני על הכיעור והיופי באמריקה של ימינו, דרך מערכונים בלייב-אקשן ואנימציה, קטעי מעבר שונים וקאסט מתחלף. ננס מבקש לחקור נושאים ובעיות מורכבות כמו גזע, מגדר, מיניות עם פרסומת פארודית לתרופה נגד "מחשבות לבנות", משחק מחשב שמאפשר לנשים להרוג מטרידי רחוב, מדריך לגברים שמסביר איך לא לצאת קריפ, גרסה דומיניקנית למחזמר "פיטר פן" ועוד. בתוכנית יגיעו להתארח ג'ון האם ("מד מן"), וופי גולדברג, דומיניק פישבק ("הצמד"), ג'יליאן ג'ייקובס ("קומיוניטי", "אהבה"), נטלי פול ("הצמד"), פול ספארקס ("בית הקלפים") ועוד.

בערוץ ההיסטוריה ב-0:00, 60 יום בפנים
עונה שלישית לסדרת שמתעדת אנשים מן השורה שנכנסים במסווה לבתי סוהר קשים כדי לחשוף עוולות.

בכבלים,
ב-HOT VOD, מרי הורגת אנשים
עונה שנייה וחדשה לדרמה הקומית השחורה החמודה בכיכובה של קרוליין דברנה ("וונדרפולס").

ב-HOT8 ב-22:05, פרנק סרפיקו: חושף השחיתויות
עשרות שנים אחרי שחשף את השחיתות במשטרת ניו יורק ב-1971, השוטר הניו יורקי פרנק סרפיקו מדבר. הסרט מנסה לפצח את אחת החידות האגדיות ביותר של אמריקה. פרנק סרפיקו, יליד ברוקלין, הצטרף למשטרת ניו יורק בשנת 1959 כשוטר סיור ובהמשך כשוטר סמוי. במהלך עבודתו במשטרה נתקל פעמים רבות באירועי לקיחת שוחד ע"י עמיתיו וסירב לקחת בהן חלק. סרפיקו פנה פעמים רבות לגורמים במשטרה במטרה לעצור את המעשים, אך לא נענה ולא זכה לשיתוף פעולה. בשנת 1971 החליט לעשות מעשה ופנה לניו יורק טיימס, שפרסמו את הנושא, מה שהוביל למשפט שבו העיד, ולאחר מכן לנקמה אכזרית מצד עמיתיו. בשנת 1973 שודר סרט עלילתי אודותיו של סידני לומט, ואת דמותו גילם אל פצ'ינו.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, אנשים ומקומות
הסרט התיעודי המועמד לאוסקר 2018, שהוקרן בפסטיבלי קאן, ניו יורק וטורונטו. מסע מעורר השראה של הבמאית האגדית בת ה-90 אנייס ורדה, ו-JR – הצלם והאמן המסתורי, בעל מיליוני העוקבים באינסטגרם – ברחבי האזורים הכפריים של צרפת. לשני האמנים תשוקה ארוכת שנים לצילום ולאופן שבו הוא מוצג ונחשף בפני אנשים. החיבה, לצד ההערכה ההדדית, מביאה אותם לצאת יחדיו למסע מתועד, שבו נרקמת מול המצלמה חברות לא שגרתית בין שני אמנים גדולים מדורות ותחומים שונים, המונעים על ידי רוח היצירה והחופש.

ב-yes REAL ב-22:15, הרווק: משחקי החורף
ספין אוף שמאחד משתתפים מ"הרווק", הנלחמים במשתתפים ממהדורות אחרות בינלאומיות של הרווק (אוסטרליה, יפן, שוודיה, פינלד, סין, גרמניה, שוויץ וקנדה) באתגרים שונים, ותוך כדי להתאהב בדרמטיות. בבוקר הם יתחרו באתגרים אבל בערבים הם יתכרבלו יחד ויצאו לדייטים, ויש כמובן גם הדחות דרמטיות, שברוני לב ואפילו הצעת נישואין. שידור יומי.

ב-yes REAL ב-22:45, הרווק בגן עדן
עונה שלישית, שידור יומי.

ב-yes Oh ב-22:30, אנימלס
העונה השלישית.

סרטים:

בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, הסערה
מותחן אקשן בכיכובם של ג'רארד באטלר, אבי קורניש, אד האריס. במטרה לעצור אסונות טבע, פותחה רשת לוויינים מתוחכמת. כשזו מתחילה לתקוף את כדור הארץ ומייצרת את הסערה הגדולה שנראתה מאז ומעולם, יוצא יוזם הפרויקט למשימה מסוכנת לגלות מה גורם לתקלה, ולעצור אותה מלהשמיד את כל האנושות.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, הבריחה לניצחון
שבועיים וקצת לאחר שהמונדיאל הסתיים, סרטו של ג'ון יוסטון מתאר משחק כדורגל שאורגן בימי מלחמת העולם השנייה בין נציגי הנאצים לשבויי המלחמה. בעוד מטרת הגרמנים היא תעמולה, השבויים מתכננים לנצל את המשחק לתוכנית בריחה נועזת. עם פלה, סילבסטר סטאלון, מייקל קיין, מקס פון סידוב, בובי מור. ארה"ב 1981.

ולא לשכוח:
מגניב במקרה בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן ב-yes Oh ב-22:00
פרק אחרון לעונה של יחסים בהסכמה (The Arrangement) ב-HOT3 ב-20:45
יחידה מעורבת בכאן 11 ב-21:00
בין אריזונה לנס ציונה בקשת 12 ב-21:00
אף פעם לא מאוחר ברשת 13 ב-21:00
בייבי בום בערוץ עשר ב-21:15
סליחה על השאלה בכאן 11 ב-22:00
פוזה ב-yes Edge ב-22:00
מאסטר שף 6 בערוץ האוכל ב-22:15
אנימלס 3 ב-yes Oh ב-22:30
שלג צח (Snowfall) ב-yes Edge ב-22:50
חפצים חדים ב-yes Oh ב-4:00
פרק אחרון לעונה של יורשים ב-yes Oh ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו