המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/08/2018 בקטגוריה ‏כללי

סרט LEGO נינג'גו

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): סרט LEGO נינג'גו, חזק יותר, הסערה, אור בין האוקיינוסים, הגיבור, נערה מלוכלכת, הנסיך, קלף חזק, לחטוף את פרדי הייניקן, מריון ג'ונס – לעצור הכל, פרק אחרון לעונה של ספר האורחים. תום יער עושה בגרות, מלחמת ויאטנם, ללא מילים, תוכנית אבא, הגולדברגים, במשפחות הכי טובות, המיק, איש משפחה, האיש האחרון בעולם, רעבה לאהבה, קריקטורה של נשיא, NCIS לוס אנג'לס, NCIS ניו אורלינס, NCIS, טלוויזיה מהעתיד, האח הגדול, גב האומה, נינג'ה ישראל.

שלל מהנכר: אנימלס, Stan Lee's Lucky Man, קילג'ויס (Killjoys), וינונה ארפ (Wynonna Earp).

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, מריון ג'ונס: לעצור הכל
באולימפיאדת סידני בשנת 2000 היכתה מריון ג'ונס את העולם בתדהמה עם זכייתה בשלוש מדליות זהב ושתי מדליות ארד. אך ההופעה המדהימה נקטעה במהרה כשב-2007 הודתה שהשתמשה בסמים כדי לשפר את תוצאותיה. הבמאי המועמד לאוסקר ג'ון סינגלטון ("החבר'ה מהשכונה") מביא את סיפורה מהעבר ואת הניסיון שלה לעלות על דרך חדשה.

סרטים:

ב-yes5 ב-18:11 ובסלקום TV, סרט LEGO נינג'גו
קומדיית אנימציה בדיבובם של אוליביה מאן, ג'קי צ'אן, דייב פרנקו, ג'סטין ת'רו. שישה בני נוער מתמודדים עם בעיות רגילות של גיל ההתבגרות. כאשר עירם נינג'גו בסכנה – הם הופכים ללוחמי נינג'ה מוכשרים המתמחים באומנות הלחימה המיוחדת "ספינג'יטסו". עליהם לאחד כוחות וללמוד לשתף פעולה כדי להגן על עירם והיקום כולו מפני גארמדון הרשע, המנסה לכבוש אותו שוב ושוב.

בלוויין,
ב-yes2 ב-22:00, הסערה
מותחן אקשן בכיכובם של ג'רארד באטלר, אבי קורניש, אד האריס. במטרה לעצור אסונות טבע, פותחה רשת לוויינים מתוחכמת. כשזו מתחילה לתקוף את כדור הארץ ומייצרת את הסערה הגדולה שנראתה מאז ומעולם, יוצא יוזם הפרויקט למשימה מסוכנת לגלות מה גורם לתקלה, ולעצור אותה מלהשמיד את כל האנושות.

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-8:55, אור בין האוקיינוסים
דרמה תקופתית סוחטת דמעות בכיכובם של מייקל פסבנדר ("סטיב ג'ובס"), אליסיה ויקנדר ("הנערה הדנית") ורייצ'ל וייס. שומר מגדלור ואשתו החיים באי מבודד בקצה העולם מתקשים להביא ילד לעולם. כאשר הם מוצאים תינוקת בסירה שהגיחה ליד החוף, עליהם להתמודד עם דילמות הרות גורל.

ב-HOT Gold ב-13:00, הגיבור
דרמה בכיכובם של סם אליוט, לורה פריפון וקריסטן ריטר ("ג'סיקה ג'ונס"). כוכב הקולנוע לי היידן מאובחן כחולה סופני. בעוד חייו מתקרבים לסיומם, מערכת יחסים מפתיעה עם קומיקאית צעירה משנה את חייו ומכניסה בו רוח חיים חדשה.

ב-HOT Gold ב-14:40, חזק יותר
דרמה מבוססת על סיפור אמיתי ומעורר השראה של ג'ף באומן, בכיכובו של ג'ייק ג'ילנהול. באומן איבד את שתי רגליו בפיגוע טרור בקו הסיום במרתון של בוסטון, בעת שהמתין לחברתו. תהליך השיקום מעורר ההשראה שהוא עבר, הפך אותו לסמל לתקווה לעיר בוסטון ולכל אמריקה. גם עם טטיאנה מסלני. ביים דיוויד גורדון גרין ("פיינאפל אקספרס").

ב-HOT Fun ב-19:05, נערה מלוכלכת
דרמת התבגרות קומית על החיפוש אחר זהות וכוחה של ידידות בלתי צפויה. השנה 1987, דניאל (ג'ונו טמפל) היא הילדה הרעה של התיכון שמסתבכת שוב ומחליטה לברוח עם הידיד ההומוסקסואל החדש שלה קלארק (ג'רמי דוזייר). השניים יוצאים למסע חיפוש אחר אביה הביולוגי של דניאל, ובמהלך המסע לומדים על חברות אמיתית ועל עצמם. גם עם מרי סטינברג'ן, מילה יובוביץ'.

ב-HOT Action ב-20:20, הנסיך
פול (ג'ייסון פטריק) הוא מתנקש לשעבר העובד כמכונאי, וחושב שבתו אמורה להיות בקולג'. כאשר הם קובעים להיפגש והיא לא מופיעה הוא מתחיל להבין שמשהו לא בסדר. הוא לא פונה למשטרה אלא יוצא לחפש אותה. כאשר הוא מבין שהבוס שלו לשעבר מחפש נקמה על כך שהרג את אשתו ובתו, הוא נאלץ לחזור לעולם הפשע והאלימות כדי להציל את בתו. גם עם ג'ון קיוזאק, פיפטי סנט.

ב-HOT Gold ב-22:00, קלף חזק
אקשן בכיכובו של ג'ייסון סטיית'ם, המגלם מומחה למשימות מיוחדות העובד בלאס וגאס בשירותו של מאפיונר מסוכן. כאשר ידידתו מותקפת באכזריות, הוא יוצא לאתר ולנקום במי שפגע בה ומגלה שמדובר על בנו של בוס מאפיה רב עוצמה. גם עם סופיה ורגרה, סטנלי טוצ'י, הופ דיוויס.

ב-HOT Action ב-22:00, לחטוף את פרדי הייניקן
דרמת פשע המבוססת על סיפור אמיתי שהתרחש במהלך שנות ה-80 של המאה ה-20. מספר חברי ילדות מחליטים לעשות מעשה לאחר שהקימו עסק כושל והבנק מסרב להעניק להם עוד הלוואה. הם מחליטים לחטוף את מר פרדי הייניקן, המנכ"ל והסמל של אחד ממותגי הבירה המובילים בעולם המערבי, ולדרוש עבורו דמי כופר גבוהים במיוחד. עם אנתוני הופקינס, סם וורתינגטון.

ולא לשכוח:
ללא מילים 2 ב-yes Comedy ב-17:25
תוכנית אבא ב-yes Comedy ב-17:50
הגולדברגים 5 ב-yes Comedy ב-18:15
במשפחות הכי טובות 3 ב-yes Comedy ב-18:40
המיק 2 ב-yes Comedy ב-19:05
איש משפחה 16 ב-yes Comedy ב-19:30. הפרק ה-300
האיש האחרון בעולם 4 ב-yes Comedy ב-19:55
NCIS לוס אנג'לס 8 ב-HOT Zone ב-20:15
שני פרקים של רעבה לאהבה 5 ב-yes Comedy ב-20:20
NCIS ניו אורלינס 4 ב-HOT Zone ב-21:00
קריקטורה של נשיא ב-yes Comedy ב-21:10
נינג'ה ישראל בקשת 12 ב-21:15
האח הגדול ברשת 13 ב-21:15
גב האומה בערוץ עשר 14 ב-21:15
פרק אחרון לעונה של ספר האורחים ב-yes Comedy ב-21:35
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
מלחמת ויאטנם בכאן 11 ב-21:45
תום יער עושה בגרות ב-yes Comedy ב-22:00
טלוויזיה מהעתיד ברשת 13 ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו